רשתות מבחינת ג'יגה מה לוקח יותר, להוריד סרט או סרטון או לצפות בו במחשב?

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מבחנה לוגית עדיך לצפות ולא להוריד.
כצופים בסרטון חלק מהסרטון נטען(וזה כמו להוריד) ואפשר לראות את זה ביוטיוב איפה שמסומן הפס של המיקום בסרטון, אחרי שנגמר הלבן (עד איפה שנמצאים) נשאר לבן עוד יותר חלש וזה מזמן עד איפה נטען.
ולכן אם מפסיקים לצפות לא מפסידים את כל הגגיה של הסרטון.
אבל אם מורידים לפעמים לא צריך את כל הסרטון או שמעבירים ואז חבל על הגיגה שהורדו

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
צפייה ישירה בסרטון או סרט במחשב, דרך שירותי סטרימינג כמו יוטיוב, צורכת פחות ג'יגה מאשר הורדת אותו סרטון או סרט.

הסיבה לכך היא שבהורדה אתה מוריד את כל הקובץ, בעוד שבצפייה ישירה אתה מוריד רק את החלקים הנצרכים לצורך הצפייה באותו הרגע.

כמות הג'יגה שתצרוך בצפייה ישירה תלויה באיכות הסרטון או הסרט (SD, HD, 4K וכו'). ככל שאיכות הצפייה גבוהה יותר, כך תצרוך יותר ג'יגה.
אפשר להמר שזה טקסט שכתבה איזו בינה מלאכותית?

ה ו ד י ה

משתמש רשום
כמה שעות אתם משתמשים במחשב?

כשהשתמשתי בראוטר נייד 8 שעות עבודה ביום + שימוש רב של בני הבית והרבה הורדות לא הגעתי ל50 G..
וואו. אני גומרת 100 בחודש, ועוד יש ימים שאין לי בהם אינטרנט...
אני משתמש במחשב דיי הרבה שעות, גם עובדת עליו, וגם לומדת...
ייתכן שמישהו מהשכנים משתמש באינטרנט שלכם, צריך לבדוק אם החיבור מוגבל באמצעות סיסמא.
גם אני הייתי בטוחה בזה בפעם הראשונה שנגמר לי תוך 15 יום!!!! 100G, אבל אין לי אפשרות לבדוק את זה. יש לי סיסמא, אבל קלה, ואני לא יודעת איך משנים.
אבל לא נראה לי שמישהו משתמש באינטרנט שלי, כי כל השכנים כאן עם סמארטפונים, ולא נראה לי הגיוני שיתחברו לסטיק שלי...
אפשר גם לעשות חיבור קווי, ואז הגלישה היא ללא הגבלה, ובכלל חוויית גלישה ברמה אחרת.
איך עושים את זה?

וואו. אני גומרת 100 בחודש, ועוד יש ימים שאין לי בהם אינטרנט...
אני משתמש במחשב דיי הרבה שעות, גם עובדת עליו, וגם לומדת...

גם אני הייתי בטוחה בזה בפעם הראשונה שנגמר לי תוך 15 יום!!!! 100G, אבל אין לי אפשרות לבדוק את זה. יש לי סיסמא, אבל קלה, ואני לא יודעת איך משנים.
אבל לא נראה לי שמישהו משתמש באינטרנט שלי, כי כל השכנים כאן עם סמארטפונים, ולא נראה לי הגיוני שיתחברו לסטיק שלי...

איך עושים את זה?
זה נורמלי לגמרי אני גם גומר 50 גיגה בפחות מחודש עם הרבה 7-8 שעות ביום והיום הזה הוא רק פעם פעמיים בשבוע
ועוד קצת הורדות ואני בטוח במאה אחוז שאף אחד לא מתחבר אלי.
פשוט יש דברים שצורכים הרבה גיגה(במיוחד חומרי למידה וסרטני למידה)

דמוקרטיה

משתמש פעיל
אם מורידים או צופים בסרטונים זה זולל מלא ג'יגה מהאינטרנט
אוקיי תודה..:rolleyes:
אבל השאלה היתה מה יותר ממה.
לדעתי להוריד לוקח פחות.
וזה בתנאי שמתכננים לצפות לכל אורך הסרט/ון,
שזה חוסך במקרה שרוצים לחזור על קטע,
או שהרשת איטית וכדו'.
אא"כ ההורדה 1080 והצפיה 720 וכדו' שאז עדיף צפיה.

ה ו ד י ה

משתמש רשום
אוקיי תודה..:rolleyes:
אבל השאלה היתה מה יותר ממה.
לדעתי להוריד לוקח פחות.
וזה בתנאי שמתכננים לצפות לכל אורך הסרט/ון,
שזה חוסך במקרה שרוצים לחזור על קטע,
או שהרשת איטית וכדו'.
אא"כ ההורדה 1080 והצפיה 720 וכדו' שאז עדיף צפיה.
איך יודעים כמה לוקח הצפיה?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

ה ו ד י ה

משתמש רשום
אם אני נגיד רואה הרצאה, שאם אני מורידה אותה זה 1G, עדיף לצפות בה ישר מהאינטרנט? זה יקח לי פחות מג'יגה 1?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה