מה אומרת ההודעה הבאה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מג'נטה

משתמש צעיר
ערכתי סרטון במובי מייקר וכשניסתי לסגור לסרט קיבלתי את ההודעה הבאה.
אציין שלא סיימתי קבלתי מהלקוח חומר נוסף שיש להוסיף אותו.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 342.7 · צפיות: 19

דובי

משתמש רשום
הפקות ואירועים
בדיוק מה שכתוב

1. כל/רוב תוכנות העריכה בנויות על זכרון של מיקום של הסרטים/תמונות/שירים.
לדוג' אם הכניסו לפוייקט סרט בשם "כיתה א'" ממקום D: ואחרי שהסרט היה בתוך הפרוייטק,
העבירו אותו מקום, אז תוכנת העריכה לא יודעת לאן נעלם "המקור" ואינה יכולה לשמור את הפרוייטק בקובץ אחד

2. או שהדיסק מלא ואין לו מקום לשמור עוד קובץ

Eצוב

משתמש פעיל
לא קראתי את ההודעה של דובי, אולי זה אותו דבר.
גם בפרמייר, ווגס, אפטר אפקטס וכו' צריך להביא קבצים ולא לשנות להם מיקום, לא תיקייה ולא כונן. כי אז הוא לא יודע היכן נמצאים הקבצים שהכנסת. אני יודעת שבפרמייר אתה פשוט מפנה אותו לקבצים בחלון שנפתח לך כשאתה פותח את הקובץ.
בהצלחה!

מג'נטה

משתמש צעיר
לא נראה לי ששיניתי מקום של קבצים שהשתמשתי בהם כן הוספתי חומר נוסף
מה הפתרון?
העבודה לא הסתיימה ואני חייבת להוסיף עוד חומר שלא היה אצלי קודם

Eצוב

משתמש פעיל
יכול להיות שאין לך מקום על הדיסק הקשיח? תנסה לצרוב את זה ישר לדיסק.

Eצוב

משתמש פעיל
אני לא מתעסקת במובי מייקר, אבל דע/י לך! מובי מייקר היא לא תוכנה לסרטים ארוכים! רק לסרטים קצרצרים

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תצלמי את המסכים של ההגדרות שהגדרת קודם לכן, אולי דרכם נזהה את הבעיה

Eצוב

משתמש פעיל
נכתב ע"י מג'נטה;277117:
האורך של הסרטון הכולל הוא כ 30 דקות זה הרבה מידי?
נראה לי שזה מידי הרבה. לפני כמה שנים עשיתי משהו כחצי שעה ולא הצלחתי להוריד אותו! תלמד פרמייר, אתה לא חייב יסודי, דרך האינטרנט או משהו.
עד עכשיו אני יכולה לתת לך הצעה:
תעשה COPY PASTE ותחלק לכמה פרוייקטים, תוריד למחשב, ובנרו תחבר הכל. אם לא הבנת, אתה מוזמן לפנות אלי באישי

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אולי בטעות ניסית לשמור את זה בתוך המחשב שלי, ששם אין אפשרות לשמור.

תנסי לשמור את זה בכונן אחר או בתיקיה אחרת.

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה