דרוש מידע מדובר בעקיצה? - ברור!

סודו של המלאך

משתמש מקצוען
זה לא נכון אמנם זה לא קרא לי אבל חיפשתי את המספר המוזכר למעלה וחיפשתי ב"זיהוי מספר טלפון" והתוצאות שזה המספר הרשמי של מפעל הפיס הנה צילומי המסך מיתוך החיפושצפה בקובץ המצורף 1228913
יש דבר שנקרא 'מנוי פיס' שזה דבר אחר לגמרי וזה באמת של מפעל הפיס. ושם כל אחד יכול להצטרף (לא צריך לזכות בהגרלה או לצאת במיוחד במדגם בשביל זה...)
ויתכן שהמנוי פיס גם מצריך דיון בפני עצמו.

אלה שעליהם נפתח הדיון עושים 'לטענתם' רכישה קבוצתית של כרטיסי הגרלה ממפעל הפיס.

avim10

משתמש מקצוען
זה לא נכון אמנם זה לא קרא לי אבל חיפשתי את המספר המוזכר למעלה וחיפשתי ב"זיהוי מספר טלפון" והתוצאות שזה המספר הרשמי של מפעל הפיס הנה צילומי המסך מיתוך החיפושצפה בקובץ המצורף 1228913
האפליקציות האלו נותנות שם שמשתמשים נתנו, תמים אחד נתן לזה את השם מפעל הפיס.
מפעל הפיס כמובן מתנער מכל המכירות האלו, והחברות גם אמורות להזהר ולהודיע שהם לא מפעל הפיס.
אבל בגדול זה חברות שונות שמשתתפות עבורך בהגרלות בכל מיני דרכים, ומבטיחות הגדלת סיכויי הזכירה, (דבר שאישית אינני מאמין לו כמובן).
לא עוקץ במובן הרגיל, אבל שיווק אגרסיבי לאנשים תמימים, שלהתחייב קל, ועם הביטול אח"כ מערימים קשיים, כך לפי השמועות לפחות... (נזהר בלשוני כי אחת החברות האלו התמחתה גם בלהתפרנס מתביעות דיבה נגד אנשים...)

יונלה

משתמש מקצוען
לפני די הרבה שנית התפתיתי ועשיתי את המנוי,
כמובן שהבטיחו לי זכיה בכל חודש!,
תכל'ס, הסכיות היו בין חצי שקל ל5 ש"ח, כך שלטעון שלא זכיתי לא יכולתי,
הצטברו לי שם סכום של כמעט 50 ש"ח שמעולם לא קיבלתי וגם לא ראיתי את עצמי מנהלת מאבק איתם לקבל את הכסף,

שמחתי שהצלחתי להתנתק מהם אחרי כחצי שנה.

חתונה קטולית...

אלי888

משתמש צעיר
אני מכיר מישהו שהאמין ועשה מנוי, והסתבך אחר כך לבטל את המנוי בגלל שהיה לו התחייבות לפרק זמן.
בקיצור שומר כספו ירחק מהם!

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
אמרתי לה בעדינות שאיני מעוניינת אז היא התחילה להרים עלי את הקול:
"איך את אומרת לא לפני ששמעת עד הסוף??!!! תתני לי לדבר קודם..."
יווו גם לי היה בדיוק ככה!!
כשאמרתי שאני לא מעוניינת היא צעקה : מה לא?? את לא רוצה כסף? . רק לפי הטון דיבור שלה הייתי חושדת

נץ

משתמש פעיל
יווו גם לי היה בדיוק ככה!!
כשאמרתי שאני לא מעוניינת היא התחילה לצעוק עליי : מה לא?? את לא רוצה כסף? ועוד כל מיני כאלה . רק לפי הטון דיבור שלה הייתי חושדת
מוזר
בדרך כלל בעקיצה הם מאוד מנומסים
ולא גורמים לך בכח לחשוב שמשהו
לא תקין

תותית מפונקת

משתמש מקצוען
מוזר
בדרך כלל בעקיצה הם מאוד מנומסים
ולא גורמים לך בכח לחשוב שמשהו
לא תקין
אולי העקיצה הספיציפית הזאת קצת שונה.... כי אני רואה שגם ל @נועושש היה בדיוק את אותו מקרה.
אציין שבתחילת השיחה היא כן הייתה נחמדה אבל כשאמרתי לה לא...
אולי הם מפסיקים להיום נחמדים כשמסרבים להם והם מבינים ששום דבר כבר לא ייצא מזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה