עזרה למי יש להלוות (או בתשלום סמלי) סים של 019 עם סינון נטפרי?

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא גם אנחנו ניסינו בהתחלה ונטפרי לא עובדים עם בזק אולי אם יהיה עליהם לחץ הם יעבדו גם עם בזק הכל ענין של ביקוש.
תודה,
מעניין אם יש דרישה כזו מהציבור, אני יודעת על הרבה משרדים וכדו׳ שיש להם רק בזק.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא גם אנחנו ניסינו בהתחלה ונטפרי לא עובדים עם בזק אולי אם יהיה עליהם לחץ הם יעבדו גם עם בזק הכל ענין של ביקוש.
כשאני ביררתי לפני חודש אמרו לי שאפשר
כוונתי הייתה לניק @גישה סוכן אישי עם שירות אישי אדיב ומקצועי!

בגדול בשביל גלישה (סלולרית) מהירה יש להשתמש בסטיק תומך 4G (לדוג' ZTE831)
אותי חינכו לקנות רק אצל עסקים מהקהילה
כשבאתי לקנות אמרתי לו שאני לא מבינה בזה ואני רוצה את הכי מהיר והכי טוב
נראהמה הוא יגיד לי עכשיו ????
אני מבינה ממכם שהוא "דפק אותי" לא?

חיבור*

משתמש מקצוען
כשאני ביררתי לפני חודש אמרו לי שאפשר

אותי חינכו לקנות רק אצל עסקים מהקהילה
כשבאתי לקנות אמרתי לו שאני לא מבינה בזה ואני רוצה את הכי מהיר והכי טוב
נראהמה הוא יגיד לי עכשיו ????
אני מבינה ממכם שהוא "דפק אותי" לא?
הוא הביא לך נטסטיק טוב אבל לא עם המהירות המקסימלית. אם את רוצה להזמין מחו"ל יש לך את המכשיר הזה: https://www.ebay.com/itm/ZTE-MF831-...462630?hash=item3b031f70e6:g:w4kAAOSwBjdaCqfx
זה נטסטיק zet 831 והא מומלץ בכל קנה מידה. המוכר הספציפי הזה מוכר יותר יקר מאחרים אבל הוא מרוסיה שזה אומר משלוח תוך שבועיים בערך. סטיק כזה בארץ יעלה לך בסביבות 300 ש"ח.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הוא הביא לך נטסטיק טוב אבל לא עם המהירות המקסימלית. אם את רוצה להזמין מחו"ל יש לך את המכשיר הזה: https://www.ebay.com/itm/ZTE-MF831-...462630?hash=item3b031f70e6:g:w4kAAOSwBjdaCqfx
זה נטסטיק zet 831 והא מומלץ בכל קנה מידה. המוכר הספציפי הזה מוכר יותר יקר מאחרים אבל הוא מרוסיה שזה אומר משלוח תוך שבועיים בערך. סטיק כזה בארץ יעלה לך בסביבות 300 ש"ח.
אני שילמתי יותר מ300
עשו עלי קופה ממש לא יפה

אני שואלת שוב ליתר ביטחון
הסטיק שיש לי הוא טוב אבל יש יותר טובים
וסלקום הוא לא הכי מהיר בנטפרי
(הוא הרבה יותר יקר -אני רציתי 019 אבל הוא אמר לי שזה איטי וסלקום הרבה יותר מהיר)

חיבור*

משתמש מקצוען
אני שילמתי יותר מ300
עשו עלי קופה ממש לא יפה

(הוא הרבה יותר יקר -אני רציתי 019 אבל הוא אמר לי שזה איטי וסלקום הרבה יותר מהיר)
הסטיק שיש לך הוא מהטובים של דור 3. אבל לגלישה מהירה מקסימלית כדאי להשתמש בסטיק שתומך בדור 4 שמסוגל לתת מהירות גבוהה בהרבה!
סלקום או 019 זה תלוי בקליטה באזור שלך. לא בטוח שהוא דיבר דברים מדוייקים...
יתכן ש019 יותר מהר ויתכן הפוך.

צבייון

משתמש מקצוען
אני שילמתי יותר מ300
עשו עלי קופה ממש לא יפה

אני שלמתי 200 שקל על הנסטיק ו55 שקל לחודש על 10 גיגה וסינון של נטפרי ואם חורגים מה10 גיגה משלמים 5.9 על כל גיגה קניתי דרך משווק של נטפרי והוא נותן שירות טוב גם אחרי.

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דרך הגב איך בודקים כמה גיגה השתמשתי???

חיבור*

משתמש מקצוען
הוא אמר לי 019 עומד על סלקום
019 יושב על פרטנר. (בעבר הוא ישב גם על פלאפון אבל אף פעם לא היה על סלקום).
ניתן לבדוק כמה השתמשת דרך הממשק של הסטיק או בחיוג לשירות לקוחות של הספק.
כמו כן יש תוכנה שעושה עבודה מדוייקת בניטור כמות הגלישה: https://softwares.center/networx/

צבייון

משתמש מקצוען
מה זה עוזר לי??
זה עוזר שאם נגמר לך החבילה ואת לא יודעת למה בדיוק פתאום האנטרנט יותר איטי ולא עובד יש למי לפנות ולקבל תשובה אונליין וגם הוא יכול להגדיל את החבילה אונליין באותו רגע זה שרות מצוין גם ל10 ו-11 בלילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה