דרוש מידע לתושבי מודיעין עילית היקרים, האם נהג האוטובוס צודק?

טיפ טיפה

משתמש פעיל
נוסעים רבים לא משלמים (וכלשונו: אני לא מחפש אותם, ולא 'מלשין', וזה אכפת לי לראות יהודים עם כיפה עולים ולא משלמים...).

אנשים רודפים אחרי החברה לשלם להם חובות של נסיעות כי במכשיר לא עבד, עושים שמיניות באויר כדי שלא לעבור על גזל..אשריכם ישראל!!!!

ששונית

משתמש מקצוען
נכון שהציבור שלנו מקפיד על קלה כעל חמורה ומנומס ובלי השוואה,
אבל הנושא של זהירות לא רק בכבישים הוא על הפנים.
אימהות מטורפות, אין לי הגדרה אחרת שולחות לרחוב ילדים בני ארבע להשגיח על ילדים בני שנה ושנתיים,
בערב פסח תצאו יום אחד לגינה ותראו המוני המוני ילדות בנות שמונה " "משגיחות" " על חמישה שישה ילדים בגילאי אפס עד שמונה.
רחוב סורוצקין בירושלים, לדוגמא, הוא אחד המסוכנים שיש, לדעתי, ואני חוששת לעבור שם את הכביש אפילו במעבר חציה.
הרחוב מאוד מפותל וברובו אין אפשרות לראות את הרכבים שמגיעים מעבר לעיקול ובכל בוקר יש עשרות רבות של ילדים שחוצים באמצע הכביש עם תוספת של אח/ות בעגלה!!
בצומת שמגר - אוהל יהושוע ראיתי כמה פעמים ילדים קטנים מעבירים את הכביש ילדים עוד יותר קטנים וזה צומת סואן ומסוכן במיוחד!
אז ממש לא משנה איזו כיפה אם בכלל חובש זה שאמר, אבל קבל האמת ממי שאמרה.

נחמי פורתא

משתמש מקצוען
אימהות מטורפות, אין לי הגדרה אחרת שולחות לרחוב ילדים בני ארבע להשגיח על ילדים בני שנה ושנתיים,
בערב פסח תצאו יום אחד לגינה ותראו המוני המוני ילדות בנות שמונה " "משגיחות" " על חמישה שישה ילדים בגילאי אפס עד שמונה.

הנושא הזה... כמה שנכתוב עליו לא יספיק....

כל שנה כואב לי הלב שאצל הרבה משפחות שאני מכירה, ערב פסח = ילדים מופקרים שמסתובבים שעות למטה כשלהורים אין שמץ של מושג מה קורה אתם,
גם אני עובדת משרה מלאה, עם ילדים קטנטנים, וב"ה מכניסה כל שנה פסח, וגם בתקופת ערב פסח, אחה"צ מוקדש כולו לילדים, איך? אעדיף לא לנקות חלונות, פנאלים, פלורוסנטים - וכן לדעת שאני את ההשתדלות שלי עושה, השי"ת הפקיד בידי את הפקדון הכי יקר שקיים בעולם, ואשתדל בע"ה לעשות מבחינתי את מה שמוטל עלי,
אני מאמינה שהשי"ת הוא הקובע מה יקרה עם כל אחד מאיתנו - אבל כן יודעת שאם את ההשתדלות שלי אני לא אעשה - מעלתי בתפקידי - בלי שום קשר לתוצאות...
אנחנו הרי הציבור שאמון על קדושת החיים, על התפקיד הגדול של גידול הילדים, כמה כואב שבציבור שלנו - יש התרשלות בנושא הכ"כ חשוב הזה....

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
לפני חודש
היה כאן אשכול בנושא שלא קמים לאנשים באוטובוסים
קראתי את האשכול ההוא ביום חמישי וביום ראשון היתה התאונה בקו 304

מאז לקחתי על עצמי להתחזק בלימוד סנגוריה על עם ישראל בכל מקום שהוא ובאוטובוסים בפרט
לישועת הכלל ולמניעת אסונות. בע"ה
סיפור מדהים! ששמעתי יומיים לאחר התאונה בקו 304, על אברך שישב בתחילה בספסל בו ישבו שתי ההרוגות, אך פינה להם בשביל שיישבו. -ועמד בנסיעה...
וכך הוא ניצל!

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
שני מקומות הכי צפופים - והקשר הוא ישיר לגמרי.
ודאי שחייבים להיזהר בכל מקרה. אך כשגרים במקום שלעיתים קרובות אין מקום על המדרכות וחייבים לרדת לכביש - כך מתרגלים.
שטויות במיץ עגבניות
מכיר מקומות צפופים לא פחות שזה לא המצב בכלל

זה אופי של אנשים

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שבוע שעבר זכיתי לחזות בילדה בת 6-7 הולכת עם עגלת תינוק (אמבטיה, כלומר תינוק עד חצי שנה)
ועוד ילדון בן שנתיים - שנתיים וחצי.
פתאום העגלה נטתה באופן מסוכן לכביש, ואשה אחת עזרה לה לייצב אותה.

רחלי ר

משתמש מקצוען
אני מוכרחה לספר על עצמי, במשך שנה שלמה נסעתי באוטובוס עירוני עם שני תינוקות בעגלה ושילמתי רק על עצמי ולא על אף אחד מהתינוקות, מהסיבה הפשוטה: שפשוט לא ידעתי שמבוגר יכול להעלות רק ילד אחד מתחת גיל חמש, מבטיחה! לא ידעתי!!!
ובמשך כמעט שנה אף נהג לא אמר לי משהו, ואין מצב שלא שמו לב שעליתי עם שני תינוקות כי הייתי עם עגלת תאומים,
בוקר אחד עליתי לאוטובוס והנהג היה חרדי עם זקן ארוך, נראה ממש רבהל'ה אמיתי (דבר נדיר בעירינו),
כשהוא ראה שאני משלמת רק על עצמי הוא התחיל לצעוק ולשאוג ברמה שבחיי לא שמעתי!!! הקטנים שלי התחילו לבכות, אני האדמתי כסלק ולא ידעתי את נפשי על מה בכלל הנהג צורח מלא גרונו- - -
והוא כמובן לא ויתר על המשפט: "זה רק אצל החרדים הגנבים.... "(והוא חרדי בעצמו...),
כמה שניסתי להסביר שלא ידעתי, זה רק החריף את הצעקות והקללות,

בקיצור, מה שאני באה להגיד: תדונו לכף זכות! לא כל אחד שלא משלם זה על מנת לגנוב.
אני באמת ובתמים לא תכננתי לגנוב אף אחד ויצא לי שבמשך כמעט שנה שלמה "גנבתי", ותחשבו רגע מה כל נוסעי האוטובוס חושבים עלי.....
אחד הסיפורים ההזויים ביותר ששמעתי!

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פעמים רבות לא משלמים כי אין למי לשלם, אם המכשיר לא עובד מדין תורה ומצד החוק אין שום צורך לשלם פעם הבאה (גם אם הנהג אומר) ואין שום ענין לעשות שמיניות באויר כדי לרדף אחריהם לשלם,
ועוד כמה פעמים אי אפשר לשלם, כי אני רוצה להשאר בחיים בריאה ושלמה, ואם הנסיעה המטורפת של הנהג, אפילו את הכסף מהארנק אי אפשר להוציא מחשש נפילה, אז אני משלמת בפעם הבאה...

הכל מה'

משתמש רשום
לפני הלימוד זכות וגם אחריו, הציבור שלנו נפלא במיוחד, ורואים דברים שלא רואים בשום מקום. כדאי רק שנשים לב כמה בודקים אותנו, וכמה קידוש ה' או ח"ו להיפך אפשר לעשות בנסיעה אחת קצרה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני הבנתי שהיום החברות לא מתוגמלות לפי מס' נוסעים אלא לפי מס' קילומטר,
האם זה נכון?

לא יודעת.
יש מצב שלאגד שיטת תשלום אחת, ולחברות האחרות - שיטה אחרת.
או שזה משתנה לפי עירוני/בינעירוני.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
חלאס עם הנחיתות הזו, בילדותי גרתי בעיר חילונית למהדרין וכמובן יצא לי פה ושם ליסוע בתח"צ, בעיני ראיתי ילדים בני 12-14 שהכו את הנהג (!?) סתם לשם שעשוע לפני שירדו מהאוטובוס וברחו, במקרה אחר נהג שסירב לעצור שלא בתחנה פתח איש אחד את הדלתות באמצעות ידית החרום ודילג החוצה, מריבות של שיכורים ומסוממים בשעות לילה בתוך האוטובוס ועוד כהנה סיפורים מסמרי שיער, אם לא מוצא חן בעיני הנהג ילדי ואנשי העיר החרדית שיעבור למקום אחר, אני ערב לו שהוא יתחרט על זה מאוד מהר...
עד שיאמר לך ליטול קיסם מבין שיניך תאמר לו שייטול קורה מבין עיניו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה