נספח לאתגר למשפחותם לבית אבותם • נספח לאתגר 65

מצב
הנושא נעול.

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נבנה לנו בית יפה וריאליסטי, אך שהבית עצמו יספר את שם המשפחה שמתגוררת בו. תיצרו בית בצורה שתספר לנו את שם המשפחה.
שימו לב, הרבה מהיצירות לא עונות על ההגדרה 'ריאליסטי'.
אנא היצמדו להנחיות האתגר.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
עקב ההערה של המנהל אני רוצה להחליף את "משפחת רוקח" לבית ראליסטי, תעזרו לי להחליט למה?
רוקח 9.jpg
רוקח 10.jpg
רוקח 11.jpg
רוקח 12.jpg

נערך לאחרונה ב:

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רק כעת בעקבות הודעת המנהל שמתי לב למילה ראליסטי.
נסיתי להחליף את משפחת בית הלחמי עם משפחת אילן והוא לא נתן לי.
אם אפשר להעביר את משפחת בית הלחמי דירה לאשכול הזה, אני אודה מאד.

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
שימו לב שבמקומות הראשונים כמעט כל היצירות מתחרות על התואר "הבית הכי מצחיק"
וכבר דנו בזה הרבה, אני יודעת, רק הרגשתי צורך לחדד, המדרגים צוחקים מהרעיון ומצביעים, לא מתייחסים לשלמות היצירה...
[להוציא את "בן זקן"- מאוד מקורי, אבל לא הומוריסטי]

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
שימו לב שבמקומות הראשונים כמעט כל היצירות מתחרות על התואר "הבית הכי מצחיק"
וכבר דנו בזה הרבה, אני יודעת, רק הרגשתי צורך לחדד, המדרגים צוחקים מהרעיון ומצביעים, לא מתייחסים לשלמות היצירה...
[להוציא את "בן זקן"- מאוד מקורי, אבל לא הומוריסטי]
הייתי מנסחת את זה אחרת.
כל היצירות במקומות הראשונים מתחרות על התואר "הבית הכי מעניין"
מעניין יכול להיות מצחיק, מקורי, בצבעים מרתקים או עם רעיון מפתיע.
אם הייתה פה ועדת שופטים מכובדת ומעונבת, כנראה היו במקומות הראשונים גם יצירות מקצועיות מאד אך משעממות למראה. ובאתגר הבא- לא הייתה אף יצירה חובבנית, אבל מספר הדירוגים היה יורד בחצי.
כרגע המצב הוא שאם אני רוצה שהצופים ישימו לב ליצירה שלי שממוקמת איפהשהו בדף השלישי של האשכול, אני חייבת לבדל אותה מהיצירות האחרות. קוראים לזה- שיווק.
ואולי המצב הקיים דווקא מיטיב איתנו. כי בסופו של דבר- חלק לא מבוטל מהידע שנצרך בעיצוב תמונה הוא ידע שיווקי, והנה יש לנו אפשרות לפתח את הידע הזה.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
הייתי מנסחת את זה אחרת.
כל היצירות במקומות הראשונים מתחרות על התואר "הבית הכי מעניין"
מעניין יכול להיות מצחיק, מקורי, בצבעים מרתקים או עם רעיון מפתיע.
אם הייתה פה ועדת שופטים מכובדת ומעונבת, כנראה היו במקומות הראשונים גם יצירות מקצועיות מאד אך משעממות למראה. ובאתגר הבא- לא הייתה אף יצירה חובבנית, אבל מספר הדירוגים היה יורד בחצי.
כרגע המצב הוא שאם אני רוצה שהצופים ישימו לב ליצירה שלי שממוקמת איפהשהו בדף השלישי של האשכול, אני חייבת לבדל אותה מהיצירות האחרות. קוראים לזה- שיווק.
ואולי המצב הקיים דווקא מיטיב איתנו. כי בסופו של דבר- חלק לא מבוטל מהידע שנצרך בעיצוב תמונה הוא ידע שיווקי, והנה יש לנו אפשרות לפתח את הידע הזה.
זה תלוי בנישה של כל אחד
בד"כ באים אלי לקוחות שיודעים ב-ד-י-ו-ק מה הם רוצים ואני צריכה ליצור להם את תמונת חלומותיהם...

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
זה תלוי בנישה של כל אחד
זה בוודאי נכון.
אבל האתגרים בכל זאת מכוונים למקום יצירתי:
עיצוב יצירתי: יתרון נוסף שבהשתתפות באתגר הוא הזדמנות להתמקד בעיצוב וביצירתיות. כאשר אתה עוסק ביצירה של תמונה בבינה מלאכותית, יש לך את האפשרות להביע את עצמך בצורה חדשה ויצירתית.
ואני מניחה שאם המטרה הייתה לקבל יצירות מקצועיות בלבד, היצירות לא היו עולות להצבעה בצד שמאל של האתר. דירוגים מכל המשתמשים בוודאי לא הופכים את האתגרים למקצועיים יותר.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
זה בוודאי נכון.
אבל האתגרים בכל זאת מכוונים למקום יצירתי:

ואני מניחה שאם המטרה הייתה לקבל יצירות מקצועיות בלבד, היצירות לא היו עולות להצבעה בצד שמאל של האתר. דירוגים מכל המשתמשים בוודאי לא הופכים את האתגרים למקצועיים יותר.
בהתחלה המנהל הסכים אתי ואז חזר בו משום מה

אצלי מקצועי זה לא נטו נעים לעין, גם מקורי, אבל כשיצירה גורפת הצבעות כי היא מצחיקה ומגלגלת, זה לא קשור לפורום AI

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
שלא תדעו מצרות
המזגן בבית של משפחת בעקקער לא עבד.
היה חם מאוד.
כל הקצפת שבתקרה נמסה אל תוך הבית.

אנא ה' הושיעה נא.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
שלא תדעו מצרות
המזגן בבית של משפחת בעקקער לא עבד.
היה חם מאוד.
כל הקצפת שבתקרה נמסה אל תוך הבית.

אנא ה' הושיעה נא.
אמתי? [השורה הראשונה]

נאר לערנען

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יוצרי ai
בהתחלה המנהל הסכים אתי ואז חזר בו משום מה

אצלי מקצועי זה לא נטו נעים לעין, גם מקורי, אבל כשיצירה גורפת הצבעות כי היא מצחיקה ומגלגלת, זה לא קשור לפורום AI

ניסתי כבר לעשות אתגר שילך לכיוון המקצועי. (אתגר אשליה אופטית למי שזוכר....) אך כנראה שזה פחות 'מדבר פורומית'.... אנשים בפורום רובם מתחברים יותר לכיוון המשעשע משום מה.

שימו לב.

1721081086457.png

61 יצירות בסה"כ.

וכאן אנו אוחזים...

1721081150673.png

139 יצירות....

אנשים אוהבים יותר מעניין כנראה. (וזה גם כנראה מקדם את האלגוריתם לטובת האתר...)

בכל אופן, לדעתי כדאי לנסות לרקוד על שתי החתונות. גם לשעשע במידת מה, אך כמובן לא לוותר על המקצועיות ועל הנראות.

לפחות האתגר השבועי (לעת עתה) שומר על המקצועיות.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
ניסתי כבר לעשות אתגר שילך לכיוון המקצועי. (אתגר אשליה אופטית למי שזוכר....) אך כנראה שזה פחות 'מדבר פורומית'.... אנשים בפורום רובם מתחברים יותר לכיוון המשעשע משום מה.
הסיבה לדעתי משום שהאתגר היה הרבה פחות נעים וויזואלית, פחות מאתגר, אנחנו אוהבים ליצור תמונות...

נאר לערנען

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יוצרי ai
הסיבה לדעתי משום שהאתגר היה הרבה פחות נעים וויזואלית, פחות מאתגר, אנחנו אוהבים ליצור תמונות...

יכול להיות. אבל גם הרבה אתגרים נוספים שהיו יותר דורשות מקצוענות. היה בהם גם פחות היענות.

תבדקו בעצמכם לפי פופולריות האתגרים...

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
...
יכול להיות. אבל גם הרבה אתגרים נוספים שהיו יותר דורשות מקצוענות. היה בהם גם פחות היענות.

תבדקו בעצמכם לפי פופולריות האתגרים...
אני לא מקצוענית, ואני לא אוהבת אתגרים קשים מדי
מה שכן, אני מצפה לרמה מסוימת של בגרות, כשמעלים יצירה קורעת מצחוק זה לא לעניין...

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אני לא מקצוענית, ואני לא אוהבת אתגרים קשים מדי
מה שכן, אני מצפה לרמה מסוימת של בגרות, כשמעלים יצירה קורעת מצחוק זה לא לעניין...
אני אשמח לרעיון כזה...
אני צריכה להעלות אתגר מחר או מחרתיים כבר לא אוחזת:)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה