דרוש מידע מהם המכשירים הכשרים המומלצים?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
למי שרוצה פלפון לדבר ולא בשביל להשויץ ולעשות פוזות:
E1200
(הבעיה שאין לו בלוטוס למי שצריך.
הבלוטוס הוא בקטנה.
המכשיר הזה הוא דור 2 ולא מתאים לכמה חברות סלולר כמו רמי לוי שתומכות רק בדור 3.

אסיסא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
היאנג עולה בסביבות 800-1200
למקומות שאין מידי הרבה קליטה ה E1200 ממש גרוע כיוון שהוא דור 2
וחוץ מזה בקידמה של היום שיש לך כ"כ הרבה עזרים בפלאפונים וכשאתה מדבר עם איזה פלאפון שיש לו פחות פונקציות מנגן סאנדיסק סטנדרנטי (שגם זה כבר נקרא מיושן) זה קצת הם.. איך לומר..
אגב שבציבור הכללי משלמים כמה אלפים למכשיר
וכמובן כל זה, למי שמעוניין להישאר בכשר, וגם צריך עזרים של ניהול יומן נורמלי ושרות תזכורת ואנשי קשר ברמה סבירה ותזכירים והערות למיניהם.
עם כל מה שאתם צריכים זה לדבר, תלכו על פאטיפון (נראה לי שזה זה)

נערך לאחרונה ב:

רחשי הלב

משתמש מקצוען
לך על יאנג ותרווה נחת. חורש על 8-10 שעות ביום כבר 3 שנים ומבסוט עד הגג.
קשה למצוא חדש.

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
זה יותר יקר ממכשירי הנוקיה המוכרים. נשמע לי מוגזם לשלם פי 10 מה-1200 שאתו חייתי כמה שנים, לא כזה נורא.

יודלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אגב שבציבור הכללי משלמים כמה אלפים למכשיר
ואני משלם על מכשיר 120 ש"ח - ובו אני מדבר, שומע וזהו.
ובשביל ניהול פגישות, תזכורות, הערות ושאר ירקות - קניתי פנקס של 1 ש"ח...

שעשוע

משתמש פעיל
אני גם מחפשת מכשיר טוב
רק לשמע ודיבור! לא צריכה פונקציות אחרות, חוץ מאזניה
אנחנו גרים במקום שהקליטה (של כל חברות הסלולר) גרועה ממש
אז אולי מכשיר טוב יפצה על כך?
איזה כדאי?

אסיסא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אנחנו גרים במקום שהקליטה (של כל חברות הסלולר) גרועה ממש
אז אולי מכשיר טוב יפצה על כך?איזה כדאי?
מנסיון מה שמפצה זה רק מכשירים מדור 3
וגם בדיקה של איזה חברה הכי רלוונטית אצלכם בשכונה

אסיסא

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ובשביל ניהול פגישות, תזכורות, הערות ושאר ירקות - קניתי פנקס של 1 ש"ח...
ומה עם תזכורות?
וכשאתה רוצה לתקן או להוסיף אחרי שנגמר המקום?
ואם זב רק תזכורת קטנה?
ואם נאבד לך הפינקס?
אגב שאפשר גם לזכור בלי לרשום כך תחסוך גם את השקל של הפינקס!

שעשוע

משתמש פעיל
מנסיון מה שמפצה זה רק מכשירים מדור 3
וגם בדיקה של איזה חברה הכי רלוונטית אצלכם בשכונה

איך בודקים?
סלקום אומרים במפורש שאין מספיק כיסוי בבניין שלנו
פלאפון לא מוכנים לומר במפורש רק ברמז, ואמרו שאני צריכה לנסות עם סים של פלאפון בתוך המכשיר שלי (אבל בנתיים לא מצאתי אף אחד סביבי שמנוי לפלאפון)

איזה מכשירים הם דור 3?

AtaraM

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע אח"כ מה תוצאות הסקר,
כמו כן נראה לי לתת יותר אפשריות מכן ולא

איזה עוד אפשרויות לתת?

אגב אם משהו יודע לגבי הגדרות התגובות איך מסדרים שיהיה לגוד' מי שבחר C2 לידו אם שמע טוב או לא וכו'- תודה

תגובתי

משתמש מקצוען
מכשיר פאלפון מיועד בראש ובראשונה לדיבור עם הזמן הוסיפו לו עזרים כגון מחשבון יומן פנס שעון מעורר וכו'
מכשיר ה"מרקורי" הוא שעון מעורר מעולה שאף אחד בסביבה לא נשאר אדיש ואפשר גם לעיתים רחוקות לדבר עימו

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מה עם E3300 רק אני מרוצה ממנו?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה