דרוש מידע למה הרשתות מנצלות את המצב? למה העלו את המחירים?

מצב
הנושא נעול.

ד.פ

משתמש צעיר
גם בגד בית פשוט עלה לפני 7 שנים יותר מזה, מעצבן אותי עיוותים.
התחתנתי לפני 11 שנה, כל הבגדים שלי השבתיים עלו למעלה מאלף שקל כל אחד.
אני לא יודעת מה את לובשת שעלה לך 250 שקל, אבל אם כך אז יש ירידה במחיר, כי בזויה את קונה 6 בגדים במחיר הזה.
היום יש לך נעליים ב 30 שקלים ובגדים ב29.90.
מה שכן עליות מחירים במזון/משק מטורפות. אני הולכת לירקן עם 100 שקל ויוצאת עם כלום. הזייה.
טוב :
ממש מוזר לי ...
נראה לי שאת טועה ,
אחותי התחתנה לפני כ - 3 שנים ,
היא קנתה שמלות מטורפות ( סגנון שמלות שקנו אותם לחתונה , לאחיות של הכלה / החתן ... ) ל : " שבע ברכות " ,
בחנות - " ONE OF A KIND " ( זו חנות מאוד יוקרתית ... )
המחירים של השמלות שהיא קנתה , היו בין : 500 ש"ח , ל 700 ש"ח . ( המחירים האלו היו נקראים אז : מאוד גבוהים ... )
ד . א . - אם שאלת מה אני לובשת ... ,
אני ( בד"כ ) קונה ב : " מכף רגל ... " , " JONE " , " MELI " , " פולקדוט " , " בלו " , וכ"ו ... - כדי שתביני את הסגנון ....
איפה קנית את בגדי ה " שבע ברכות " שלך , שעלו - 1,000 ש"ח ( לפני : 11 שנה ... :) ) ?!

דפה

משתמש מקצוען
טוב :
ממש מוזר לי ...
נראה לי שאת טועה ,
אחותי התחתנה לפני כ - 3 שנים ,
היא קנתה שמלות מטורפות ( סגנון שמלות שקנו אותם לחתונה , לאחיות של הכלה / החתן ... ) ל : " שבע ברכות " ,
בחנות - " ONE OF A KIND " ( זו חנות מאוד יוקרתית ... )
המחירים של השמלות שהיא קנתה , היו בין : 500 ש"ח , ל 700 ש"ח . ( המחירים האלו היו נקראים אז : מאוד גבוהים ... )
ד . א . - אם שאלת מה אני לובשת ... ,
אני ( בד"כ ) קונה ב : " מכף רגל ... " , " JONE " , " MELI " , " פולקדוט " , " בלו " , וכ"ו ... - כדי שתביני את הסגנון ....
איפה קנית את בגדי ה " שבע ברכות " שלך , שעלו - 1,000 ש"ח ( לפני : 11 שנה ... :) ) ?!
לא קניתי כמעט כלום בארץ, אבל מה שכן היה ממירי, ביאנקו נרו, טאצ'. ו1500 שקל היה ממוצע סביר לבגד.
אבל באמת החנויות שאת העלת הם מאוד זולות ולא אותו סגנון

lea.dev.top

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא קניתי כמעט כלום בארץ, אבל מה שכן היה ממירי, ביאנקו נרו, טאצ'. ו1500 שקל היה ממוצע סביר לבגד.
אבל באמת החנויות שאת העלת הם מאוד זולות ולא אותו סגנון
החנויות שהיא העלתה לא מאוד זולות
החנויות שאת העלית מאוד יקרות

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אילה מינה

משתמש מקצוען
אני התחתנתי לפני 7 שנים והבגד הכי יקר שלי עלה 450
כנראה באמת תלוי איפה קונים.....

זה היה מבחירה אישית, השקעתי בפאות ונעליים שמשמשות אותי עד היום
הבגדים ממילא היו לא רלוונטיים צ'יק צ'ק

דפה

משתמש מקצוען
החנויות שהיא העלתה לא מאוד זולות
החנויות שאת העלית מאוד יקרות

אבל מה שבאתי לאמר פה זה שאין שינוי, אז היה יקר במקומות מסויימים וזול באחרים וכנ"ל היום.
יש לי שכנה שקונה הכל בזויה, היא באה אלי עם שקית ענקית של בגדים ואמרה לי קניתי קולקציה לעונה שלמה עם 300 שקל, כנ"ל אלו שקונות בגדים בשיין וכו', זה אפילו זול יותר ממה שהיה בעבר.

אילה מינה

משתמש מקצוען
אבל מה שבאתי לאמר פה זה שאין שינוי, אז היה יקר במקומות מסויימים וזול באחרים וכנ"ל היום.
יש לי שכנה שקונה הכל בזויה, היא באה אלי עם שקית ענקית של בגדים ואמרה לי קניתי קולקציה לעונה שלמה עם 300 שקל, כנ"ל אלו שקונות בגדים בשיין וכו', זה אפילו זול יותר ממה שהיה בעבר.
זה נכון מאוד
אני בחרתי במודע לקנות בגדים זולים
ודווקא פאות קניתי יחסית ממש יקרות לאותה תקופה
ויש אחרות שבחרו שונה ממני
תלוי לאן הולכים

ד.פ

משתמש צעיר

איפה ( באיזה חנויות ... ) קנית את הבגדים שלך ??

ד.פ

משתמש צעיר
זה נכון מאוד
אני בחרתי במודע לקנות בגדים זולים
ודווקא פאות קניתי יחסית ממש יקרות לאותה תקופה
ויש אחרות שבחרו שונה ממני
תלוי לאן הולכים
תקשיבי -
אנחנו קנינו בחנות : " ONE OF A KIND "
שנקראת מאוד יקרה ( במיוחד : לפני 11 שנה ... ) , וגם היום .... - יותר מ : טא'צ , וכ"ו ...
והמחירים היו הרבה פחות מ - 1,000 ש"ח .

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לגבי ירקות שבוע הבא אמורה להיות ירידה למיטב ידיעתי
לגבי שמן היתה הצפה בשוק של יבואנים שנתקעו עם כמות גדולה ולכן זה אחד הפריטים הבודדים בשוק שהמחיר שלו ירד ולא עלה והיה אפשר להשיג קנולה גם ב5.9 לליטר
כרגע , השער של הדולר בעליה והייבוא הבא שהגיע כבר נקנה ביקר יותר, אז העליה נופלת על צרכנים. לא ניסו לעשות עליכם "סיבוב" והרשת לא הרוויחה יותר...
סביר להניח שהיבוא הבא של השמן כבר יעלה הרבה הרבה יותר (אם הדולר ימשיך לעלות) אז זה עדין זמן למלא מחסנים לאגרנים שבינינו

(המידע ממנהלת רכש ברשת מוכרת)

דפה

משתמש מקצוען
לגבי ירקות שבוע הבא אמורה להיות ירידה למיטב ידיעתי
לגבי שמן היתה הצפה בשוק של יבואנים שנתקעו עם כמות גדולה ולכן זה אחד הפריטים הבודדים בשוק שהמחיר שלו ירד ולא עלה והיה אפשר להשיג קנולה גם ב5.9 לליטר
כרגע , השער של הדולר בעליה והייבוא הבא שהגיע כבר נקנה ביקר יותר, אז העליה נופלת על צרכנים. לא ניסו לעשות עליכם "סיבוב" והרשת לא הרוויחה יותר...
סביר להניח שהיבוא הבא של השמן כבר יעלה הרבה הרבה יותר (אם הדולר ימשיך לעלות) אז זה עדין זמן למלא מחסנים לאגרנים שבינינו

(המידע ממנהלת רכש ברשת מוכרת)
איכשהוא כשיש ירידת מחירים, הכיס שלנו לא רואה את זה, רק בעלייה :( .

חוי חרצית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני חושב אבל שברוב המקרים @דפה צודקת
לצערינו היוקר מאמיר נופל על כולנו
בדר''כ לרשתות יש אחוז ריווחיות קבוע שעל בסיסו הן פועלות, אם פריט מתייקר , זה נובע מהתייקרות במקור. (לרוב..)
יש גם מוצרים שלא מרוויחים עליהם בכלל כדי למשוך לקוחות.

ולזו שקנתה בשערי רווחה ב8.9 . זה אכן כי השמן כבר שייך ליבוא הבא (שהגיע אחרי העליה בשער הדולר)
לפני חודש יכלת להשיג אותו אפילו בפחות מ5.9...

דפה

משתמש מקצוען
לצערינו היוקר מאמיר נופל על כולנו
בדר''כ לרשתות יש אחוז ריווחיות קבוע שעל בסיסו הן פועלות, אם פריט מתייקר , זה נובע מהתייקרות במקור. (לרוב..)
יש גם מוצרים שלא מרוויחים עליהם בכלל כדי למשוך לקוחות.

ולזו שקנתה בשערי רווחה ב8.9 . זה אכן כי השמן כבר שייך ליבוא הבא (שהגיע אחרי העליה בשער הדולר)
לפני חודש יכלת להשיג אותו אפילו בפחות מ5.9...
לא בטוחה שעל כולנו...
כשיש התייקרות במוצרי יסוד המפעלים מודיעים שחייבים להעלות מחירים, אבל כשיש הורדת מכס/הוזלה, הם מרוויחים והמחירים נשארים אותו דבר.

תמר קרביץ

משתמש חדש
זה תורה שלימה שעייפתי מלכתוב
אולי מישו אחר יכתוב כאן ויאיר את עיניך
מאוד עצוב אני מקווה שרוב הציבור לא חושב ככה
ובכל זאת ממליצה לקרוא על המציאות במדינה, על ההסכמים על הכח שחברות כמו שטארוס מחזיקות בשוק- סלטים גלידות חטיפים פיצות מעדנות סנפורס וכו וכו
שרוב המוצרים בסופר שלהם
זה לא מספיק רק להקים סופר אין תחרות אצל היצרנים - שטראוס מחזיקה בהמון מוצרים בשוק
ממליצה בתור התחלה לקרוא על חברת שטראוס ואז תתהלך בסופר שוב ותראה שלמעשה המון מהסופר הוא שלהם
והם דורשים מהסופרים את כל המדפים העליונים גם בקירור וגם במדפים האחרים
אם יפתחו את השוק ליבואנים מחוץ לארץ יהיה תחרות אבל ישראל מערימה קשיים ובירוקרטיה והמון מס
שבסוף המוצר מגיע לארץ במחיר שלא יוצא כ"כ זול ביחס למותגים כמו שטראוס עלית וכו
וכמובן שזה הון שלטון
רוב המותגים שציינת הינם של תנובה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה