למה יש לי ריבית גבוהה?

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא היה אף אחד מהם
דירת יד שנייה בניין חדש
דירוג אשראי 985 בחיים לא חזר לנו צק או הוראת קבע
היה תלושים בסך 10,000, פלוס הכנסות בלי תלושים שאני לא יכולה לפרט כאן
בקיצור רימו אותנו.
אז זה בהחלט מעצבן מאוד.
בכל מקרה תמחזרו ותשפרו את המשכנתא שלכם ותחסכו הרבה מאוד כסף מה שהיה אבוד מה שיהיה בידיים שלכם.

פי האתון

משתמש פעיל
למעשה, מסוף 2022 ועד היום הפריים עלה בכמעט 3%.
לא ציינתם מתי בדיוק לקחתם את המשכנתא, וזה משמעותי כי ב-2022 היו תנודות מאוד גדולות בריבית הפריים, כך שיכול להיות שהפער בין הריבית שלכם להיום הוא אפילו גדול יותר.
פריים פריים. הוא ניתן אז ב(+0.55) שזה יכולת לקבל גם אם הפריים יהיה 0 !
ראיתי כמה משכנתאות מהתקופה ההיא גם אחרי העליה. בחלקם אחוז פחות !
גם רב לוי יצחק מברדיטשב זי"ע לא היה מוצא נקודות זכות. מצטער. בפרט עם שאר המסלולים.
רועץ מעולה.
המלצה שלי - לחזור ליועץ עצמו להציג לו את העובדות (ואולי גם את השרשור בפרוג;)) ולבקש ממנו לתקן בלי שקל!! וכבר היו לי דברים מעולם
בהצלחה רבה

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
המלצה שלי - לחזור ליועץ עצמו להציג לו את העובדות (ואולי גם את השרשור בפרוג;)) ולבקש ממנו לתקן בלי שקל!! וכבר היו לי דברים מעולם
הרעיון מעולה. הלוואי והוא יסכים. אני חשבתי שבטעות הם הגישו את אחד מהסלים האחידים במקום הסל המוצע

יונתן פלוצקי

משתמש רשום
מנוי פרימיום
הסיפור נראה ממש מוזר...
תוכלי להעלות את דוח היתרות המלא?
אני בודקת כאן הצעות של משכנתאות
ואני ממש מתפלאת - למה הריביות שלי יותר מכולם?
הכנסות 15000
דירוג אשראי 985
איך זה יתכן? לקחנו יועץ משכנתאות עם ניסיון הרבה שנים.
שווה למחזר?
צפה בקובץ המצורף 1719744

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה