דיון מה אתם אוהבים לקרוא?

מה אתם אוהבים יותר לקרוא?

• מתח

הצבעות: 70 31.7%
  • רגש

הצבעות: 80 36.2%
  • הומור

הצבעות: 51 23.1%
  • אחר - נא לפרט בתגובות : )

הצבעות: 20 9.0%

• סה"כ מצביעים
    221

חני כהן :)

משתמש מקצוען
בקיצור מי שרוצה כסף שילך להייטק בסדר, בסדר, יש עוד מקצועות שווים לא לזרוק עלי עגבניות)
סופר/ת זה פחות הכיוון... אני בעד לפתח את הכישרונות אבל צריך לקחת את זה בחשבון שאין הרבה שמתפרנסים מזה...

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בקיצור מי שרוצה כסף שילך להייטק בסדר, בסדר, יש עוד מקצועות שווים לא לזרוק עלי עגבניות)
סופר/ת זה פחות הכיוון... אני בעד לפתח את הכישרונות אבל צריך לקחת את זה בחשבון שאין הרבה שמתפרנסים מזה...
"אם תעסוק במה שאתה אוהב לא תצטרך לעבוד כל חייך.."

ויש גם מקורות תורניים לדבר.....

והייטק, כמו שניסו לשכנע אותי לפני שנכנסתי לביצה הזו, יודע גם להיות מתסכל ומשעמם וסוג של העתק הדבק...
לא השתכנעתי. טבעתי בביצה. היום אני לפחות נהנית ממה שאני עושה.
(ועדיין יש ימים שאין לי מה לעשות (נס שהבוס שלי לא קורא את זה...) )

וסליחה, אבל הייטקיסטים מקסימום יכולים לזרוק עלייך איזה חרק ( באג )... עגבניות זה רק בסיפורים.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה