רכישת מחשב מבינים במחשבים?? עצתכם נדרשת לצורך החלטה על קניית מחשב

sk1203

משתמש מקצוען
קופץ על האשכול מחילה ממי שפתח
מה המעלות חסרונות בהזנה מאמזון
ראיתי את הדל הזה
ואיזה תוכנות אצטרך להשלים לבד?
תודה לכל המשיבים
צריך מחשב פשוט ואיכותי
בגדול את העברית תצטרך לסדר (אאל"ט זה דורש התקנה מחדש של מערכת הפעלה)
אופיס אין שם (30 ימי ניסיון, אני גם יכולה לעשות ברגע זה)
מומלץ ללכת על I5 (פער משמעותי מאוד של 4 ליבות) אא"כ לא אכפת לך איטיות

לגבי הזמנת מחשב באמזון אין לי כ"כ ניסיון

mickey mouse

משתמש מקצוען
אז ככה.
המחשב הזול ביותר בסינון שעשיתי הוא (החל מ 2592)

HP 15-fd0015nj 847G5EA​

15.6", מעבד I7 דור 13 מסדרה U
1.59 ק"ג, 16 ראם ו512 זיכרון
ללא מערכת הפעלה

המחשב היקר ביותר הוא (3999)

Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH8 83EM003BIV​

15.6", מעבד כנ"ל מסדרה H
מערכת הפעלה ווינדוס 11 פרו
מהירות מעבד 2.4 (0.5 יותר מה - HP שהבאתי לעיל)
מסך IPS (בניגוד לקודם שהוא LCD),
1.62 ק"ג
זכרונות כנ"ל

בין לבין יש עוד המון (אגב, היקר ביותר הוא לא דווקא הטוב ביותר, מרפרוף מהיר.)
חיפשתי באתר זאפ (זה הקישור לחיפוש המלא)
אפשר לשחק שם עם הסינונים, ואפשר כמובן לעשות חיפוש גם באתרים אחרים
כמובן לא לבקנות ישר את המחשב שאתה רואה, אבל בהחלט זה נותן רקע ופרופורציות

אגב, האותיות בשמות המעבדים (מעבדי intel core):
האות U מסמנת “צריכת זרם אולטרה נמוכה”, ואילו האות Y פירושה “צריכת זרם נמוכה באופן קיצוני”
K פירושו מעבד לא נעול (ככה שאפשר לשחק עם הביצועים שלו), H פירושו מעבד עם ביצועים גרפיים גבוהים, S הוא מעבד המותאם לביצועים כלליים גבוהים, X ו-XE מתארים מעבד עם ביצועים סופר-חזקים של הקצה העליון, G מציין מעבד גרפי נפרד ואילו T הוא מעבד שעוצב להאריך בחיי סוללה. לפעמים יופיעו גם כשילובים: HK מכיל מעבד עם ביצועים גרפיים גבוהים – שאפשר גם לשחק עם הביצועים שלו

מועתק ממתמחים
תודה על הטרחה בחיפוש.
מכיוון שיש לי את האופציה להזמין לארה"ב ולחסוך אלפי שקלים (!) ההעדפה שלי היא להזמין לשם.
אפשר לחפש את הדגמים שהצעת בארה"ב
אבל מבדיקה שלי שני המחשבים ששאלתי עליהם כן יותר טובים מאלו שהצעת (תקנו אותי אם אני טועה)
ולכן כרגע הבחירה שלי נשארת בין שניהם.
אז כן אשמח לעצתכם מה מבין שניהם עדיף מבחינת אמינות חוזק ומהירות.
שוב כמו שכבר כתבתי חשוב לי מעבד מהיר וטוב, רזולוציה גבוהה מסך לא יותר קטן מ15.6 וכמה שיותר בטריה חזקה.

ושוב תודה רבה לכל העונים והמסייעים זה לא מובן בכלל 🫡
נ.ב.
שתי המחשבים שבינהם ההתלבטות
ASUS VIVOBOOK S 16
DELL INSPIRON 16 PLUS

mickey mouse

משתמש מקצוען
אם מסך 14 טוב לך יש מבצע טוב מאוד עכשיו באמזון על מחשב שהוא באמת ליגה אחרת (בקלות ובאיכות מסך ועוד)
https://www.amazon.com/dp/B0BX776TJF?tag=zuzu0c4-20&th=1 (פריים בדרך כלל נרשמים חינם לשלושים יום בקלות רבה)
סליחה על השאלה .. אבל למה הוא ליגה אחרת??
ז"א
לא נראה לי שהמחשבים שהצעתי נופלים ממנו..זה סדרה עסקית כאילו?
בכולופן לא רלוונטי מסך שקטן מ15.6 (כרגע יש לי את הTHINKPAD YOGA אותו השטאנץ... )

sk1203

משתמש מקצוען
תודה על הטרחה בחיפוש.
מכיוון שיש לי את האופציה להזמין לארה"ב ולחסוך אלפי שקלים (!) ההעדפה שלי היא להזמין לשם.
אפשר לחפש את הדגמים שהצעת בארה"ב
אבל מבדיקה שלי שני המחשבים ששאלתי עליהם כן יותר טובים מאלו שהצעת (תקנו אותי אם אני טועה)
ולכן כרגע הבחירה שלי נשארת בין שניהם.
אז כן אשמח לעצתכם מה מבין שניהם עדיף מבחינת אמינות חוזק ומהירות.
שוב כמו שכבר כתבתי חשוב לי מעבד מהיר וטוב, רזולוציה גבוהה מסך לא יותר קטן מ15.6 וכמה שיותר בטריה חזקה.

ושוב תודה רבה לכל העונים והמסייעים זה לא מובן בכלל 🫡
נ.ב.
שתי המחשבים שבינהם ההתלבטות
ASUS VIVOBOOK S 16
DELL INSPIRON 16 PLUS
אם כך אפשר לעשות סינון באתרים בחו"ל,
העיקרון אותו עיקרון - לסנן לפי הצרכים שלך ואז לראות מה האופציה הזולה ביותר ומה האופ' הטובה ביותר וכך להשוות
רק שים לב לבעיית העברית (לא קיים בכלל בווינדוס שם) כך שיכול להיות שיהיה עדיף לך לקנות מחשב עם מפרט דומה אך ללא מערכת הפעלה ולרכוש מערכת הפעלה בנפרד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה