דרוש מידע למישהו יש ניסיון עם טיולון ג'ואי Parcel?

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מישהו?

עץ

משתמש רשום
לא עם חוט, אלא ידית כזו.
לא ככ אפשרי לקבל מידע עליה, כי היא חדשה- 2023.
גם אני מתענינת לגביה.

מ.מ.פ.

משתמש חדש
האם רכשת בסוף את העגלה הנ"ל? אשמח לשמוע פידבק
מתענינת גם

עץ

משתמש רשום
כן, קנינו.
אני קניתי אותו, מכייון שחיפשתי טיולון שהמשענת גב תהיה גבוהה, כי הבת של מאד מאד גבוהה.
אני מרוצה.
לא מכירה משהו אחר.
היה לי לפני זה בובו, סוג של חיקוי של יויו, הייתי מאד! מרוצה. החזיקה לי4 שנים כולל התעללויות.
הג'ואי נראה לי פחות אפשר להתעלל בה.
השאלה, היא אחרת, למה את לא קונה ינפנטי מון? או עם את רוצה להשקיע יותר, אז לכי על הסילברקרוס, שהיא חזקה מאד ואחריות ברמה גבןהה.
אני לא קניתי אותם מבחינת גובה המשענת.
אם יש לך עוד שאלות- בשמחה:)

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
גם אני קניתי אותה בסוף לתינוק מגיל לידה, בינתיים כמעט לא השתמשתי, אבל די מרוצה, בקושי מרגישים אותה בהליכה. בנוסף, יש לה פלוס מיוחד שלא ראיתי בשום טיולון - מאריך הרגליים הקדמי נתפס בכיוון מעלה, מה שמבטח מניעת החלקה של התינוק.
השתמשתי בה גם לתינוק בגיל שנה וחצי, והיא הייתה ממש נוחה לו, המשענת עולה עד כמעט ישר ונותנת תמיכה מלאה לגב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה