דרוש מידע מדיח כלים

דיתי!!

משתמש רשום
לאחר החג והררי הכלים התחלתי לחשוב על קנית מדיח כלים,
אשמח לתשובות על השאלות הבאות:
האם חוץ מחיבור למים המדיח צריך משהו נוסף?
האם אכן זה שינה לכם משהו בעבודות הבית, חסך זמן וכו?
האם כל דבר ניתן להכניס למדיח?
על איזה חברה אתם ממליצים? מה העלות הממוצעת של מדיח מחברה טובה, וכן האם יש עלות חודשית, בכמה מדובר?
חדש לי כל הנושא ולכן אשמח לשמוע וכן טיפים נוספים.
תודה וחורף בריא

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
מומלץ.
חוסך בעלות המים מאוד כבר בחשבון הראשון. לדוגמא: מדיח לוקח 8 ליטר מים לכל הכלים בזמן שלשטוף 2 סירים זה יותר מכך]. חיבור למים ע"י מפצל מחיבור המים שתחת הכיור. כמו"כ צריך חיבור לניקוז וזה מתחבר לסיפון שתחת הכיור. יש מחבר לכך שעולה כמה שקלים בכל טמבור.
חוסך הרבה בזמן. ניתן להכניס כמעט כל דבר מלבד כלי פלסטיק רך כבקבוק טמפו. לנו יש 2 חברות בוש ואלקטרולוקס שניהם מצויינים.
חשמל לא משמעותי כמעט.
אין חד פעמי מלבד ערבי שבת וחג אחה"צ.
צריך יותר כלים רגילים. כוסות צלחות סכו"ם.
עלות של טבליות, אך ירד האמה.
בהצלחה

דיתי!!

משתמש רשום
האם כל הסירים מתאימים למדיח?
סכום זהב? סט צלחות של שבת?

מילה מנצחת

פרסום, קופירייטינג וכתיבת תוכן
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
לי יש סימנס , את הדגם הזה : SN23HW60AE
עלה לי בסביבות 3100
אני מאד מרוצה!
שימי לב שכלי פלסטיק פשוטים כמו קופסאות סלטים פשוטות יוצאים יחסית רטובים,
כלי זכוכית, סכו"ם וכו' יוצאים נוצצים ממש ויבשים לגמרי
עברנו כמעט לגמרי להשתמש בכלים רגילים והרבה פחות ח"פ
ממליצה בחום!

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
רכשנו אצלם ונהננו.
לכידה.PNG

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
המחירים זולים ממה שנכתב כאן. עד כמה שזכור לי בערך 1500 ש"ח

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לאחר החג והררי הכלים התחלתי לחשוב על קנית מדיח כלים,
אשמח לתשובות על השאלות הבאות:
האם חוץ מחיבור למים המדיח צריך משהו נוסף?
האם אכן זה שינה לכם משהו בעבודות הבית, חסך זמן וכו?
האם כל דבר ניתן להכניס למדיח?
על איזה חברה אתם ממליצים? מה העלות הממוצעת של מדיח מחברה טובה, וכן האם יש עלות חודשית, בכמה מדובר?
חדש לי כל הנושא ולכן אשמח לשמוע וכן טיפים נוספים.
תודה וחורף בריא
חיבור לחשמל, וניקוז כמובן.
משמעותי מאוד. קנינו כבר מדיח גם לחלבי וגם לפסח...
כמעט כל דבר. יש פריטים שהחלטנו שאנחנו מכניסים למדיח למרות שזה הורס אותם, וכשקונים כלי מטבח חדשים לוקחים את זה בשיקול. (יש סירי יציקה מסויימים שמשאירים צבע שחור, כנראה כי לא מתאימים למדיח. כלי כסף כמובן לא מכניסה. כלי עץ - נהרסים. קרש חיתוך זכוכית עם ציור מודבק מאחור התקלף. פה ושם נהיו סימני חלודה על סכום ועל סכינים של מג'ימיקס. זה לא מונע ממני להמשיך איתם... רק להשתדל שלא להשאיר במדיח סגור אלא לפתוח מיד).
לנו יש 3 מדיחים של בוש. עלות כ2000-3000.
עלות חודשית - אין ממש. בעלי טוען שעלות הפעלת מדיח היא בערך שקל. צריך לקנות בקניות השוטף טבליות (50-80 אג' לטבליה), מלח ונוזל הברקה. המלח די יקר אבל מספיק ליותר מחצי שנה. טוענים שהמדיח מבזבז פחות מים מהדחה ידנית, ועלות סבון כלים יקרה יותר מחומרי המדיח.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אחרי כל הבעד אתן קצת נגד:
סירים לא מתנקים מספיק.
כל הפרווה והעדין נשאר להדיח.
הטבליות יקרות-חצי עד שקל לטבליה.
צורך חשמל לחימום המים גם בקיץ.
לוקח הרבה זמן והתכופפות להעמיס וזו התעסקות מעצבנת עם כלים מלוכלכים. פעם שנאתי להדיח כלים היום שונאת להעמיס מדיח(אבל מעדיפה ע"פ להדיח, כמובן).
והעיקר צריך לדעת מראש שזה לא דומה לחד פעמי! חד פעמי אוספים צ'יק צ'ק ולפח אין מה להשוות! גם לערוך שולחן עם ח"פ וגם לפנות כ"כ הרבה יותר קל וחוסך התעסקות.

יעלי1

משתמש מקצוען
גמאני אחרי החגים החלטתי לקנות מדיח
תכלס רוצה המלצה על מדיח טוב עד 2000 שח יש כזה דבר?

דיתי!!

משתמש רשום
אני הולכת להעמיד במרפסת שרות,
לא בתוך הארונות אין לי מקום

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שימו לב שיש הבדל גדול במחירי הטבליות בין חנויות,.
במבצע טוב שלא ראיתי אח"כ עוד פעם האדום של פיניש עלה לי פחות מחצ"ש לטבליה.
באושר עד ראיתי כמה פעמים מבצעים.
עוד דבר: במדיחים על השיש אני נוהג לחתוך את הטבליה לשתיים וזה מגיע לאותה תוצאה פחות או יותר. מניסיון. חיסכון של רבע שקל להדחה.

פנינה פרל

משתמש צעיר
אחרי כל הבעד אתן קצת נגד:
סירים לא מתנקים מספיק.
כל הפרווה והעדין נשאר להדיח.
הטבליות יקרות-חצי עד שקל לטבליה.
צורך חשמל לחימום המים גם בקיץ.
לוקח הרבה זמן והתכופפות להעמיס וזו התעסקות מעצבנת עם כלים מלוכלכים. פעם שנאתי להדיח כלים היום שונאת להעמיס מדיח(אבל מעדיפה ע"פ להדיח, כמובן).
והעיקר צריך לדעת מראש שזה לא דומה לחד פעמי! חד פעמי אוספים צ'יק צ'ק ולפח אין מה להשוות! גם לערוך שולחן עם ח"פ וגם לפנות כ"כ הרבה יותר קל וחוסך התעסקות

מאיר גולד אתה מסכים עם הנ"ל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה