תח"צ למה קו 885 לא עושה איסוף ופיזור במודיעין עלית ומה ניתן לעשות?

סטודיו הדסים

מעצבת סביבה מצמיחה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יוצא לי לנסוע בקו 885 של קוים ממודיעין עלית לבית שמש והוא תמיד מלא עד תומו (ביום שישי הם מוציאים 5-6 אוטובוסים יחד מלאים עד הסוף) כבר הגיע הזמן שהאוטובוס יעשה סיבוב איסוף קטן (כמו 209 ) זה יעזור להמון אנשים
השאלה היא מה ניתן לעשות לאן צריך לפנות ?
אשמח לקבל כתובות מייל (ניסיתי לחפש במשרד התחבורה למי פונים ולא מצאתי ופניתי לקוים ובנתיים אין תגובה)
אני יודעת על הרבה אנשים שזה חשוב להם והם ישמחו לשלוח בקשה כזאת אך למי צריך לפנות?

A052

משתמש סופר מקצוען
לא ניתן לעשות כלום.

תהיו בטוחים שפנו אליהם בעבר על הנושא הזה. ושמתם לב שגם שאר הקוים לערים שהם לא ב"ב/י-ם יוצאים משם.

אני פניתי על קו 15 שמה הבדיחה שהוא יוצא רק מהמסוף? למה שלא יהיה כמו 11, וענו לי "נחשוב על זה" ועברו מאז שנתיים.
פניתי גם על קו 885 שיעלה למחלף שמשון ששם יש תחנה נוחה וקרובה יותר לאיקאה וכתבו לי שזה מאריך את הדרך (במקסימום 2 דק') ולכן הם לא מסכימים.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא ניתן לעשות כלום.

תהיו בטוחים שפנו אליהם בעבר על הנושא הזה. ושמתם לב שגם שאר הקוים לערים שהם לא ב"ב/י-ם יוצאים משם.

אני פניתי על קו 15 שמה הבדיחה שהוא יוצא רק מהמסוף? למה שלא יהיה כמו 11, וענו לי "נחשוב על זה" ועברו מאז שנתיים.
פניתי גם על קו 885 שיעלה למחלף שמשון ששם יש תחנה נוחה וקרובה יותר לאיקאה וכתבו לי שזה מאריך את הדרך (במקסימום 2 דק') ולכן הם לא מסכימים.
לדעתי זה לא תלוי בהם אלא במשרד התחבורה.
הם לא מוסמכים לקבוע תחנות בכלל.

A052

משתמש סופר מקצוען
אני אכן פניתי למשרד התחבורה.

A052

משתמש סופר מקצוען
תכתבו בגוגל פניות ציבור תחבורה ציבורית

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
קחו בחשבון שאם יעשו תחנות איסוף בכל העיר
העיר שלכם תראה כמו גן ורשא/רבי עקיבא (בני ברק)
בניני האומה/שרי ישראל (ירושלים)
נהר הירדן (בית שמש)
וכו
אין ספור אוטבוסים
בלאגן אחד גדול
וכל העיר פקק אחד ענקקקקקקקקקקקקקק

אברך.

משתמש מקצוען
אולי הניק הזה יוכל לעזור לכם תשאלו אותו באישי איך הצליח:
אני שמח לבשר כי ב"ה הקוים שביקשתי סודרו לגמרי ב100%, ואפי' עם תוספות מרובות על עיקר בקשתי, כמובן שאני יודע שהיו עוד עסקנים חשובים שפעלו בענין כך שאין לדעת מי הוא הגורם לשינוי המבורך רק אני מעדכן שהכל נעשה בס"ד, וכבר מופיעים באתר משרד התחבורה.
אני חושב שפשוט צריך לבקש בשפה טובה וברורה וכמובן לא להפריז יתר על המידה בקוים שאינם משתלמים ואינם מלאים, כך שמיד מזיזים את הפניה הצידה, אלא להתמקד יותר בדברים הנצרכים באמת שהינם הגיוניים וכל בר דעת מבין את הצורך בהם, ובין לבין להשחיל עוד משהו פה ומשהו שם.
מהנסיון הקצר שלי זה מה שמדבר אליהם, וכמובן לא לשכוח מחמאות על השירות הנפלא וכמה אנו נהנים כיום וכו' וכו' כיד ה' הטובה עליכם.

ישרי

משתמש פעיל
אני מנסה לארגן עצומה בנושא
יש לי הרבה חומר בנושא
אצרף אותו ואשמח להערות והארות
פניתי בעבר כמה פעמים לעיתון חדש בבית שמש ששיתפו פעולה בצורה יוצאת דופן אולי צריך להציף אותם בענין שוב פעם

קבצים מצורפים

• תחנות מומלצות 885.docx
    KB 24.5 · צפיות: 28
  • קווים - תחנות לביטול.pdf
    KB 660.2 · צפיות: 18
  • מפת מודיעין עילית (1).png
    מפת מודיעין עילית (1).png
    KB 507.9 · צפיות: 31
  • לכבוד שרת התחבורה.docx
    KB 17.6 · צפיות: 14
  • עיתון חדש 001.jpg
    עיתון חדש 001.jpg
    KB 567.2 · צפיות: 25
נערך לאחרונה ב:

סטודיו הדסים

מעצבת סביבה מצמיחה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני מנסה לארגן עצומה בנושא
יש לי הרבה חומר בנושא
אצרף אותו ואשמח להערות והארות
פניתי בעבר כמה פעמים לעיתון חדש בבית שמש ששיתפו פעולה בצורה יוצאת דופן אולי צריך להציף אותם בענין שוב פעם
המסלול נראה מצוין
הלוואי שיעשו אותו

סטודיו הדסים

מעצבת סביבה מצמיחה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קחו בחשבון שאם יעשו תחנות איסוף בכל העיר
העיר שלכם תראה כמו גן ורשא/רבי עקיבא (בני ברק)
בניני האומה/שרי ישראל (ירושלים)
נהר הירדן (בית שמש)
וכו
אין ספור אוטבוסים
בלאגן אחד גדול
וכל העיר פקק אחד ענקקקקקקקקקקקקקק
אני לא חושבת ששלוש ארבע אוטובוסים (לבית שמש, אחיסמך וכ') נוספים שיצאו פעם בשעה ויסתובבו בעיר רבע שעה
יפקקו אותה... לגמרי לא
שמעתי שבמייל זה Tachburatz*modil.org.il העיריה התחילה לאחרונה לטפל בנושא התח''צ שווה נסיון
שלחתי מי שיכול שישלח גם אולי זה יעזור....

נערך לאחרונה ב:

ישרי

משתמש פעיל
תחבורה.JPG
לטובת כולנו כל מי שיכול לפנות לעיריה שיפנה לאחרונה יש תזוזה בנושא התח''צ ובעז''ה גם קו זה יושפע לטובה ככל שיפנו יותר

סטודיו הדסים

מעצבת סביבה מצמיחה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לטובת כולנו כל מי שיכול לפנות לעיריה שיפנה לאחרונה יש תזוזה בנושא התח''צ ובעז''ה גם קו זה יושפע לטובה ככל שיפנו יותר
פניתי

כולם פה מדברים על פיזור בתוך מודיעין עילית, אבל אף אחד לא חושב על פיזור נורמלי בתוך בית שמש
זה לא הגיוני שהסיבוב בתוך בית שמש יהיה יותר ארוך מהנסיעה לבית שמש עצמה,
האוטובוס מתחיל בבית שמש הישנה, חפציבה, קריה החרדית, רמה ב', רמה א, רמה ג, כך שמי שיורד ברמה ג או אפילו ברמה א צריך ליסוע בתוך בית שמש מעל חצי שעה ולפעמים הרבה יותר, ואני מדבר דוקא על ימי שישי ומוצ''ש שגם ככה
יוצאים 6 אוטובוסים ביחד אז למה לא לחלק את זה לפי שכונות בבית שמש
אני מאמין שמי שנוסע לבית שמש ויורד ברמה א או רמה ג יודע על מה אני מדבר

סטודיו הדסים

מעצבת סביבה מצמיחה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כולם פה מדברים על פיזור בתוך מודיעין עילית, אבל אף אחד לא חושב על פיזור נורמלי בתוך בית שמש
זה לא הגיוני שהסיבוב בתוך בית שמש יהיה יותר ארוך מהנסיעה לבית שמש עצמה,
האוטובוס מתחיל בבית שמש הישנה, חפציבה, קריה החרדית, רמה ב', רמה א, רמה ג, כך שמי שיורד ברמה ג או אפילו ברמה א צריך ליסוע בתוך בית שמש מעל חצי שעה ולפעמים הרבה יותר, ואני מדבר דוקא על ימי שישי ומוצ''ש שגם ככה
יוצאים 6 אוטובוסים ביחד אז למה לא לחלק את זה לפי שכונות בבית שמש
אני מאמין שמי שנוסע לבית שמש ויורד ברמה א או רמה ג יודע על מה אני מדבר
אני יורדת ברמה ג'
אחרי כ45 דק' של סיבובים בב"ש שמש (על השעון!)
ולוקחת אוטובוס נוסף לרמה ד'!
כך שזה יצא 3 אוטובוסים ודרך של כשעתיים ממודיעין עלית לב"ש... (כבר קל יותר להגיע לצפת או למירון)
באמת לא הגיוני המצב הזה והיה צריך מזמן לחלק את זה לשכונות...
(יש סיכוי שברגע שיוסיפו איסוף ופיזור במודיעין עלית הם יהיו חייבים לקצר קצת את המסלול בב"ש עצמה ואז יחלקו את זה לשכונות בצורה קצת יותר הגיונית)
בתקווה לשינוי

סטודיו הדסים

מעצבת סביבה מצמיחה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
להכל יש סיבות הגיוניות מאוד
המטרה של קו 15 היא להביא אנשים לרכבת, הרכבת יוצאת בשעה מדויקת ולפי זה מתכננים את זמן ההגעה של קו 15. את זה אפשר לעשות רק כשהאוטובוס יוצא ישירות מהמסוף, באיסוף ברחבי העיר תגיעו לפעמים אחרי הרכבת ותצטרכו לחכות חצי שעה עד הרכבת הבאה.

תסלחו לי, אבל אני לא רואה סיבה להאריך את הדרך למאות נוסעים רק בשביל נוחות של נוסע בודד. אם יש צורך ממשי בתחבורה מהכביש הראשי לאיקאה תוכלו לבקש קו נפרד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה