דרוש מידע מה אמור להיות אורך כל שיעור לפי החוק של משרד החינוך?

בינה אנושית :)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלמידה מרחוק או בבית ספר/גן? זה מאד משנה...
בבית ספר שיעור הוא 45 דקות. בגן 15- 20 דקות בלי ככל מסוים-לפי היכולת של הילדים לשבת
בלמידה מרחוק-הכל שונה.א"א לנה שיעור כרגיל בטלפון

נורית123

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבנתי שחילונים לומדים בזום כרגיל (חרדים זה בטל)
לפי מערכת שיעורים וכל שיעור כבאורך שלו בבית ספר

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לגבי התיכון-
דרך למידה טלפונית (שיעורים מוקלטים): 20 דק'
אם מדובר בשיחת ועידה- שידור חי: 40 דק'

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אצלנו בתיכון מנהלים בכל יום מערכת של 5 שעורים בני 25 דק' כל אחד.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מורות יקרות, שימו לב שהורים משלמים על השיעורים הללו. ומנסים כל מיני רעיונות על מנת להוזיל שיחות. למה לא מספיק שעור של 15-20 דקות? תכפילו את מס' השעורים כמס' הילדים, כמס' ימי הלימוד...
בנים - זה לימוד תורה, רק תוסיפו. בנות, אולי אפשר להקל הן על ההורים והן על הבנות שמנסות גם בתוך הרעש הבריא של הבית להתרכז בשיעור.
רק אצלי זה מתחיל להימאס למרות שהמורות משקיעות ועושות כמיטב יכולתן?

.....

משתמש מקצוען
אני הבנתי בין 10 ל-20 דקות
לא לוקחת אחריות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז לוותר עכשיו על פרשת שבוע????
(כבר הקלטתי שיעור חברה....) ;)

ואגב, הלוואי ויכולתי לחפף...
א"א... עבודה זו עבודה....
אצלי בבית הבנות מאוכזבות על כל שעור פ"ש שיורד, כי כך אין להן מה לספר בשולחן שבת.
אבל שעורי ג"ג, הסטוריה, ועוד... למה לא מספיק 15 דקות?
למסור שעור של 15 דקות זה לא לחפף!!
הלוואי ויכולתי להרים טלפון לאותו מפקח / ת שהחליטו על העניין שייתן את דעתו שלבנות, לעניות דעתי מספיק גם פחות שעורים טלפונים, (-בפרט כשיש שיירה שמחכה לטלפון...) והן על המורות שהמפקחת דואגת להאזין ולהעיר אם השיעור קצר או ארוך. שייתנו דעתם שבית הוא לעולם לא כמו בית ספר, ולמידה מרחוק רחוקה מלמידה פרונטלית, אז לשם מה לאמלל הן את המורות, ההורים והבנות? (לא לבטל - לקצץ...)

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אצלי בבית הבנות מאוכזבות על כל שעור פ"ש שיורד, כי כך אין להן מה לספר בשולחן שבת.
אבל שעורי ג"ג, הסטוריה, ועוד... למה לא מספיק 15 דקות?
למסור שעור של 15 דקות זה לא לחפף!!
הלוואי ויכולתי להרים טלפון לאותו מפקח / ת שהחליטו על העניין שייתן את דעתו שלבנות, לעניות דעתי מספיק גם פחות שעורים טלפונים, (-בפרט כשיש שיירה שמחכה לטלפון...) והן על המורות שהמפקחת דואגת להאזין ולהעיר אם השיעור קצר או ארוך. שייתנו דעתם שבית הוא לעולם לא כמו בית ספר, ולמידה מרחוק רחוקה מלמידה פרונטלית, אז לשם מה לאמלל הן את המורות, ההורים והבנות? (לא לבטל - לקצץ...)
זה ממש תלוי בגילאים!

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בתיכון 18 דקות בלבד
יש לי את ההנחיות של המפקחת רות אלמליח.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה פ
לא הבנתי, היית רוצה שיעורים ארוכים יותר? סתם מעניין לשמוע עוד הורים שמתמודדים עכשיו.
מה פתאום! ואני לא מדברת כהורה אלא כתלמידה.... שיעור שעובר את ש15 דקות מקבל דילוג מראש פחות מזה תלוי במורה ובמקצוע והאם המורה פתחה בדברי חיזוק ועידוד או הגיעה לתכלס ישר.. אז מורות לתשומת לבכם!
[כן גם אצלנו זה "זכות שהיא חובה" "בנות חייב להקשיב" "תתקשרו לעדכן כשסיימתם את השאלות" ודומיהם. אותי זה לא מעניין. ואני בטוחה שיש עוד תלמידים שהם בדיעה שלי...]

התגובה שלי לגבי הגילאים הייתה על פרשת שבוע שביקשו לא להוריד את זה אמרתי שזה תלוי בגיל. כי אצלי פרשת שבוע זה אומר דילוג מהמילה הראשונה של המורה [משמע ברגע שאני מזהה שזו המורה של פרשת שבוע] ואילו אחיינים שלי בגילאי גן וכיתות נמוכות משוגעים על פרשת שבוע [כנל לגבי הקטע שיש כאלו שמקריאות את כל השמות מהיומן ילדים בגילאי גן וכיתות נמוכות מחכים לשמוע את השם שלהם אצלי זה אומר דילוג מהשם הראשון]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה