לסימה שטוצפי מסמינר אוהל נעמה הנעימה

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום סימה היקרה, אני לא מכירה אותך אבל מרגישה חברה שלך.
אנחנו לא מכירות (אולי בעצם כן?), אבל אני מרגישה חברה שלך כבר המון שנים.
את כל כך מקסימה, ומיוחדת. ורואים שהבנות מאוד אוהבות אותך, את בטח המדריכה הכי טובה במחזור. אני רואה בכל התמונות איך הן דלוקות עלייך!!!

גם הדודה שלך, אסתי שטוצפי, אישיות אמיתית. מחנכת חבל על הזמןןןן. בהתחלה לא הבנתי מאיפה אני מכירה אותה, עד ששאלתי את אמא שלי והיא זיהתה אותה ישר (הייתה מורה שלה בישן... סיפור ישן).
רציתי גם לומר לך לגבי האחים שלך, משה ויוסף, שאני בטוחה שהם יתארסו בקרוב. הצצתי ככה מלמעלה בקורות חיים שלהם (חשבתי אולי יהיו לי רעיונות לשידוך בשבילם...) ושאלתי את אח שלי והוא אמר לי שישיבת מנורת חזקיה נחשבת טובה מאוד, וגם עפולה החדשה. גם הסתכלתי במספרי טלפון לבירורים, ויכול להיות שאח שלי הקטן לומד אצל אחד הרבנים שם, צחוקים.

ובכלל, סימה, רציתי לומר לך שהאירוסין של אסתי וינסבלום היו ממש יפים, נכון? גם אני חושבת ככה. אחותי פייגי ואני שברנו את הראש עד שזיהינו את האולם. שירת דבורה החדש בכניסה לירושלים, יפההה!!
אבל לא הצלחנו לזהות מי הכלה, וניסינו לנחש איך היא קשורה אלייך. השכנה שלנו - יסכה תדהרוכיץ, דווקא כן זיהתה, והיא גם אמרה שהכלה היא הבת דודה שלך וככה קישרנו את הכל.
יסכה גם בדקה ואמרה לנו שהאירוסין היו לפני חודשיים וחצי, אני ממש מצטערת שלא הייתי שם, את יודעת? היה מעניין לפגוש אותך... סתם סתם, צוחקת.

אגב, גם האחיינים שלך? הקטנים? מתוקים דבששש. מאמי. אחד אחד. רק חבל שהתמונות לא טובות כמו באירוסין.

וגם רציתי להגיד לך, וסליחה על החוצפה כן? שאני ממש מקנאת בך שקיבלת ציונים כאלו טובים בבית ספר היסודי. אני ופייגי עברנו על כל התעודות שלך ואנחנו מעריצותתתת שלך! שתדעי:)

טוב לא משנה, סתם יצא ארוך. מה שאני אומרת הוא שהתקשרתי ל 144 ועשיתי אגרון אז מצאתי את הטלפון שלך, ועכשיו אני מתקשרת בחזרה אלייך כדי לספר לך שמצאנו את הדיסק און קי שלך ושכמעט לא הצצנו לך בדברים ששמרת עליו רק במה שהיינו מוכרחות כדי לאתר אותך.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
איי איי איי,
מה היינו עושים בלי אגרון...
שלום סימה היקרה, אני לא מכירה אותך אבל מרגישה חברה שלך.
אנחנו לא מכירות (אולי בעצם כן?), אבל אני מרגישה חברה שלך כבר המון שנים.
את כל כך מקסימה, ומיוחדת. ורואים שהבנות מאוד אוהבות אותך, את בטח המדריכה הכי טובה במחזור. אני רואה בכל התמונות איך הן דלוקות עלייך!!!

גם הדודה שלך, אסתי שטוצפי, אישיות אמיתית. מחנכת חבל על הזמןןןן. בהתחלה לא הבנתי מאיפה אני מכירה אותה, עד ששאלתי את אמא שלי והיא זיהתה אותה ישר (הייתה מורה שלה בישן... סיפור ישן).
רציתי גם לומר לך לגבי האחים שלך, משה ויוסף, שאני בטוחה שהם יתארסו בקרוב. הצצתי ככה מלמעלה בקורות חיים שלהם (חשבתי אולי יהיו לי רעיונות לשידוך בשבילם...) ושאלתי את אח שלי והוא אמר לי שישיבת מנורת חזקיה נחשבת טובה מאוד, וגם עפולה החדשה. גם הסתכלתי במספרי טלפון לבירורים, ויכול להיות שאח שלי הקטן לומד אצל אחד הרבנים שם, צחוקים.

ובכלל, סימה, רציתי לומר לך שהאירוסין של אסתי וינסבלום היו ממש יפים, נכון? גם אני חושבת ככה. אחותי פייגי ואני שברנו את הראש עד שזיהינו את האולם. שירת דבורה החדש בכניסה לירושלים, יפההה!!
אבל לא הצלחנו לזהות מי הכלה, וניסינו לנחש איך היא קשורה אלייך. השכנה שלנו - יסכה תדהרוכיץ, דווקא כן זיהתה, והיא גם אמרה שהכלה היא הבת דודה שלך וככה קישרנו את הכל.
יסכה גם בדקה ואמרה לנו שהאירוסין היו לפני חודשיים וחצי, אני ממש מצטערת שלא הייתי שם, את יודעת? היה מעניין לפגוש אותך... סתם סתם, צוחקת.

אגב, גם האחיינים שלך? הקטנים? מתוקים דבששש. מאמי. אחד אחד. רק חבל שהתמונות לא טובות כמו באירוסין.

וגם רציתי להגיד לך, וסליחה על החוצפה כן? שאני ממש מקנאת בך שקיבלת ציונים כאלו טובים בבית ספר היסודי. אני ופייגי עברנו על כל התעודות שלך ואנחנו מעריצותתתת שלך! שתדעי:)

טוב לא משנה, סתם יצא ארוך. מה שאני אומרת הוא שהתקשרתי ל 144 ועשיתי אגרון אז מצאתי את הטלפון שלך, ועכשיו אני מתקשרת בחזרה אלייך כדי לספר לך שמצאנו את הדיסק און קי שלך ושכמעט לא הצצנו לך בדברים ששמרת עליו רק במה שהיינו מוכרחות כדי לאתר אותך.
חזק ביותר!
וזה רק מה שאנחנו יכולות לספר לך...
מה שלא נספר לך, זה שהרצנו על האונקי את תוכנת השחזור הפרוצה שבנדוד שלנו העתיק לנו, ואת מה שמצאנו שם, אנו מעדיפות לשמור לעצמנו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה