***לקוחות בנק הפועלים? קופון 70 ש"ח באתר "GROO" (גרופון)!!!

some

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי אמזון של מקס
אשמח להחליף בעד גרו

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שאלות1. אם יש לי חשבון משותף והאתר ע"ש בעלי איך אני יכולה לרשום את עצמי לאתר איך מקבלים קוד רק בסניף הבנק או שאפשר דרך הבית?
2 מנסה מאתמול להוריד קוד קופון והוא לא שלח לי למייל ניסיתי בכל ההטבות בכל הטבה פעמיים ולא הגיע לי למייל רק כעבור זמן ואז הכנסתי את הקוד קופון והוא לא נתן ואז כמובן נגמרו הקופונים היום ראיתי שחזר אבל הוא כותב לי עקב נסיונות רבים זה נחסם נסה מאוחר יותר
תוך כמה זמן זה אמור להשתחרר חשבתי שכעבור 12 שעות זה יהיה בסדר אבל עדיין לא...

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
שאלות1. אם יש לי חשבון משותף והאתר ע"ש בעלי איך אני יכולה לרשום את עצמי לאתר איך מקבלים קוד רק בסניף הבנק או שאפשר דרך הבית?
2 מנסה מאתמול להוריד קוד קופון והוא לא שלח לי למייל ניסיתי בכל ההטבות בכל הטבה פעמיים ולא הגיע לי למייל רק כעבור זמן ואז הכנסתי את הקוד קופון והוא לא נתן ואז כמובן נגמרו הקופונים היום ראיתי שחזר אבל הוא כותב לי עקב נסיונות רבים זה נחסם נסה מאוחר יותר
תוך כמה זמן זה אמור להשתחרר חשבתי שכעבור 12 שעות זה יהיה בסדר אבל עדיין לא...
לכי לסניף - כל סניף, לאו דווקא שלך ותוציאי
לגבי המייל - צריך להעתיק את הקופון שמופיע ולא לחכות ששישלח למייל. לי למשל, הגיע למייל רק אחד מתוך שלושה אבל בגלל רשמתי את הקוד שהופיע, אני כבר מימשתי והקוד עדיין מחכה לשליחה מבחינתם...

סטודיו ישר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לכי לסניף - כל סניף, לאו דווקא שלך ותוציאי
לגבי המייל - צריך להעתיק את הקופון שמופיע ולא לחכות ששישלח למייל. לי למשל, הגיע למייל רק אחד מתוך שלושה אבל בגלל רשמתי את הקוד שהופיע, אני כבר מימשתי והקוד עדיין מחכה לשליחה מבחינתם...
מה הכוונה מאיפה יהיה לי קופון? אני ממלאה את המייל אין לי SMS
זה מה שהוא כותב לי:
יש לכם רעיון מה לעשות?
upload_2019-11-29_10-54-49.png

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
כשלי היה את המסך הזה יצאתי מהחשבון ונכנסתי שוב וזה עזר
הקוד שאת אמורה לקבל שם זה הקוד אישור לקבלת דיוור שיווקי
זה מגיע לעדכונים במייל
ולא כדאי ללחוץ יותר מפעם אחת ולחכות בסבלנו,ת כי אחר כך הקוד שמגיע כבר לא מתאים וצריך קוד אחר ואם את לוחצת כמה פעמים בכל מתבלבל

ELPINTOR

משתמש פעיל
KTלא צריך ללכת לסניף,
אפשר לפתוח חשבון
ואז להכנס לחשבון הקודם למכתבים מהבנקאי ולמצוא שם את הקוד

שידרוגים

משתמש מקצוען
אם הורדתי קופון של קאסטרו
אני יכולה להוריד גם קופון של אמאזון או שזה מוגבל ליחידה ללקוח?

ELPINTOR

משתמש פעיל
סיסמא הם נותנים לבחור והקוד משתמש מופיע במכתבים מהבנקאי בחשבון הקודם

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אפשר לקנות כמה קופונים של השכרת רכב ולהשתמש בהם ברצף של כמה ימים?

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
שלוש שאלות על אמזון:
1. האם ההנחה היא רק למשלמים בכרטיס של הבנק? כי הכרטיס הבינלאומי שלי הוא של בנק אחר.
2. האם המכס מחוייב על בסיס המחיר המקורי ואם כן מה יוצא מכל הסיפור?
3. המשלוח חינם לישראל מעל 49$ תקף אחרי ההטבה או שאין כפל?

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה