מגיעים עד אליכם הביתה

MACHAK

משתמש מקצוען
קול בית הספר
זה על משקל (CALL SCHOOL- להתקשר לבית הספר)

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כתבו לי שזה לפי רמת החסימה של הלקוח
הכוונה היא לקישור לדף או לסרטים?

rg1212

משתמש פעיל
וורדס'קוּל (שילוב של וורדס-מילים, סקוּל וקוֹל).
קולאות (בהגייה של קולות) - הקול מתקשר גם למשחק וגם לקו הטלפוני, האות לכתיבה, ובבללי - שם מביע, קליט וזכיר

נערך לאחרונה ב:

ril

משתמש פעיל
קול הכבוד למילה (מתאים ליש כבוד למילה )
תל המילים (כמו טל)
טיפ-אות(כמו טיפות)

ofir770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ביקשתי פתיחה.
זה התשובה שקיבלתי:
האתר נחסם כפי הנראה על ידי הרובוט קורא הטקסט שמצא טקסט שאינו ראוי.
אני לא בטוח בזה, אבל אין לי הסבר אחר. כי לפי הגדרות המסלולים האתר אמור להיפתח.
ליתר בטחון אני שולח את הקישור לבדיקה נוספת כדי לבדוק האם הוא נחסם בצדק.
תודה על פנייתך

pninap

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מוזר...בנטפרי פתוח
בנט נקי אתרוג פתוח
אשמח לשמוע את ההמשך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה