דרוש מידע מה איתו?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
א. צו איסור פרסום עושים בגלל כל המדליפים למינהם כשבצח''מ עולה קצה חוט לחפש האיזור מסויים - מיד נמרחת בכל המבזקים כותרת ענקית ''פרסום ראשון: בעקבות מידע שהתקבל המשטרה תצא מחר לחפש במקום פלוני...'' וד''ל.

ב. דווקא בגלל שלא מצאו אותו עד עכשיו יותר מסתבר שהוא חי, וצריך להתפלל.

הדסה9999

משתמש מקצוען
א. צו איסור פרסום עושים בגלל כל המדליפים למינהם כשבצח''מ עולה קצה חוט לחפש האיזור מסויים - מיד נמרחת בכל המבזקים כותרת ענקית ''פרסום ראשון: בעקבות מידע שהתקבל המשטרה תצא מחר לחפש במקום פלוני...'' וד''ל.

למה יותר מסתבר שהוא חי עם לא מצאו אותו עד עכשיו?
לא מפסיקים להתפלל!

חד גדיא

משתמש רשום
מנוי פרימיום

הנסיון וההגיון ממש לא תומך במה שכתבת. לדעתי מאד חבל לפתח תקוות שווא במשפחה. לא נראה לי שזה עוזר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הנסיון וההגיון ממש לא תומך במה שכתבת. לדעתי מאד חבל לפתח תקוות שווא במשפחה. לא נראה לי שזה עוזר.
א. המשפחה יודעים יותר ממני ובטח שלא ניזונים ומסתמכים על מה שאני כותב.
ב. כך ההגיון שלי אומר, וזכותי לחשוב כך.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים

שלום זכר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה