למחזר מפריים למל"צ 4.99 מומלץ?

כמו הרוח

משתמש מקצוען
הבנקאי המליץ לי למחזר למל"צ 4.99 יציאה כל 5 שנים
כיום יש לי פריים+0.7
מה אתם אומרים הגיוני?

יוסי בר

משתמש פעיל
לכן, אמליץ לכם לפנות אל אחותה הצעירה של הקל"צ, הלא היא המל"צ (משתנה לא צמודה למדד), נוכל לקחת אותה עם תחנות יציאה של כל 2/3/5/7/10 שנים. בתחנות עצמן אין שום עמלות היוון, ואף הבנק יכול לשנות את הריבית.
המלצה שלי: מל"צ כל 5 שנים. קודם כל ניתן לקבל אותה גם בריבית של 4.6% ובמזל גדול [או מו"מ קשוח..] גם בפחות, ויש לנו שקט 5 שנים!!

כמו הרוח

משתמש מקצוען
מה יכול להיות במקרה הגרוע? שהפריים ירד ל1.6?
או שעוד 5 שנים העוגן יקפוץ

hovadya

משתמש רשום
לדעתי לא כי יש יותר סיכוי שהפריים ירד מתחת ל4 ולא יעלה יותר

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם זה פריים פלוס 0.7 אני הייתי ממחזר עם יד על הדופק למיחזור נוסף לקרב שאם יירד לאזור ה3.5-4

אגב כמה הקלצ שלכם??​

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
מחזור נוסף יהיה רק עוד 5 שנים
או שעדיף לבקש מחזור לפריים נקי?
מחזור נוסף יכול להיות גם עוד שנתיים או שלוש, היוון לא יהיה וגם אם כן מזערי בגלל יתרת התקופה.
1. אל תמחזר לפריים נקי - בעיני הוא היום מלכודת דבש.
2. תתעקש לקבל פחות במלצ.

Rabeka

משתמש פעיל
הייתי ממחזרת
ועוקבת אחרי הפריים במידה וירד מתחת ל4 שוקלת מחזור חזרה (כמובן בדיקה של עמלת היוון כנגד לא אמור להיות הרבה מידי במשתנה)
רק תמיד לבדוק למה הבנקאי כ"כ עדיב אליכם איפה הוא מנסה לתפור את ההפסד

כמו הרוח

משתמש מקצוען
למחזר ל4.7 מל"צ
פריים+8 היום
לא מוכנים לעשות פריים מינוס
שווה למחזר למלצ?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
מה אני יכטלה להפסיד?
הריביות בהתחלה יותר יקרות?
ההפסד כביכול, אם את צופה שהפריים ירד ביותר מ2.1% כבר בשנתיים-שלוש הקרובות.
מה שכנראה לא יקרה.
לגבי העוגן - אני יודע שהיום עלה.
אז אם יש לך אישור - לכי לבצע, ואם אין לך אישור עקרוני רק הצעה ע"פ תבקשי לחדש עדכני

כמו הרוח

משתמש מקצוען
ההפסד כביכול, אם את צופה שהפריים ירד ביותר מ2.1% כבר בשנתיים-שלוש הקרובות.
מה שכנראה לא יקרה.
לגבי העוגן - אני יודע שהיום עלה.
אז אם יש לך אישור - לכי לבצע, ואם אין לך אישור עקרוני רק הצעה ע"פ תבקשי לחדש עדכני
יש לי אישור מהיום לריבית הזאת
השאלה מתי זה יכול להשתנות?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

כמו הרוח

משתמש מקצוען
המנהל אמר לי שזו ריבית מיוחדת
ורק בגלל הקשר והלקוחות שאני מביאה לו מהפרויקטים
הוא עושה לי את זה
עד כמה זה נכון?
והאם אפשר להגיע ליותר נמוך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה