מה אתם אומרים, כדאי לתבוע?

בונדל

משתמש צעיר
לא, לא קבלתי, בינתיים הם מתנערים..
אני שואלת אם לא ללכת לכתחלה על כיוןן של תביעה

שמיט

משתמש מקצוען
אני שואלת אם לא ללכת לכתחלה על כיוןן של תביעה
אלו שאלות ש'זכותך' ידעו טוב מאוד לענות לכם.
יש הגיון אחרי שהם סירבו לפגוש אותם עוד פעם רק בבית משפט.
השאלה מה מידת הסיכוי להצלחה. וכאן צריך דעת מומחים.
'זכותך' עונה על ההגדרה.

נחמה רובין

ביצועיסטית בנשמה.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לפעמים תביעות מצליחות
והנה הסיפור
פורים שנה שעברה
אפיקים שינו את המסלול של האוטובוסים (או לא רק הם לא יודעת)
והקוים יצאו דרך ז'בוטינסקי רק עד שעה מסויימת
ש.א. חיכה בתחנה לקו (איך לא...) 356 ברבי עקיבא
וכשהבין שהאוטובוס לא יעבור התקשר לנציגה והיא אמרה לו שכן הם עדיין ממשיכים דרך ז'בוטינסקי.
ש.א. שאל אותה והאוטובוס הבא איך הוא יסע? והנציגה אמרה לו שכן זו היתה טעות וחוזרים למסלול הרגיל. טוב אז מחכים לאוטובוס הבא. ומחכים ומחכים ומחכים ואם לא היה מתקשר לברר ש.. כן, בעצם האוטובסים המשיכו לסוע דרך ז'בוטינסקי אולי היה מתייבש שם עד היום...
ש.א. פנה למשרד התחבורה. משרד התחבורה תבע את חברת אפיקים.
בית המשפט פסק לטובת ש.א. והורה לאפיקים לפצות אותו ב700 שקל. (אם אני לא טועה...)
והנחמד בסיפור שמשרד התחבורה עתר לבית המשפט ש700 שקל זה נמוך מידי כי היתה עוגמת נפש גם לאשתו : ). בית המשפט נענה לעתירה ופסק פיצוייים גם לש.א. וגם לאשתו....

אז לפעמים תביעה עוזרת.
אבל על כל תביעה שעובדת אני מאמינה שיש כמה שלא הצליחו.
אבל בנתיים זה נראה שמי שיש לו הדרכה נכונה יכול להוציא משהו
בתקווה שהתביעות יעזרו לנו שהתחבורה תחזור להיות נורמאלית.
בהצלחה...

בונדל

משתמש צעיר
אומרים שכדאי לצבור מס' תביעות ביחד ולא לבוא עם סיפור בודד

חגיתי

משתמש מקצוען
גם אני דרשתי מחברת קוים החזר על מונית בעלות 180 ש"ח +עגמת נפש ועוד על אוטובוס שעבר ולא עצר(לפי מה שראינו מבחוץ היו מקומות ישיבה והאוטובוס פשוט עבר )
החברה החזירה לי 100 ש"ח
ועוד היה לי כמה תלונות כאלו ששלחתי באותו שנה ונתנו לי רק החזר של 30 שח
בגין אוטובוס שלא עצר למרות שהיה מקום ישיבה
(מדובר באוטובוסים של סופי שבוע מהשכונות בירושלים למודיעין עילית במוצאי שבת וחג וכבר 3 פעמים!! לא עצרו לנו 2 אוטובוסים של אותו קו סתם כי הנהג הערבי היה בא לו לדהור קדימה בלי להסתכל מי נמצא בתחנה וכמו שכתבתי התלוננתי בפקס לחברה ושלחו פיצויים קטנים ביותר שלא שוים את העגמת נפש שהיתה, שלחתי גם תלונות למשרד התחברוה במייל וכתבו לי שקנסו את החברה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה