התייעצות מאפרת מומלצת בבני ברק

program

משתמש חדש
רחלי כהן 0504116942
מאפרת מושלםםם, ולא יקרה
אני הגעתי אליה מחוץ לעיר, אחרי הרבה המלצות
הייתי ממששששש מרוצה!!!!!! מהדיוק, מהיחס מהמחיר ובעיקר מהאיפור שהיה עמיד ברמותת, לא הפסקתי לקבל מחמאות :)
בקיצור - ממליצה בחום!

אוהבת את החיים

משתמש רשום
אם את רוצה מישהי הכי מקצועית בארץ- רחלי מורגנשטרן
ויש גם את מיכל ווייס שהיא בסגנון וברמה שלה יחסית.
יש גם את חני לוי שהיא מהממת ועושה בעיקר כלות,
ואם את רוצה מישהי טובה ולא מידי יקרה- נחמי הניג.
מקוה שעזרתי.

בננית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אם את רוצה מישהי הכי מקצועית בארץ- רחלי מורגנשטרן
ויש גם את מיכל ווייס שהיא בסגנון וברמה שלה יחסית.
יש גם את חני לוי שהיא מהממת ועושה בעיקר כלות,
ואם את רוצה מישהי טובה ולא מידי יקרה- נחמי הניג.
מקוה שעזרתי.
מצטרפת להמלצה על רחלי מורגנשטרן

רחלי גוד

משתמש חדש
אני גם התאפרתי אצל רחלי כהן , היא אלופה ממש!!! יש לה טאצ מושלם , ואיפור שלא זז מהפנים (ואגב היא גם תלמידה של רחלי מורגנשטרן)
רחלי כהן 0504116942
מאפרת מושלםםם, ולא יקרה
אני הגעתי אליה מחוץ לעיר, אחרי הרבה המלצות
הייתי ממששששש מרוצה!!!!!! מהדיוק, מהיחס מהמחיר ובעיקר מהאיפור שהיה עמיד ברמותת, לא הפסקתי לקבל מחמאות :)
בקיצור - ממליצה בחום!

סתםם

משתמש צעיר
אני מצטרפת להמלצות על נחמי הניג היא ממש טובה יודעת לאפר מלא סגנונות
יש לה מלא מעלות אבל אחת מהן שכבשה אותי זה שהיא מאפרת נשים מבוגרות בצורה שהן נראות צעירות
וצעירות כל שכן מאפרת מהמם

קופצת על האשכול אשמח לשמוע על מאפרת זולה מאד בסגנון ה-100 שקל משהי מתחילה אבל עם ידיים טובות שכנראה בעוד שכמה שנים תהיה מהגדולות

תודה מראש

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה