למה אין לי במחשב עורך וידאו של ווינדוס?

• פותח הנושא TKTK
  • פורסם בתאריך

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני יודעת שיש אפשרות ליצור סרטוני וידאו עם עורך וידאו של ווינדוס
ואין לי את האפשרות הזו
ויש לי ווינדוס 10
אשמח לעזרתם בהקדם!
תודה מראש!

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
???
אין לאף אחד מושג?

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
אפשר צילום מסך?
1657184436982.png

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
בנטפרי החנות אמורה להיפתח? היא לא נפתחת.
נפתחת מספיק בשביל זה.
צריך לפתוח את החנות ולמרות שלא מציג כלום ללחוץ על ספרייה מימין למטה (או בגירסאות קודמות על השלוש נקודות למעלה ואז על עדכונים או משהו כזה)
אלא אם כן יש חסימה על עדכוני וינדוס

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נפתחת מספיק בשביל זה.
צריך לפתוח את החנות ולמרות שלא מציג כלום ללחוץ על ספרייה מימין למטה (או בגירסאות קודמות על השלוש נקודות למעלה ואז על עדכונים או משהו כזה)
אלא אם כן יש חסימה על עדכוני וינדוס
זה מה שאני רואה
מה זה אומר?
שוב תודה על העזרה
1657189423106.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה