מבצע!!! אל-פסק למחשב במחיר חסר תקדים

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מהבוקר קיבלתי כמה בקשות לרכישת אל-פסק.
אני עושה קבוצה נוספת.
אותם מחירים.

אל-פסק מתוצרת powercom, שנתיים אחריות!
משלוחים חינם לבני ברק בלבד. (או בתוספת תשלום לשאר אזורי הארץ)
ניתן לפנות אליי במייל הרשום בחתימתי או בהודעה פרטית.

מעתיק את המחירים שוב:
מחירים:
אל פסק UPS 600V במחיר מדהים 330 ש"ח כולל מע"מ.
אל פסק UPS 800V - מחיר מפתיע של 390 ש"ח כולל מע"מ.
אל פסק UPS 1000V במחיר חסר תקדים של 485 ש"ח כולל מע"מ.

העצמי

משתמש רשום
בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק
מה עם ירושלים??????????????

stsh

משתמש פעיל
זה כמו מגן ברקים (כבר קניתי) או משהו אחר?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי אל פסק שמחובר לשני מחשבים. כדי למנוע קריסת המחשב מנפילת חשמל.
אבל,
הוא לא מחובר למסך ובאמת שיש הפסקת חשמל, יש לי בעיה לכבות את המחשב, כי המסך לא פועל
מה ניתן לעשות בנידון...
הבנתי שהאל פסק שלכם כולל מסך LCD. כי אצלי בפירוש רשום לא לחבר למסך ולמדפסת

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י העצמי;1817443:
בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק בני ברק
מה עם ירושלים??????????????
ניתן לשלוח לירושלים בתוספת 30 ש"ח בלבד המשולמים למשלוחן.

נכתב ע"י stsh;1817493:
זה כמו מגן ברקים (כבר קניתי) או משהו אחר?
אין קשר בכלל. מגן ברקים פירושו, שבמידה ויש ברק, המגן הוא זה שמתקלקל ולא המכשיר עליו הוא 'מגן'.
כפי שאמרו לך כאן, אל-פסק, ממשיך את אספקת החשמל לפרק זמן מספיק די והותר בכדי לסגור את התוכנות ולכבות את המחשב בצורה מבוקרת.
האל-פסק נותן פרק זמן של כ10-15 דקות (תלוי איזה מחשב מחברים ולאיזה חוזק של אל-פסק).

נכתב ע"י שחר עולה;1817523:
יש לי אל פסק שמחובר לשני מחשבים. כדי למנוע קריסת המחשב מנפילת חשמל.
אבל,
הוא לא מחובר למסך ובאמת שיש הפסקת חשמל, יש לי בעיה לכבות את המחשב, כי המסך לא פועל
מה ניתן לעשות בנידון...
הבנתי שהאל פסק שלכם כולל מסך LCD. כי אצלי בפירוש רשום לא לחבר למסך ולמדפסת
ראשית, את המסך יש לחבר לאל-פסק (אני לא יודע איזה אל-פסק יש לך שכתוב בהוראות לא לחבר).
שנית, ברוב המחשבים מוגדר שבלחיצה על כפתור ההפעלה במארז הוא יבצע כיבוי, אם כן, ברגע שנכבה החשמל פשוט לוחצים על כפתור ההפעלה במארז והוא כבר מבצע כיבוי בצורה מבוקרת.

רק עיצוב

משתמש פעיל
sinewave זה פונקציה שדואג להכנס לפעולה בהפרש של שבריר שניה מאז הפסקת החשמל,
ישנם מחשבים (לדוגמא:imac בדגמים החדשים) שבלי זה הם לא מצליחים לעבור להשתמש במצבר היות וכבר אבדו את החשמל מיד בהפסקת החשמל.

אני שואל: האם יש לאלפסק הזה את הפונקציה הזו?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אני לא ידעתי שזה השם של זה.
לעצם העניין, אני מניח שלא. זה אל-פסקים מאד מאד יקרים.

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צריך גם מגן ברקים וגם אל-פסק, או שאם יש רק אל-פסק זה מספיק?

שלס

משתמש מקצוען
רוכב על האשכול, לתועלת הציבור:
לאלה שכבר יש להם אל-פסק ישן, כידוע כל כמה שנים המצבר "נגמר" וצריך להחליף אותו.
בעבר הייתי משלם לטכנאי כל פעם כ-160 ש"ח בשביל זה, עד שגיליתי משהו חדש -
פתחתי את האל-פסק והוצאתי את המצבר (הוא מחובר למכשיר עם חוטים שנשלפים בלי מברג), ניגשתי עם המצבר לחנות "חשמל זבוטינסקי" ברחוב נפחא בבני ברק, וקניתי מצבר חדש בחצי מהמחיר של הטכנאי - 85 ש"ח. חשוב להביא את המצבר כי יש כמה סוגים.
אותו דבר עשיתי גם עם תאורת חירום ביתית שלא עבדה טוב - ב30-40 ש"ח קניתי מצבר חדש, במקום להחליף את כל הגוף.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פְרוּט;1818400:
צריך גם מגן ברקים וגם אל-פסק, או שאם יש רק אל-פסק זה מספיק?
בתוך האל פסק יש לו גם מגן ברקים מובנה, אבל מגן ברקים נהרס מברק, כאן האל פסק ייהרס מהברק. כמו"כ, האל-פסק לא מתיימר להיות רשמית כמגן ברקים!!
נכתב ע"י שלס;1818406:
פתחתי את האל-פסק והוצאתי את המצבר (הוא מחובר למכשיר עם חוטים שנשלפים בלי מברג), ניגשתי עם המצבר לחנות "חשמל זבוטינסקי" ברחוב נפחא בבני ברק, וקניתי מצבר חדש בחצי מהמחיר של הטכנאי - 85 ש"ח. חשוב להביא את המצבר כי יש כמה סוגים.
אותו דבר עשיתי גם עם תאורת חירום ביתית שלא עבדה טוב - ב30-40 ש"ח קניתי מצבר חדש, במקום להחליף את כל הגוף.
צודק בכל מילה.

הוליווד

משתמש צעיר
נכתב ע"י שלס;1818406:

כיצד יודעים מתי נגמר המצבר???

שלס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הוליווד;1818456:
כיצד יודעים מתי נגמר המצבר???

תנתק את החשמל מהמחשב ותראה אם הבטריה אכן ממשיכה 'להחזיק' את המחשב או שהוא נופל כעבור זמן קצר מאוד.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י הוליווד;1818646:
כך לסכן את המחשב?! :eek:
ממש לא. את הבדיקה עושים כשהמחשב מכובה!.
בודקים אם הוא עובר למצב סוללה או לא.
עכשיו תוכל לישון רגוע?...

בשלווה

משתמש רשום
למה הצורך במגן ברקים? מה זה הדבר הזה, הרי המחשב לא נמצא מחוץ לבית? סליחה על השאלה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שבת;1819516:
למה הצורך במגן ברקים? מה זה הדבר הזה, הרי המחשב לא נמצא מחוץ לבית? סליחה על השאלה.
מגן ברקים, מגן על שקעים ביתיים!! מפני ברק. הברקים פוגעים במערכת בחשמל והם יכולים לשרוף מכשירים שלמים (מקרר, מכונת כביסה וכדו').

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אל פסק קניתי כבר פעמיים [ב7 שנים] תמיד אמרו לי שזה מחזיק מינימום 10 דקות ואפשר לסגור קבצים,אף פעם זה לא החזיק 10 דקות אולי 2 בלבד,לא הייתי מספיקה להגיע מתליית הכביסה לסגירת המחשב וזה כבר נסגר מעצמו:(
ועל השני כבר לא התפשרתי וקניתי משהו "טוב"

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י צילומית;1819742:
אל פסק קניתי כבר פעמיים [ב7 שנים] תמיד אמרו לי שזה מחזיק מינימום 10 דקות ואפשר לסגור קבצים,אף פעם זה לא החזיק 10 דקות אולי 2 בלבד,לא הייתי מספיקה להגיע מתליית הכביסה לסגירת המחשב וזה כבר נסגר מעצמו:(
ועל השני כבר לא התפשרתי וקניתי משהו "טוב"
אכן, מומלץ לקחת אל-פסק טוב, ולא להתפשר על הפשוטים. כמו"כ, הסוללה נשחקת עם הזמן, וכבר אמרו כאן קודם, צריך להחליף אותה. בשנים הראשונות הסוללה מחזיקה בין 10-15 דקות אח"כ התפוקה יורדת. מומלץ לבדוק מידי פעם כשהמחשב מכובה (כשהמחשב מכובה הוא מחזיק פי 2-3 זמן), כמה זמן זה מחזיק.
כמו"כ, אם מחברים יותר מידי מכשירים (2 מחשבים במקום מחשב ומסך וכדו'), כמובן שזה גם לוקח חשמל מהסוללה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה