דרוש מידע מדירה אחת לשני דירות - מה המחיר?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
דירה של 130 מ"ר נטו פלוס מינוס
משופצת במצב מצויין.
לקחת את הדירה ולהפוך את זה לשני דירות של 3 חדרים כ"א.
עם כל מה שכלול (חלוקת חדרים מחדש/תשתיות לסחוב לאן שצריך/חשמל לאן שצריך וכל הפנים והקרמיקות וכו' בטח שיש עוד אני פשוט לא מתמצא...)
מה יהיה המחיר?

אני יודע שכולם יקפצו וישימו הרבה סמייליס שאי אפשר לתמחר דבר כזה, ותלוי בעשרות משתנים ועניינים אבל בכל אופן מה הטווח מחירים בערך פלוס מינוס שיעלה דבר כזה אצל קבלן רגיל מהשוק, הכול ברמה ממוצעת של מטבח רגיל קרמיקות ממוצעות וכו'.....

כמו"כ כמה זמן יארך עבודה כזאת.

אשמח לתגובות ממי שעה תהליך דומה ו/או ממי שיש לו ידע בעניין או מקבלנים עצמם אם ישנם מחוברים פה;)

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
עשיתי משהו דומה לפני כמה שנים
אבל עשיתי הכל מחדש ממש כולל כל האינסטלציה חשמל קירות פנים ממש הכל
עלה בערך 500k

עריכה:
כתבתי כבר בעבר, אחרי מעשה לא הייתי עושה את זה שוב, זה לא מספיק ריווחי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה