רכבים למה אין תחרות במחירי הדלק?

חיים גמזו

משתמש צעיר
איך זה שכמעט אין שום תחרות בין תחנות הדלק?
אינני רואה הבדלי מחירים בין התחנות, ז"א ברור שלא יכול להיות פער גדול מדי (יש עלות בסיסית ותובלה וכו')
אבל מדוע אין פער כלשהוא?

שייקי ליכטר

משתמש פעיל
איך זה שכמעט אין שום תחרות בין תחנות הדלק?
אינני רואה הבדלי מחירים בין התחנות, ז"א ברור שלא יכול להיות פער גדול מדי (יש עלות בסיסית ותובלה וכו')
אבל מדוע אין פער כלשהוא?
כי זה מחירים בפיקוח ממשלתי.

יודי יהודה

משתמש פעיל
כי זה מחירים בפיקוח ממשלתי.
זה לא נכון יש תחנות זולות יותר כמו מיקה וטן 10 בגדול אין מספיק תחרות לפתוח תחנת דלק לא כל אחד יכול לכן אין להם סיבה להוריד זה הכל ויש עדיין כאלה שיותר זולים ללא קשר חברות שיש דלקן אז הם קונים ב 80 אגורות פחות

שייקי ליכטר

משתמש פעיל
אגב אלו היו המחירים בקורונה.
מחירי הדלק בקורונה.JPG

שייקי ליכטר

משתמש פעיל
ואלו המחירים היום.
עודכן בתאריך : 2024|07|01
שירות מלאבאילת
בנזין 95₪7.78 לליטר₪6.65 לליטר
בנזין 98₪9.86 לליטר₪8.43 לליטר
נפט₪9.82 לליטר₪8.39 לליטר
סולר₪9.82 לליטר₪8.39 לליטר
דל גרין (אוריאה)₪4.85 לליטר₪4.15 לליטר
גפ"מ אוטומטיבי₪3.39 לליטר

חיים גמזו

משתמש צעיר
זה לא נכון יש תחנות זולות יותר כמו מיקה וטן 10 בגדול אין מספיק תחרות לפתוח תחנת דלק לא כל אחד יכול לכן אין להם סיבה להוריד זה הכל ויש עדיין כאלה שיותר זולים ללא קשר חברות שיש דלקן אז הם קונים ב 80 אגורות פחות
יש איזה אתר שבו אפשר לראות את התחנות הזולות יותר?

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ואלו המחירים היום.
עודכן בתאריך : 2024|07|01
שירות מלאבאילת
בנזין 95₪7.78 לליטר₪6.65 לליטר
בנזין 98₪9.86 לליטר₪8.43 לליטר
נפט₪9.82 לליטר₪8.39 לליטר
סולר₪9.82 לליטר₪8.39 לליטר
דל גרין (אוריאה)₪4.85 לליטר₪4.15 לליטר
גפ"מ אוטומטיבי₪3.39 לליטר
אני תידלקתי השבוע בסולר ב 7.27 ש"ח.
בתחנת בל - זנוח בכניסה לבית שמש.

יודי יהודה

משתמש פעיל
אני תידלקתי השבוע בסולר ב 7.27 ש"ח.
בתחנת בל - זנוח בכניסה לבית שמש.
חשבת שחסכת אז ממש לא הביצועים + הק"מ שהרכב שלך יעשה שליש פחות מאשר שתדלק בתחנה כמו סונול מה שכן לבעלי הסולר תדעו שיש הנחת מזומן ברוב התחנות חפשו לכם אחת טובה עם הנחת מזומן ותהנו אל תתפתו לתדלק בתחנות פרטיות או טן 10 וכו לרוב הדלק פחות איכותי

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חשבת שחסכת אז ממש לא הביצועים + הק"מ שהרכב שלך יעשה שליש פחות מאשר שתדלק בתחנה כמו סונול מה שכן לבעלי הסולר תדעו שיש הנחת מזומן ברוב התחנות חפשו לכם אחת טובה עם הנחת מזומן ותהנו אל תתפתו לתדלק בתחנות פרטיות או טן 10 וכו לרוב הדלק פחות איכותי
ממש לא!
חברת בל היא חברה מוכרת והיא מספר 1 בארה”ב וגם בארץ היא תיקנית והאיכות של הדלק שלה מעולה!
ולגבי מזומן, יש כאלו שסוברים שבתחנות שיש הנחת מזומן - זה ריבית לשלם באשראי!

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בוויז רשום לך כמה עולה בכל תחנה וגם מה הכי זול
אבל צריך לבדוק מתי עודכן לאחרונה.....
הרבה פעמים סמכתי על זה והתברר לי שהמחיר לא קרוב למציאות... ואז כשבדקתי, התברר לי שעודכן לאחרונה בוויז לפני כמה חודשים.

אני וביתי

משתמש מקצוען
יש לך נתוני בדיקת מעבדה?
כל הזמן אנשים חוזרים על השטות הזו.

למח

משתמש פעיל
בתחנות דלק הם המקום עם הניצול הכי גדול והראיה הוא שבקורונה כשאף אחד לא נסע כשלא היה ניצול רואים את המחירים האמיתים ... אבל מה שכן הם הכי מתואמים ובאחדות בגלל הפיקוח ממשלתי שיש להם ...

ד. ל.

משתמש צעיר
מאין לך המידע הטפשי הזה??
הידעת שטן 10 היא מהחברות הגדולות בארץ עם יותר מ70 תחנות???
הידעת שכלל החברות ובודאי בגדולות עוברים בדיקות מעבדה על החומר אותו הם מוכרים???
ניתן לבדוק במשרד האנרגיה הכל...
מה גם שאני מתדלק בטן 10 ובסונול וממש אין הבדל מבחינת צריכת הדלק פר ק"מ...
אז במקום להאמין לשמועות כדאי לבדוק נתונים

יודי יהודה

משתמש פעיל
מאין לך המידע הטפשי הזה??
הידעת שטן 10 היא מהחברות הגדולות בארץ עם יותר מ70 תחנות???
הידעת שכלל החברות ובודאי בגדולות עוברים בדיקות מעבדה על החומר אותו הם מוכרים???
ניתן לבדוק במשרד האנרגיה הכל...
מה גם שאני מתדלק בטן 10 ובסונול וממש אין הבדל מבחינת צריכת הדלק פר ק"מ...
אז במקום להאמין לשמועות כדאי לבדוק נתונים
אם תרצה לממן בדיקה במכון על חשבונך אני מוכן להוכיח אם אני צודק אתה משלם את הבדיקה אם לא אני ישלם בסדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה