דרוש מידע למישהו יש נסיון עם ניהול חשבון עו"ש במרכנתיל?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
מרוצים או לא?
איך האתר?
נדרשים להגיע לסניף?
יש עמלות?

ניסיתי לחפש בפרוג, ומשום מה נראה שהבנק הזה לא בשימוש הגולשים.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לי יש שם חשבון כבר כמה שנים.
צריך להגיע לסניף כשפותחים חשבון וכמוסיפים אליו מישהו (התחתנתי והוספתי את בעלי...)
וכן להזמין כרטיס אשראי ופנקס צ'קים - בפעם הראשונה בלבד.
פעם אחת החלפתי כתובת וגם בשביל זה הייתי צריכה להגיע.
האתר נוח (אבל צריך חיבור מהיר... יש לי מחשב אחד עם חיבור איטי ובו לפעמים האתר לא עולה)
אני סטודנטית ומכורח זה אין לנו עמלות - אבל גם אם יש עמלות הן יחסית נמוכות (ככה חברות אמרו לי - לא בדקתי)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
השרות טוב
צריך להגיע בממוצע פעם פעמיים בשנה,
לא מציקים מידי,
לגבי עמלות, תלוי בנתונים שלכם, אבל אפשר לעשות חשבון דיגיטלי שזה ללא עמלות,
לעובדי הוראה מכל תחום שהוא שמעבירים משכורת אז גם חשבון רגיל הוא ללא עמלות.
האתר איטי, וברוב הפעמים אני צריכה לעשות רענון כמה פעמים כדי שהאתר יעלה לי.
מרוצים ? כן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה