תנו לי ביקורת מבול בשלל צבעים +שאלה מסקרנת

שירה 1508

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שיורד כזה גשם, מה שבאלי זה רק לצאת להרגיש אותו מקרוב, ואיך לא? לצלם...
אממה, המצלמה פחות מתחברת לעניין ככה לחשה לי ;)
לא נותר אלא לנסות לצלם מהחלון
רציתי להעביר את התחושה של השיטפוןןן שהיה, כמעט מבולo_O
עשיתי חשיפה ארוכה, העמדתי את המצלמה על חצובה אנושית (קרי: אני, שעמדתי מס' שניות בלי לנשום כדי לא לזוז:LOL:)
וקיבלנו את החשיפה היפיפה הזאת
ועכשיו שאלה שמסקרנת אותי (והיא הסיבה שפתחתי את האשכול הזה) אשמח להסבר ממביני העניין:
את 2 התמונות צילמתי בדיוק באותן הגדרות. הבדל של מס' שניות, לא שיניתי כלום ולא זזתי.
אחת יצאה קרה מאד והשניה חמה. למה זה?
כנ"ל מצרפת מפעם אחרת 2 תמונות שצולמו בהפרש של שברירי שניות, ואחת התקבלה כחולה ממש והשניה אפורה
כמובן שלא עברו עיבודי צבע בכלל.
שיהיה חורף גשום!
IMG_7024 copy (Large).jpg
IMG_7038 copy (Large).jpg
IMG_7850 copy2 (Large).jpg

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יפה לראות איזה הבדל אווירה יוצר צבע

את כנראה על איזון לבן אוטומטי
פעם הוא בחר לך קלווין גבוה
ושניה אח"כ החליט על נמוך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה