לרפואת התאומות!

• פותח הנושא ONE1
  • פורסם בתאריך

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מוסיקה;841454:
קודם כל - רפואה שלמה במהרה!
שנית - יש למישהו רעיון איך לדעת כל פעם איזה פרקים עדיין לא נאמרו, בלי לגלגל מתחילת האשכול ולראות מה פנוי?
אולי כדאי לארגן טבלה או משהו כזה?

לכאורה זה אמור להיות בסדר רץ וצריך להמשיך מהפרק שסיים זה שהגיב מעליך.
בדר"כ שמגיעים לק"נ יש מי שמרפרף אחורה לבדוק שאכן נגמר ספר, ואם לא, הוא מעדכן.

נכתב ע"י יאיר;841333:
יש מי שיודע מה המצב?

כאחת שמשתדלת להתעדכן ועם זאת לא מידי להדחף להם- לא ידוע לי על עידכון מאז ההודעה הקודמת שלי. אנסה לגשש בשבוע הקרוב ואם יהיו עידכונים, אעדכן בע"ה.
בכל אופן, מה שברור שעדיין צריך להתפלל.
ל"ע מדובר במחלה שהתשובות הן ממש לא מהרגע להרגע. לפעמים נראית הטבה ואחרי שבוע רואים שח"ו קרה בדיוק ההיפך. ויש פעמים שהפוך- זה לא דבר יציב שאפשר להגיד: מחלימים וזהו מעתה והלאה מובטח שזה עובר.
עד כדי כך ששמעתי מאחד הרבנים(לא מכלי ראשון, אז כל אחד שיבדוק לעצמו, לי המקור שלי היה מספיק אמין) שעד 5 שנים מאז שהאדם יוצא נקי מהמחלה הזו עדיין מותר וצריך להזכיר את שמו ברפאנו. עד כדי כך זו לא מחלה יציבה.

בע"ה שנזכה לבשר, ולהתבשר אך ורק בבשורות טובות ישועות ונחמות!

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אני שואל כי יש לי הכרות רחוקה עם המשפחה ואין לי דרך לברר אישית ולכן שאלתי כאן
כולנו דואגים ומאחלים רפואה שלימה במהרה ובשורות טובות
בעז"ה נמשיך להתפלל

לשם שינוי- תודה לך

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ק"כ - קל"ד

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י לשם שינוי;841529:
עד כדי כך ששמעתי מאחד הרבנים(לא מכלי ראשון, אז כל אחד שיבדוק לעצמו, לי המקור שלי היה מספיק אמין) שעד 5 שנים מאז שהאדם יוצא נקי מהמחלה הזו עדיין מותר וצריך להזכיר את שמו ברפאנו. עד כדי כך זו לא מחלה יציבה.

בע"ה שנזכה לבשר, ולהתבשר אך ורק בבשורות טובות ישועות ונחמות!

איך זה בדיוק קשור לרבנים?
חולה במחלה ממארת לרוב לא יחשב כבריא עד שלא יהיה נקי 3-8 שנים.
(תלוי כמובן בסוגים ובמגוון פרמטרים)
הוא פשוט לא נחשב עדיין בריא, אז מסתבר שאת יכולה להתפלל עליו.
( ולא חסרים סוגי סרטן שהחולה בהם לא יחשב בריא לעולם).

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י cello;843465:
איך זה בדיוק קשור לרבנים?
חולה במחלה ממארת לרוב לא יחשב כבריא עד שלא יהיה נקי 3-8 שנים.
(תלוי כמובן בסוגים ובמגוון פרמטרים)
הוא פשוט לא נחשב עדיין בריא, אז מסתבר שאת יכולה להתפלל עליו.
( ולא חסרים סוגי סרטן שהחולה בהם לא יחשב בריא לעולם).
איך זה קשור? פשוט מאד:
כי "מסתבר" עדיין לא יכול להתיר לבנאדם להכניס מילים מעצמו בתפילת הלחש לפני מלך מלכי המלכים. חייבים פסק רב בשביל זה.

מאירה

משתמש חדש
רק לעדכן את המתפללים:
אני מתנדבת בלי נדר חד שבועי בהדסה עין כרם, בשבוע האחרון שהייתי פגשתי שם אחת התאומות בטיפול. מה שברור שצריך וחייבים להמשיך להתפלל!
תזכו למצוות!

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מאירה, תודה על העידכון.
לא שכחתי שהבטחתי לברר. ניסיתי ולא כל כך הצלחתי, גם בתוך המשפחה היחסית קרובה לא שואלים שם יותר מידי הרבה שאלות- כך שגם הם לא ידעו לענות לי מעבר לכך שצריך להמשיך כמובן להתפלל עבורן.

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבטחתי שאשתדל להקפיד לעדכן, והנה, ממש עכשיו, אחרי תקופה ארוכה שלא ידעתי מה קורה, קיבלתי עידכון ואני ממהרת להעביר אותו אליכן שכל כך פעלו לזכות התאומות.
להלן הציטוט ממייל העידכון שנשלח אלי:

ב"ה התאומות כרגע סיימו את טיפולי הכימוטרפיה הרציניים.
עכשיו הם בעצם ביאזשהו חודש הפסקה. כדי לדעת שבע"ה הטיפולים עזרו והצליחו. הם לוקחות תרופות בבית ומגיעות פעם בשבוע לביקורת בבית חולים.
דווקא עכשיו כדאי להתפלל עליהם חזק. שבאמת הם יהיו מאחורי כל הסבל ולא יצטרכו לחזור לטיפולים. זהו חודש מכריע.

נא המשיכו בתפילה עבורן!
חיה מלכה בת רחל
טובה בת רחל.

בתושח"י במהרה. אמן!

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ל"א-ל"ג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה