דרוש מידע מבחן אמירם

נמי89

משתמש רשום
שלום,מישהו יודע איך אפשר להתכונן למבחן אמירם, איזו ערכה או משהו כזה? תודה רבה

bini boo

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
פשוט לדעת אנגלית...
אין דרך אחרת..:)
תמיד אפשר לעשות מבחנים לדוגמא באינטרנט
אבל בגדול צריך פשוט הבנת הנקרא באנגלית ואוצר מילים

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ללמוד אוצר מילים וכמה שיותר.
אם כי הסיכוי שתפלי על אותן מילים די קלוש...
המון מבחנים לדוגמא, בגרויות-החלק של האנגלית,
כדי להכיר ולראות שאת מסתדרת עם הזמן.

e b p

משתמש מקצוען
הספרים והמילון של פסיכו יש להשיג את זה גם ביד 2
לי זה ממש עזר פשוט ללמוד את המילון לפי סדר הפרקים

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש אתר פסיכומטרי של המדינה. תחפשי שם בחלק של האנגלית, יש רשימות של מילים חשובות, מסודר לפי דרגות קושי בסדר עולה.
אני העתקתי לי מילים שלא הכרתי בפנקס, ושננתי. וכדאי לך כל פעם להכניס את המילה החדשה למשפט, ככה תזכרי יותר טוב (כמו שתינוק לומד בעצם)
ואם אני זוכרת נכון, באמיר"ם אין לחץ של זמן, כי המחשב מתאים את עצמו לקצב שלך. אם כי אני חושבת שלא כדאי להיות איטית יותר מידי כי זה אומר לו שהרמה שלך נמוכה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
תלמדי אוצר מילים
אני ממליצה על מילון של ניב רווח
תעשי פרקי אנגלית של פסיכומטרי ממועדים קודמים. יש זמין ברשת.
הזמן באמיר"ם לכל שאלה הוא הרבה יותר מבאמי"ר.
בהצלחה!

נמי89

משתמש רשום
תודה רבההה לכולם ;) אלמד עם הבגרויות והפסיכומטרי.
המבחן ב25/08 ככה שאין הרבה זמן.. בע"ה!

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תודה רבההה לכולם ;) אלמד עם הבגרויות והפסיכומטרי.
המבחן ב25/08 ככה שאין הרבה זמן.. בע"ה!
זה ממש קצת זמן. אם חשוב לך ציון גבוה אולי כדאי לך לחכות למועד הבא.

נמי89

משתמש רשום
זה ממש קצת זמן. אם חשוב לך ציון גבוה אולי כדאי לך לחכות למועד הבא.
[/QUOTE]
כן, חשוב לי מאוד כדי שאעשה פחות קורסי אנגלית.
אשאל אם יש מועד אחר..

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
כן, חשוב לי מאוד כדי שאעשה פחות קורסי אנגלית.
אשאל אם יש מועד אחר..
אז אם ככה במקומך הייתי דוחה.
(אישית למדתי חודש שלם לפחות 4 שעות ביום, לימוד מאוד אינטנסיבי, והתחלתי את הלימוד עם רמה יחסית טובה באנגלית... כך ש10 ימים נשמע לי ממש כלום)

נמי89

משתמש רשום
אז אם ככה במקומך הייתי דוחה.
(אישית למדתי חודש שלם לפחות 4 שעות ביום, לימוד מאוד אינטנסיבי, והתחלתי את הלימוד עם רמה יחסית טובה באנגלית... כך ש10 ימים נשמע לי ממש כלום)

וואיי!! יש לי רמה של בגרות 4יחידות 92
אמרו לי שזה התאריך האחרון.
אין תאריך אחר לשנה הזאת..לצערי!
עם מה למדת ?
ראיתי שיש ערכה של מכון נועם ללימוד אמירם.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
וואיי!! יש לי רמה של בגרות 4יחידות 92
אמרו לי שזה התאריך האחרון.
אין תאריך אחר לשנה הזאת..לצערי!
עם מה למדת ?
ראיתי שיש ערכה של מכון נועם ללימוד אמירם.
את צריכה דווקא בשנה הזאת?
למדתי מספרי הכנה לפסיכומטרי של ניב רווח. וחוץ מזה קראתי הרבה ספרי קריאה, ועשיתי סימולציות מהאתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה.

tami123

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
קופצת על האשכול:
מישהי ניסתה פעם את 'פטור'
זה באמת עוזר?

single

משתמש מקצוען
מישהי ניסתה פעם את 'פטור'
זה באמת עוזר?
אני קניתי מנוי לפטור והשתמשתי בו מדי פעם בחודש שלפני המבחן, והגעתי לרמה הכי גבוהה. הייתה התנסות מעולה.
חשוב לציין שגם קודם הייתה לי רמה גבוהה באנגלית, אבל 'פטור' מנגיש את המילים החשובות ומעניק מיומנויות חשובות.

single

משתמש מקצוען
מניחה דעה אחרת - חושבת שזה פרק זמן שיכול להספיק. אני לא פריקית של אנגלית ולא בעלת כישרון מיוחד בשפות, ובלימוד קצר בהרבה, אם כי ממוקד, הצלחתי מאד. מציעה לך להירשם לאתר ייעודי.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מניחה דעה אחרת - חושבת שזה פרק זמן שיכול להספיק. אני לא פריקית של אנגלית ולא בעלת כישרון מיוחד בשפות, ובלימוד קצר בהרבה, אם כי ממוקד, הצלחתי מאד. מציעה לך להירשם לאתר ייעודי.
10 ימים זה ממש ממש מעט אם רוצים ציון גבוה.

single

משתמש מקצוען
10 ימים זה ממש ממש מעט אם רוצים ציון גבוה.
בעיקרון את צודקת, ובעולם מקביל היה נחמד אם היו לי שבועות ארוכים ללמוד למבחן כזה.
אבל אם את גם למדת בפתוחה, את בטח מכירה את העומס הלימודי שמתנגש עם החיים עצמם, כך שלא הכל אפשרי. היו לי מבחנים בסטטיסטיקה שפרט לממ"נים שעשיתי לא הגעתי אליהם עד שבוע לפני המבחן, כשבאותו שבוע יש שני מבחנים פלוס עבודה פלוס עוד חיים שלמים מאחורה. מה עושים? את מה שאפשר. למדתי בזמן הקצר שהיה וברוך השם הצלחתי. וזו לא תרועה לגאוניות שלי, כי מהתואר שלמדת, כפי שכתבת, אני מניחה שהראש שלך (לפחות בסטטיסטיקה) חזק יותר משלי.
שוב, אם השואלת לא תפסיד זמן יקר, הייתי ממליצה לה ללמוד בכובד ראש וברצינות במשך זמן מספק, אבל גם אם לא, חשוב לי לומר לה שזה אפשרי מאד ואפשר גם להצליח - כמובן, כל עוד יש לה אנגלית ברמה גבוהה כבר מראש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה