כללי למי יש עיטור כזה ווקטורי

Cohen_Amir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בניה בקורל תארך זמן רב יותר. נכון שהיא יותר מדויקת אבל אחרי שממירים לוקטור, זה קלי קלות לסדר את הקובץ בקורל או באילוס'.

LMNT

משתמש פעיל
אני חיפשתי בart explosion ה-800.000 וגם לא מצאתי...

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
עמיר, זה עוד לפני השינה של אתמול בלילה...:)

zevUP

משתמש פעיל
למי שרוצה את העיטור בויקטורי

הפכתי את העיטור לויקטורי, אני מקוה שזה טוב, מה דעתכם

קבצים מצורפים

• 83769.zip
    KB 354.8 · צפיות: 10

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מה זה פה?!
איזה התלהבות!
ממש תודה מעומק הלב לכל הטורחים והמסייעים!
אני הייתי כל היום בכריכיה והנה רק חזרתי וכזו הפתעה!!!!

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בהייד פארק מישהו פעם פירסם לינק לפונט שמכיל את הסימן הנ"ל, ועוד סימנים שמקובלים בהרבה ספרי קודש ישנים. אולי מישהו מההנהלה זוכר במה מדובר, ויכול להעלות אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה