כללי מדבקה שקופה

• פותח הנושא mika
  • פורסם בתאריך

mika

משתמש חדש
צריך עזרה דחופה.

איך עושים באילוסטרטור מדבקה שקופה עם כיתוב לבן?

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
במדפסות דיגטליות אין מושג כזה צבע לבן, והצבע הלבן שאתם כן מכירים מהדפסות דיגטליות - זה של הנייר.
באופסט יש אפשרות לצבע לבן, ע"י הוספת צבע חמישי מחוץ לסקאלה של CMYK.
כמובן אבל שהעלות היא בהתאם.

mika

משתמש חדש
תודה לכולם על העזרה.

השאלה שלי כנראה לא היתה ברורה, אני לא שואל באיזה דפוס ניתן להדפיס, אלא איך אני עושה דבר כזה באילוסטרטור?
אני עושה דף בלי צבע וכתב לבן בפשיטות?

צבעוני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
את לא יכולה לכתוב בצבע לבן, המדפסת לא תזהה דבר כזה.
לדפוס תגישי באיזה צבע שמתחשק לך, רק תגידי להם להדפיס בלבן

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
למיטב ידיעתי,
רקע שקוף ומעליו טקסט שחור, לשמור כPNG (אני חושב שאפשר גם PDF) ולומר לדפוס להדפיס בצבע לבן.

ככה אני זוכר שנאמר לי פעם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה