בטחוני מבצע "שומר החומות"

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
  • 12.05.2021
  • 16:13
  • שדה יואב
  • alert.svg
  • 12.05.2021
  • יד נתן
  • alert.svg
  • 12.05.2021
  • נגבה
  • alert.svg
  • 12.05.2021
  • כוכב מיכאל
  • alert.svg
  • 12.05.2021
  • ארז
  • alert.svg
  • 12.05.2021
  • תלמי יפה
  • alert.svg
  • 12.05.2021
  • אור הנר
  • alert.svg
  • 12.05.2021
  • גברעם

משתדל להיות טוב

משתמש מקצוען
רועי שרון: ‏ההישג המבצעי הכי חשוב מתחילת הסבב: שב״כ וצה״ל חיסלו את מח״ט עזה, את ראש פרוייקט שיפור הטילים, את ראש מערך הייצור ועוד שישה בכירי חמאס. מכה קשה לחמאס.

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
בדרך לירושלים נצפו
משאיות של כיפות ברזל
עולות לבירה

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
‏נשיא המדינה ריבלין שוחח עם מקביליו במספר מדינות בעולם, לשיקוף תמונת המצב ולגינוי פעולות הטרור: "נמשיך ונתקוף את מקורות האש המכוונת כלפי אזרחים חפים מפשע כל העת ונשתק אותם"

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה יגיע בזמן הקרוב לחפ״ק של משמר הגבול בלוד

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברקע ההסלמה הקשה, היום (רביעי) הרב דוד מנחם, פעיל שלום ודו-קיום מוכר, הודיע כי הוא עוזב את הארגונים שנאבקים למען השלום, לדבריו, בעקבות ההסלמה בדרום והתפרעויות בכמה מוקדים ברחבי הארץ בימים האחרונים.

"מי שרוצה שלום - שינצח", כתב בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו, "אני מצטער, כאיש שפועל הרבה לשלום, זו המסקנה שהגעתי אליה. האויב רוצה לראות דם והרבה דם. צריך לאפשר לו לראות דם על חשבונו".

הוא המשיך: "אני שומע ערבית. שומע היטב את האלימות שהפכה להיות טבעית וכבר לא יכול להסתיר את האמת. אין שם אהבת חיים יש אהבת דם שנשפך".

"הבוקר בדף הפייסבוק של "ישראל מדברת בערבית" העלו את תמונתה של נדין עווד' ז"ל בת ה-16 שנהרגה עם אביה ח'ליל ז"ל מטיל ששוגר מעזה. יש שם אלפי לייקים צוחקים של ערביים", סיפר.

"תסלחו לי אלו לא אנשים שראויים לחיים או לחמלה שלנו", תקף והודיע, "אני לא מתכוון לבזבז עליהם אנרגיה טובה וחיובית. שיישמדו ויאבדו ויפה שעה אחת קודם".

הוא המשיך: "כרגע אני פורש מכל ארגוני והתארגנויות השלום. לא שאינם חשובים לי חלילה, אלא שלצערי זה לא הזמן שלהם. כל הפעולות המפגשים והשיחות הם פעולות קוסמטיות שמכסות על הרוע עד הסבב הבא".

"הן מורידות להבה אחת עכשיו ובסבב הבא תפרוצנה שתיים ושלוש ויותר. אני לא רוצה להיות קוסמטיקאי. תביאו ניצחון. תביאו הכנעה של הרע ואחר כך נדבר על שלום אמת. תקראו לי ואתגייס", הוסיף.

הרב המשיך לטעון: "כל הדיבורים על הפסקת אש עכשיו רק יחלישו את סיכויי השלום לעתיד. רק אחרי שמחבלי חמאס יאבדו והנשארים המעטים יכרעו ברך ויתחננו, ורק אחרי שימרדו תושבי עזה במנהיגיהם אפשר שייעשה התיקון".

"אני מבקש להיות פרקטי. מי שיחייך לי אכפול לו חיוך. מי שיושיט אצבע מאיימת אכרות את כל זרועו. וזרוע רמה תישבר. אמשיך להתפלל על השלום שכשיבוא בעיתו אחרי הכנעת הרע יהיה שלום מושלם. שלום שלום וחודש מבורך", סיכם.

loving music

משתמש מקצוען
ברקע ההסלמה הקשה, היום (רביעי) הרב דוד מנחם, פעיל שלום ודו-קיום מוכר, הודיע כי הוא עוזב את הארגונים שנאבקים למען השלום, לדבריו, בעקבות ההסלמה בדרום והתפרעויות בכמה מוקדים ברחבי הארץ בימים האחרונים.

"מי שרוצה שלום - שינצח", כתב בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו, "אני מצטער, כאיש שפועל הרבה לשלום, זו המסקנה שהגעתי אליה. האויב רוצה לראות דם והרבה דם. צריך לאפשר לו לראות דם על חשבונו".

הוא המשיך: "אני שומע ערבית. שומע היטב את האלימות שהפכה להיות טבעית וכבר לא יכול להסתיר את האמת. אין שם אהבת חיים יש אהבת דם שנשפך".

"הבוקר בדף הפייסבוק של "ישראל מדברת בערבית" העלו את תמונתה של נדין עווד' ז"ל בת ה-16 שנהרגה עם אביה ח'ליל ז"ל מטיל ששוגר מעזה. יש שם אלפי לייקים צוחקים של ערביים", סיפר.

"תסלחו לי אלו לא אנשים שראויים לחיים או לחמלה שלנו", תקף והודיע, "אני לא מתכוון לבזבז עליהם אנרגיה טובה וחיובית. שיישמדו ויאבדו ויפה שעה אחת קודם".

הוא המשיך: "כרגע אני פורש מכל ארגוני והתארגנויות השלום. לא שאינם חשובים לי חלילה, אלא שלצערי זה לא הזמן שלהם. כל הפעולות המפגשים והשיחות הם פעולות קוסמטיות שמכסות על הרוע עד הסבב הבא".

"הן מורידות להבה אחת עכשיו ובסבב הבא תפרוצנה שתיים ושלוש ויותר. אני לא רוצה להיות קוסמטיקאי. תביאו ניצחון. תביאו הכנעה של הרע ואחר כך נדבר על שלום אמת. תקראו לי ואתגייס", הוסיף.

הרב המשיך לטעון: "כל הדיבורים על הפסקת אש עכשיו רק יחלישו את סיכויי השלום לעתיד. רק אחרי שמחבלי חמאס יאבדו והנשארים המעטים יכרעו ברך ויתחננו, ורק אחרי שימרדו תושבי עזה במנהיגיהם אפשר שייעשה התיקון".

"אני מבקש להיות פרקטי. מי שיחייך לי אכפול לו חיוך. מי שיושיט אצבע מאיימת אכרות את כל זרועו. וזרוע רמה תישבר. אמשיך להתפלל על השלום שכשיבוא בעיתו אחרי הכנעת הרע יהיה שלום מושלם. שלום שלום וחודש מבורך", סיכם.
התפכחות מזהירה

ב.צ.מ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רה"מ נתניהו: אני מברך את השב״כ, חיל האוויר, פיקוד הדרום וצה״ל על מבצע סיכול מפקדים בכירים של החמאס. מי שפוגע בנו – דמו בראשו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה