שיתוף - לביקורת לפני מספר חודשים אובחנה אצלי הפרעת אישיות גבולית

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני מספר חודשים אובחנה אצלי
הפרעת אישיות גבולית והשלמתי עם המצב.

⁨שבוע לאחר מכן האבחנה דוייקה ונאמר לי שאני מתמודד עם
הפרעה נירוטית, כאב לי אבל השלמתי.

שבוע אחר כך קיבלתי את האבחון הסופי והוסבר לי מהי
פְּסִיכוֹזָה. היה כבר מידי קשה אבל השלמתי.

כתוספת, הוסבר לי שאני לוקה ככל הנראה בכל התסמינים של נרקיסיזם חריף.

אך לשמחתי, נרפאתי:
האבחנות הסתיימו ונשכחו בדיוק יום אחרי שאשתי סיימה להגיש את שיעורי הבית בקורס הפסיכו-פתלוגיה שלה...

(מוקדש בחום לדניאל ידידי, שלומד CBT, והצליח לאבחן בהצלחה עד כה את הבעיות האישיותיות הקשות והכואבות של אביו, אמו, אחיו הבכור, אחותו הקטנה, גיסו הטרי, אותי ווכל קומץ ידידיו)

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עדיף את דניאל מאשר את ידידי.

יובל, סטז'ר לניתוחי אוזניים
(מה אמרת לקפוץ בחבל? אההה להוריד ת'זבל)

חמודי, בעל משחתת רכבים
(ואללה לא נורא יא-חביבי, הרכבת עוברת ממש כאן בשואפעט)

ואישתי, שמשתלמת בהנחיית הורים בגישת שלייפר.
( אז מה עם הוא בוכה, זוהי דרכו הדמוקרטית ללמוד על שלטון החוק. מבחינה קפיטליסטית מצופה ממנו להכין מטרנה לבד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה