דרוש מידע מה אתם אומרים להתלונן על המעון? ואם כן איפה?

יוניתן

משתמש צעיר
אני מכיר מטפלת שהיא לא מחליפה טיטול אחרי השעה אחד וחצי בשעה 2 כולם הולכים!, אז יכול גם פה, ולכן גם זה קרה ככה, אבל ברור שזה לא בסדר לעשות ככה!

Tehilla Adler

משתמש מקצוען
אם אין הסדר קיים, מה הבעיה לבקש מההורים להביא מגבונים או לדאוג לאישור לשימוש במגבונים של ילד אחר? האמא בקלות יכולה להתקשר להורה אחר ולחזור לגננת עם אישור להשתמש בחבילה אחרת.
אני הייתי מוציאה את הילד מיד מהמעון

(אבל אולי אני לא פונקציה כי אני עבדתי במעון ויודעת שזה המחדלים הקטנים שקורים שם על בסיס יומיומי ולעולם לא אשלח את ילדיי לכזו מסגרת אכזרית)

הת"ת המרכזי

משתמש פעיל
אולי זה מופרע הרעיון שלי
אבל אולי שההורים יוסיפו סכום כסף מסוים
ובכסף הזה המטפלת תקנה טיטולים ומגבונים בשפע לכולם
ובא לציון גואל

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
אבל אולי אני לא פונקציה כי אני עבדתי במעון ויודעת שזה המחדלים הקטנים שקורים שם על בסיס יומיומי ולעולם לא אשלח את ילדיי לכזו מסגרת אכזרית)
אז לאן את כן שולחת? הילדים שלי שהיו במעון- (מעולה! עם מנהלת מדהימה ועובדות מסורות) נהנו הרבה יותר מאשר אלו שהיו בגנים הפרטיים עם 30 ילד בסלון צפוף:(

מחשבון מדעי

משתמש רשום
אם אין הסדר קיים, מה הבעיה לבקש מההורים להביא מגבונים או לדאוג לאישור לשימוש במגבונים של ילד אחר? האמא בקלות יכולה להתקשר להורה אחר ולחזור לגננת עם אישור להשתמש בחבילה אחרת.
אני הייתי מוציאה את הילד מיד מהמעון

(אבל אולי אני לא פונקציה כי אני עבדתי במעון ויודעת שזה המחדלים הקטנים שקורים שם על בסיס יומיומי ולעולם לא אשלח את ילדיי לכזו מסגרת אכזרית)
מה כוונתך מסגרת אכזרית?
אשמח שתפרטי...

Tehilla Adler

משתמש מקצוען
אז לאן את כן שולחת? הילדים שלי שהיו במעון- (מעולה! עם מנהלת מדהימה ועובדות מסורות) נהנו הרבה יותר מאשר אלו שהיו בגנים הפרטיים עם 30 ילד בסלון צפוף:(
לא שולחת.
אנחנו שנינו עובדים מהבית בעבודות גמישות יחסית (בהחלטה מושכלת שקיבלנו אחרי החתונה למרות שלשנינו היו משרות מלאות בחוץ) ומקסימום משלימים עזרה לכמה שעות פה ושם.
זו בחירה בדרך חיים שבהחלט לא מתאימה לכל אחד, אבל עם העלות והמצב בשוק זה גם הרבה יותר כלכלי מעבר לכל היתרונות המובהקים האחרים

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
לא שולחת.
אנחנו שנינו עובדים מהבית בעבודות גמישות יחסית (בהחלטה מושכלת שקיבלנו אחרי החתונה למרות שלשנינו היו משרות מלאות בחוץ) ומקסימום משלימים עזרה לכמה שעות פה ושם.
זו בחירה בדרך חיים שבהחלט לא מתאימה לכל אחד, אבל עם העלות והמצב בשוק זה גם הרבה יותר כלכלי מעבר לכל היתרונות המובהקים האחרים
לילדים בגילאי 2-3 לא משעמם נורא להיות כל הזמן רק בבית בלי חברת בני גילם?
לדעתי עד שנה גג גג מתאים להישאר בבית יום שלם, לא?

אות ומופת

משתמש פעיל
בלת"ק חלקי

נראה לי שקצת הלכתם רחוק. להתלונן למשרד החינוך, להוציא מיד את הילד מהמעון, משטרה, שב"כ, יועצת משפטית...
אוקיי, אז קרה מקרה לא נעים.
לא הייתי מתנהגת ככה כשהייתי מטפלת במשך שנים.
אבל בואו שניה ננסה להבין ולדון לכף זכות,
כעת תחילת שנה,
אולי מדובר במטפלת צעירה, אפילו בחורה, שלא מבינה מה המשמעות הבריאותית של טיטול מלוכלך?
מנסיוני, יש סייעות או מטפלות שהן טובות, אבל כבוגרות של "כיתה קטנה" הן לא תמיד יודעות להשתלט ולהגדיל ראש בפרטים שלא הובהרו להן בצורה חד משמעית.
אולי משהו אחר גלגל את הסיפור - עומס, שיכחה, לא יודעת מה.
ברור שצריך להבהיר ולדרוש שלא יקרה יותר, אבל בואו קצת ניכנס לפרופורציות. מלים כמו התעללות ומזיד וכו' הן לדעתי מוגזמות (בהנחה שבאופן כללי המעון טוב והמטפלת מסורה, אוהבת ואחראית).

dvori

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
במעון אצלינו גובים 50 ש"ח נוספים לחודש
וקונים טיטולים ומגבונים במרוכז

דף וצבע

משתמש צעיר
IMG-20240917-WA0001.jpg

. net

משתמש צעיר
אני הייתי הרבה ממלאת מקום במעונות

ואני באמת לא מבינה אם נגמר המגבונים ,איך אתם רוצים לאחתל ?

כשנגמר טיטולים ומגבונים ,איך אני יודעת שבאמת יחזירו אם אני כותבת ואם זה סוג יותר פשוט ,הגעתי רק ליום ...

אני ממש מבקשת אם אטפל בילדים שלכם ,אני מטפלת במסירות אבל אני ממש מבקשת שיהיה מספיק טיטולים ומגבונים

sl disign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
במעון אצלנו היו כותבים על הטיטול עצמו נא להביא מגבונים/טיטולים
ככה שבבית החליפו טיטול אחרי המעון ראו את הכיתוב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה