דרוש מתכון מהי הדרך המושלמת להכנת צ'יפס בתנור?

<Mordesign

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפי דעתי מפריע לכולם להכנס לאתר לא כשר
לפי דעתי כדאי להעתיק את המתכון ולא להכנס לאתר.
אני לא יכולה להעתיק את המתכון יש פה עניין של זכויות יוצרים
אמחק בשעות הקרובות

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני פורסת את התפו"א לרצועות, מייבשת בנייר מגבת, שמה בקערה עם שמן, מלח ופלפל מערבבת טוב ומסדרת על התבנית, חשוב שכל תפו"א יהיה לבד ולא יגעו אחד בשני כדי שיהיה צ'יפסי, ושמה בתנור על 180 מעלות עד שהקצבות משחימים

אסתי ק. [קראנצ'ית]

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מתכון מהיר לצ'יפס טעים
שמים במיקרוגל לכמה דקות תפו"א
עד שמתרכך
חותכים לרצועות עבות וארוכות (כל תפו"א ל8 רצועות ארוכות בערך)
שמים בתבנית עם קצת שמן
בתנור על גריל 275 מעלות
תוך כמה דקות מוכן
רך מבפנים וקריספי מבחוץ
כל סיפור ההכנה הוא רבע שעה- 20 דקות
יוצא עסיסי!

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חותכת תפו"א טריים במנדולינה על הגודל העבה, יוצאים לי פסים בדיוק כמו של החנות!
מוסיפה שמן ומערבבת טוב בתבנית כך שהשמן ייגע בכל הצ'יפס.
מכניסה לתנור מחומם, בערך 40 דקות.
כשזה משחים, מוציאה ומוסיפה מלח.
לדעתי יוצא ממש טעים, כמעט כמו מטוגן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה