עזרה לקוחות בנק בפועלים?

גערער

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
מה עושים?
הכל חודש אני מפקידה מספר צ'קים 2 מתוכם של בנק הפועלים, (אני בבנק פועלים) ותמיד 2 הצ'קים של פועלים עושים בעיות ולא רוצים להיכנס- נסיתי בכל המכונות ובכמה ערים בני ברק, חיפה ועוד
ותמיד בסוף אין ברירה אלא לשלם עמלה ולהפקיד אצל פקיד!- שיטת מצליח?
מוזר מאוד?!
נוו אדרבה עכשיו הזמן לחתום על העצומה שיטפלו בצ'יקים כראוי

גיר רגיל

משתמש חדש
ם 2 מתוכם של בנק הפועלים, (אני בבנק פועלים) ותמיד 2 הצ'קים של פועלים עושים בעיות ולא רוצים להיכנס- נסיתי בכל המכונות ובכמה ערים בני ברק, חיפה ועוד
ותמיד בסוף אין ברירה אלא לשלם עמ
אני לא מצליח להבין מה הקשר לאשכול

גערער

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
ומה עם ההטבות של בנק הפועלים?

הבנק הכי גרוע שאני מכירה,
בודאי בביתר.

סיוט איתם.

מה עושים?
הכל חודש אני מפקידה מספר צ'קים 2 מתוכם של בנק הפועלים, (אני בבנק פועלים) ותמיד 2 הצ'קים של פועלים עושים בעיות ולא רוצים להיכנס- נסיתי בכל המכונות ובכמה ערים בני ברק, חיפה ועוד
ותמיד בסוף אין ברירה אלא לשלם עמלה ולהפקיד אצל פקיד!- שיטת מצליח?
אני לא מבין
אני לא בנקאי ולא פקיד ואין לי כלום (חוץ מחשבון) בבנק הפועלים בס"ה אני רוצה שישפרו את השירות שלהם לכל בי"ש ולערים נוספים אדרבה כל מי שיש לו טענות שיחתום בבקשה
אפשר לחתום כמה פעמים עם שמות מזוייפים

גערער

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
הקפצה
נפתחה עצומה -

הקוראת לבנק הפועלים לתת שירות מינימלי ללקוחות

ולהתקין מכשיר בנקט בכל בית שמש ובפרט ברמת בית שמש ב'

שהציבור לא יצטרך כל פעם עד רמה א' או קניון ביג בשביל כל משיכה, הפקדה וכדומה

בפרט שאחרי שמגיעים לשם בדרך כלל יש עומס ותור בגלל שמגיעים לשם מכל העיר

<<נא להצטרף ולחתום>>

מי שלא מבית שמש יעשה מצווה עם יצטרף - רק שעדיף לא לציין עיר מגורים

אייזנבאך

משתמש רשום
מתקדמים יפה
בעזה נצא עפ פירסום על כך בעיתונות של בית שמשכמו כן הצטרפכבר לעצומה ר של חברי עריית בית שמש
רק כך אפשר להפעיל לחץ כמה שיותר אנשים יהייייייותר לחץ
וגם כך יהיה אינטרס לעיתנות בבית שמש להכניס את זה

יואל זוהר

משתמש מקצוען
מתקדמים יפה
בעזה נצא עפ פירסום על כך בעיתונות של בית שמשכמו כן הצטרפכבר לעצומה ר של חברי עריית בית שמש
רק כך אפשר להפעיל לחץ כמה שיותר אנשים יהייייייותר לחץ
וגם כך יהיה אינטרס לעיתנות בבית שמש להכניס את זה
נו הלוואי לא אכפת לי
מה נראה לך
חתמתי פעמיים
על שני מיילים כמובן

יואל זוהר

משתמש מקצוען
עברנו את היעד
עם 3
עכשיו נראה מה יועיל את העצומה
ולמה היה שוה כל האשכול
ובכל אופן תודה לידידי הגערער
על זה שפתח את העצומה
ורואים איך שהוא חושב לטובת כולנו

יואל זוהר

משתמש מקצוען
תודה רבה על כל המצטרפים בבקשה להפיץ הלאה
וכמו שידידי @יואל זוהר כבר אמר אפשר לחתום עם שמות בדואים ועם כמה כתובות דוא"ל
למעשה כבר הגענו ליעד
אז נא להתקדם הלאה
להגיש את זה לבנק
לפרסם בעיתונים
בקיצער להתקדם

אייזנבאך

משתמש רשום
יש התקדמות ברוך השם
יש 1 מהעיתונים הגדולים בית שמש שנכנס לעניין
והם פנו לבנק ישראל בעניין זה
ולכן חשוב מאוד לצרף כמה שיותר שיעשה לחץ יותר גדול
חברים אפשר להגיע היום גם ל1000 עם קצת רצון
אז קדימה לפרסם לכל החברים בפרט אלה שגרים בבית שמש

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
חבל!
מילאתי פרטים של כמה אנשים שבאמת יש להם שם חסבון וכו
ובסוף אני רואה ש...

קבצים מצורפים

• 1673945701924.png
    1673945701924.png
    KB 250.4 · צפיות: 21

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה