עזרה ראשונה! מאוחדת לא מאשרים לי את התרופה שלי - מה אני עושה???

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ביום חמישי הגעתי לקופה לקנות זריקות שאני לוקחת כל יום
(אמורה לקחת במשך שנתיים. לוקחת כרגע 10 חודשים).

התרופה (שהרוקחת מזמינה לי כל חודש מראש) היתה שם. אבל הרוקח אמר שהאישור 'נגמר' וצריך לחדש אותו.
דיברתי עם רופא המשפחה, הוא אמר שזה סתם בירוקרטיה של הקופה ושלח מיד את ההבהרות הנדרשות ובקשה לחידוש האישור.
והקופה לא אישרה!! אמרה שצריך כל מיני הסברים והפניות מיוחדות ובלה בלה בלה

חשבתי שהכל ייקח כמה ימים, אבל כבר מאתמול נגמרו לי הזריקות בבית, ואת המומחה בהדסה אני הולכת לפגוש רק עוד 3 חודשים
אמרו לי לדבר עם רופא המשפחה, הוא יגיע בצהריים.

מה אני אמורה לעשות??? הרופא לא קיבל אישור, הרופא בשר"פ עוד המון זמן, ובנתיים מה???

אני מציינת שהחיים שלי לא תלויים בתרופה, אבל אני חייבת ליטול אותה באופן יומיומי, יותר משבוע בלעדיה עלול לגרום לי לנזק. וחודש יכול להוריד לטמיון את כל התועלת של התרופה עד כה
ואני לא יכולה לקנות את התרופה במחיר מלא, היא עולה אלפי שקלים ופשוט אין לי.

מה אפשר לעשות?

אם יש לכם רעיון אשמח לשמוע

טורנדו

משתמש מקצוען
ביום חמישי הגעתי לקופה לקנות זריקות שאני לוקחת כל יום
(אמורה לקחת במשך שנתיים. לוקחת כרגע 10 חודשים).

התרופה (שהרוקחת מזמינה לי כל חודש מראש) היתה שם. אבל הרוקח אמר שהאישור 'נגמר' וצריך לחדש אותו.
דיברתי עם רופא המשפחה, הוא אמר שזה סתם בירוקרטיה של הקופה ושלח מיד את ההבהרות הנדרשות ובקשה לחידוש האישור.
והקופה לא אישרה!! אמרה שצריך כל מיני הסברים והפניות מיוחדות ובלה בלה בלה

חשבתי שהכל ייקח כמה ימים, אבל כבר מאתמול נגמרו לי הזריקות בבית, ואת המומחה בהדסה אני הולכת לפגוש רק עוד 3 חודשים
אמרו לי לדבר עם רופא המשפחה, הוא יגיע בצהריים.

מה אני אמורה לעשות??? הרופא לא קיבל אישור, הרופא בשר"פ עוד המון זמן, ובנתיים מה???

אני מציינת שהחיים שלי לא תלויים בתרופה, אבל אני חייבת ליטול אותה באופן יומיומי, יותר משבוע בלעדיה עלול לגרום לי לנזק. וחודש יכול להוריד לטמיון את כל התועלת של התרופה עד כה
ואני לא יכולה לקנות את התרופה במחיר מלא, היא עולה אלפי שקלים ופשוט אין לי.

מה אפשר לעשות?

אם יש לכם רעיון אשמח לשמוע
בשביל מקרים כאלו יש עסקנים ומתאמי קשרי קהילה.

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
תנסי לפנות לרופא דרך המזכירות של השרפ, או דרך המזכירה לו, שישאיר לך את המכתב/ הפניה/ מרשם שאת צריכה.
השרפ בהדסה בדרך כלל נחמדים ורוצים לעזור.
ניסית מנהלת מרפאה? יש להן צורה לדחוף קירות לפעמים. אם הן רוצות לעזור...
הצלחות.

דץ

משתמש פעיל
חנוך דנציגר - 0533168886, מנהל השב"ן במגזר החרדי וממנהלי מחוז דרום,
מאוד אדיב ונחמד, אם לא עונה, חוזר.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש את אשר יונגרייז בסניף רמות עוזר לכולם

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
דווקא מהניסיון שלי הם בכלל לא קשים...:unsure:
כנראה תלוי במה.
לי רופאה ביקשה אישור לזופרן, והם לא אשרו. והיתה עוד תרופה קריטית שנאלצתי לשלם פרטי כי לא היה אישור, למרות שרופא אמר שאני חייבת לקחת

:mad:

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כנראה תלוי במה.
לי רופאה ביקשה אישור לזופרן, והם לא אשרו. והיתה עוד תרופה קריטית שנאלצתי לשלם פרטי כי לא היה אישור, למרות שרופא אמר שאני חייבת לקחת

:mad:
מהנסיון שלי זופרן אפילו לא היווה בעיה. כאילו, אפילו לא ידעתי שצריך לזה אישור מיוחד.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ולפותחת האשכול, כשהיה לי מקרה דומה אמרו לי לכתוב לנציב תלונות ציבור כי מה שמגיע לשם מיד מטופל ומאושר...
לא הייתי צריכה להשתמש בזה בסוף אז אין לי נססיון אם זה נכון אבל לא נראה לי תפסידי מלנסות.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מהנסיון שלי זופרן אפילו לא היווה בעיה. כאילו, אפילו לא ידעתי שצריך לזה אישור מיוחד.
כנראה שצריך לדעת על איזה רופאה ליפול.
בפעם הראשונה שילמתי 120 ש"ח ל-10 כדורים. אפילו לא טרחו ליידע שאפשר לקבל סבסוד מהקופה. בפעם שניה יידעו אותי ושלחו לאישור, ואז התקבלה תשובה שלילית
:(

נערך לאחרונה ב:

291

משתמש פעיל
קשים. ועוד איך קשים. תורות שלא נגמרים, אישורים שלא ניתנים, ועדת חריגים שאף פעם לא מאושרת.
כל דבר שעולה קצת לקופה - הם מתחמקים.
אני עדיין מבוטח במאוחדת שיא, מחכה לרופא מסויים שדרכו התחלתי טיפול מסויים. לאחר מכן, בעהשי"ת, אני עובר אם כל משפחתי.

291

משתמש פעיל
ולפותחת האשכול, כשהיה לי מקרה דומה אמרו לי לכתוב לנציב תלונות ציבור כי מה שמגיע לשם מיד מטופל ומאושר...
לא הייתי צריכה להשתמש בזה בסוף אז אין לי נססיון אם זה נכון אבל לא נראה לי תפסידי מלנסות.
היא לא תפסיד.
כך שאני מצטרף לחלוטין לאשירה, תגישי תלונה לנציב תלונות הציבור.
וכדאי לשלוח למאוחדת מכתב "אזהרה" מעורך דין, (הורדת תבנית מהרשת, ועריכה קלה). על תביעה משפטית של טיפול 9 חודשים שיירדו לטמיון.

נערך לאחרונה ב:

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

גם מהניסיון שלי הם ממש בסדר (מאוחדת)

גם אני ככה חשבתי פעם
הם ממש בסדר כד שצריך משהו מיוחד

לבעלי יש פסוריאזיס- אישרו לו חצי מהטיפול שהרופאת עור קבעה.
ביקשו ממני לשלם על צפיפות עצם (בשעה שאני מאובחנת והמעקב הוא חובה)
מתחמקים מהחזרים לרופאים מסוימים
עכשיו לא מאשרים לי את התרופה סתם. הרי ברור שהם יצטרכו לתת לי למה הם מסבכים כל דבר

אבל ב"ה לכל מי שלא צריך דברים מיוחדים הם באמת בסדר גמור :-|

Hi

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
מנסיון שלנו;
'חברים לרפואה' עשו את העבודה ביעילות רבה,
03-5792220

מתאמי קשרי קהילה: לא עזרו כלום.
הם פודלים של הקופה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה