כללי לקוח בלי מייל

• פותח הנושא gol
  • פורסם בתאריך

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תשלח לו דוגמא בדואר

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י gila;743589:
הלכות ייחוד (כמו כל שאר ההלכות) לא קשורים כלל לאופי של הבן אדם.

נכון אבל לא מדוייק.
בהלכות ייחוד ישנם פרטים שאכן קשורים גם לאופי של האדם, אבל זה נכון שייחוד בצורתו הבסיסית תקף גם כשמדובר בגדול הדור, צדיק וכו' שאסור לו להתייחד עם אשה ואפילו היא צדקת בת 80.

מאיר14

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אם זה גרפיקה, אז ודאי שאין זה פשוט להדפיס כל פעם בצבעוני.

האמת
מעולם לא ישב אדם לידי בעת עבודה על מחשב, אצלי זה כלל ברזל.
(מלבד מקרים בודדים וחריגים, למקורבים כמובן..:))

אמנם, כל לקוח שלי מתקבל ברוב כבוד, ובסבר פנים יפות מכניסו אני אל סלון ביתי.
את המחשב הנייד שלי, מוציא אני אליו אל הסלון, ושם [ורק שם] יש לו את האפשרות רק לצפות ב-PDF, ולהעיר הערותיו, מכאן ועד.......

למי שאין נייד, עדיף שיצרוב לו את זה על דיסק והוא יחפש איפה לראות זאת.
ואם אין ברירה, אז שידפיס, וההכרח לא יגונה. רק צריך לתת לו תזכורת שזה "כמעט" באופן חד פעמי [כי לא כל הלקוחות מבינים זאת].

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מחשב נייד, ואני מראה ללקוח בדלת את העבודה, אולי זה לא כ"כ יפה, אבל אין ברירה.
כך גם אין לי בעיות יחוד וגם אין אפשרות לעמוד לידי בעת העבודה.
אם מישהו מבקש שאשנה על המקום אני אומרת שאין לי אפשרות עכשיו.

החסרון היחיד הוא שקניתי את המחשב הנייד בשביל זה והתקמצנתי על מחשב יקר, לכן לוקח לו המון זמן לפתוח קבצים.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בסוף באמת אמרתי לו שאני מעדיפה שיראה מודפס, כי הצבעים והגודל וכו' וכו'.
אז זה בסדר.

חדוה

משתמש מקצוען
אני מהנסיון כן נותנת לראות במייל , אבל בזמן שהחנות פתוחה ז"א יש שעה מסויימת ולא כל היום(היה תקופה שהמחשב היה בבית בפינה מסוימת ודאגתי ששם יהיה קצת מסודר וסתם... עם גברים נושא הסדר פחות בעייתי הם לא שמים לב...
עשיתי 2 מסכים כך שלא נהיה צמודים...
ותמחרתי את הזמן הזה ז"א 10 דקות תיקונים לדוג' ללא מחיר ואח"כ סכום נכבד לכל זמן נוסף
זה בד"כ משכנע את הלקוח להחליט מהר ומקסימום הוא אומר תדפיסי לי את 2 הדוגמאות אני אתייעץ
זה לא כ"כ נורא כי הוא כבר ראה על המסך ומקסימום אפשר לגבות קצת על ההדפסה
בתחבולות תעשה לך פרנסה נוחה... מה לעשות?
התחנכתי מהנסיון וגם הרבה מהפורום...

בשמחות

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
היום אפשר להשיג מייל אצל שכן או מכר
אני לעולם בל"נ לא אשב עם לקוח
ולא משנה מה סיגנונו
מאותם טעמים שהזכירו
שלצערי טעמתי מהם פעמים בודדות ודי!

רקורדית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ש לי מחשב נייד, ואני מראה ללקוח בדלת את העבודה,
מה יש לכם? יושבים פה המון לקוחות, מכל המינים והסוגים, תרתי משמע, והרבה זמן, כי זה סרטים ארוכים ,ותמיד זה היה נראה לי חלק אינטגרלי מהעבודה- כומובן שזה מתומחר
אגב, לדעתי לפעמים זו דרך ארוכה שהיא קצרה- במקום לשלוח, לקבל הערות, להסביר מה אפשר ומה אי אפשר - תשני לה את החצאית/ תורידי לו תרמקול- מיד רואים מה נסגר
ייתכן שזה שונה בגרפיקה, וכן... גם לי היה איזה לקוח שהעביר אותי סרט "הלל הזקן" אבל נראה לי שבכללי התאורים פה טיפה מוקצנים:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה