למה אני עומד בצפירה

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני לא חושב שנושא העמידה צריך לעורר אצלנו כל כך הרבה אמוציות.
נולדתי בעיר חילונית שיש בה מיעוט חרדי, והיה ברור לכולם שבצפירה - עומדים.

הצפירה מציפה אצלך את הקונפליקט החרדי-חילוני?
אולי אתה המסבירן הטוב ביותר שקם לציבור אי פעם, ובדיוק עכשיו תכניס להם?
כל הכבוד. תחכה עם זה דקה. רק דקה. אחר כך תתחיל לדברר ולחנך.
גם לך ברור שאם היית חי בהולנד היית עומד כמו ילד טוב, אז בבקשה.

נערך לאחרונה ב:

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
באווירה אופטימית זו ניפרד מהאשכול לחיים טובים ולשלום ונניח לו לשקוע במצולות הימים. היום לא יום השואה, לכל השיטות והדעות כולל אמשינוב.

ואנא, אפילו אשכול-ההשקפה-האמוציונלי הקודם היה קשור יותר לנושא המקצועי של הפורום מאשר האשכול הזה. תחסכו לנו.

אני מבין בהחלט את הצורך של סופרים דגולים להתבטא בצורה משובחת בענייני דיומא, ולא רוצה לעבור על "לא תחסום שור בדישו" - אבל אשכולות כאלו יגרמו לתוצאות לא טובות לקהילה המדהימה הזו במצבה הנוכחי (וכבר גורמים מאחורי הקלעים, וד"ל).

למענכם ולמעננו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה