מידע שימושי ל"ג בעומר במירון תשפ"ב

מצב
הנושא נעול.

הורה מאושר

משתמש צעיר
האם יש מישהו שרוצה כרטיס נסיעה "לנוער" מבני ברק למירון בשעה 00:00 בלילה שבין רביעי לחמישי ?
אפשר לפנות אלי באישי
תודה

הורה מאושר

משתמש צעיר
ציטוט :
• במטה ההסברה הבהירו:
"לא כל הכרטיסים מוצגים באתר, הכרטיסים
ישוחררו במנות לנוכח העובדה כי המכירה מתבצעת
במספר פלטפורמות"

קצרה

משתמש מקצוען
אפשר לחשוב שטמונים באתר סודות מדינה, לפי האימות.

האימות מטרתו פשוטה
למנוע ממישהו לכתוב קוד תכנותי פשוט וקצר ש"ישתה" במהירות של מחשב את כל הכרטיסים ויספסר בהם.

האימות אינו מיועד לסודות מדינה אלא רק למניעת שימוש ברובוט (לרוב משתמשים ברובוט למתקפת סייבר. אבל כאן ברור בעיניים למה יתכן שאי מי ירצה להפעיל רובוט על כזה אתר)

Esty Levy

משתמש פעיל
תכל'ס יש למישהו פתרון מה עושים כשהאימות הראשוני נתקע עד שפג תוקפו??

Esty Levy

משתמש פעיל
אם רוצים אני מוכן לנסות להזמין בשבילכם
מאמינה שכבר אין עכשיו כרטיסים מבני ברק להדלקה של באיאן... אבל אולי יהיה עוד בבוקר.
הבעיה היא שאני לא יכולה לראות כלום. הוא מבקש אימות מיד כשנכנסים ונתקע.

עימוד והוצאה לאור

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מאמינה שכבר אין עכשיו כרטיסים מבני ברק להדלקה של באיאן...
נכון לעכשיו יש מבני ברק רק משעה 18:00 ביום חמישי...
אולי יתעדכן בהמשך

בלומה גל

משתמש חדש
דחוף צריכה עזרה
למי יש פתרון לכרטיסים שנקנו שלחתי להדפסה ולא הודפס
מאיפה אפשר להציל אותם - כמובן שלא נשלח למייל
או כתובת ליצירת קשר מאתר המכירות...
אשמח שיצרו איתי קשר ישיר b0583290511 gmail.com

מבין בהכל

משתמש מקצוען
אני רוצה קצת הסבר
אם בעל הדירה רושם אותי אצלו כדיירים ליום שלישי בליה - אני מגיעה אליו בתחבורה רגילה כמדי יום בשנה
רק אני צריכה את הכרטיס לחזור,
ולא נשאר לי כמובן כרטיס לשעה שאני רוצה לחזור.
אני רוצה לחזור ב 10 בערב והכרטיס שקניתי הוא לאוטובוס בשעה 7 בערב.
אם אני יראה טופס שאני דיירת שם יעשו לי בעיות למה אני באה מאוחר?
ואם הבן שלי נאבד שם
ואם לא מצאתי את המפתח
וכו'?
השאלה שלי היא האם אני יכולה לאחר בשעת העליה לאוטובוס.
לא זוכר איפה ראיתי אבל בחזור השעה לא משנה ואפשר לחזור לפני ואחרי
המשנה זה רק לשוטרים בהר ולא לאוטובוסים
לא לוקח אחריות

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האימות מטרתו פשוטה
למנוע ממישהו לכתוב קוד תכנותי פשוט וקצר ש"ישתה" במהירות של מחשב את כל הכרטיסים ויספסר בהם.

האימות אינו מיועד לסודות מדינה אלא רק למניעת שימוש ברובוט (לרוב משתמשים ברובוט למתקפת סייבר. אבל כאן ברור בעיניים למה יתכן שאי מי ירצה להפעיל רובוט על כזה אתר)
תיארתי לעצמי
אבל אימות כמו שמבקשים באתר הזה, לא ראיתי בשום אתר אחר.
בטח האינטרס לקנות את כל הכרטיסים למירון גדול יותר מלשדוד אתר ממשלתי או בנק.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תיארתי לעצמי
אבל אימות כמו שמבקשים באתר הזה, לא ראיתי בשום אתר אחר.
בטח האינטרס לקנות את כל הכרטיסים למירון גדול יותר מלשדוד אתר ממשלתי או בנק.
כי לשדוד בנק דרך האינטרנט זה לא כל כך אופציה (רוצה לתאר לי איך עושים את זה?)
ולקנות אלפי כרטיסים ולמכור הלאה זה לא משהו שלא קרה בעבר...

שלום זכר

משתמש מקצוען

ל"ג בעומר תשפ"ב:

במקום מירון: ‏המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן יערוך השנה את מעמד ההדלקה המרכזית ברמת בית שמש ב' בשעה 22:00 בערב בהשתתפות אלפים. (שפר)

'בחדרי': לקראת אירועי ל"ג בעומר במירון - בעדה החרדית קיימו אתמול דיון נוסף בנוגע להתנהלות פרויקטור מירון באשר למתן מענה לכל הקהילות במירון.

עוד ב'בחדרי': בבית הדין 'העדה החרדית' שוקלים לפרסם איסור גורף לכלל הקהילות לשתף פעולה עם הרשויות בנושא העלייה למירון בל"ג בעומר.

נחשוני ב'ידיעות': לממשלה ולרשויות היו חודשים ארוכים לתקן את הכשלים ולהגיע מוכנות להילולה בל"ג בעומר. בפועל, 6 ימים לפני האירוע עדיין לא ניתנו אישורי בטיחות ורישיונות.

‏יו"ר הוועדה לביטחון הפנים ‎מירב בן ארי מזהירה בגל"צ: "ההכנות להילולה במירון מתבצעות, ובשבוע הבא המצב ייראה טוב יותר - אך זה עדיין לא מקום בטוח לדעתי. ההר קטן וצר מלהכיל את מאות אלפי המתפללים".

תדרוך מיוחד על מערך התחבורה למירון, הליך מכירת הכרטיסים ונתוני המכירות, יתקיים בשעה 14.00 לכלי התקשורת עם פרוייקטור ההילולה ניצב (בדימוס) צביקי טסלר, ויועץ משרד התחבורה - מגזר חרדי הרב שלמה רוזנשטיין.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה