סיפור בהמשכים לכתחילה

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא מדמיין שזה יקח זמן, והוא יספיק גם וגם. שזה יהיה משעמם ועוד.
אז אולי כדאי להוסיף את השיקולים האלו בסיפור, כי בלעדיהם זה היה נשמע לי ממש רשעות...

תודה על הסיפור המדהים הזה!!

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
אין צורך.
זה מיועד בדיוק בשביל זה, לזוגות שחיים מערכת כזו ומסתובבים עם אותן רגשות.
אם לא חווית את זה ברמה אישית, תודה לה'.
ואם תחשפי לזה בעתיד ותדעי להבין, או לכל הפחות לדעת שאת לא מבינה השגתי את המטרה.
יש בינהם שמנסים, מסתובבים בין כל כך הרבה מטפלים, שיעורים ועוד וחוזרים שוב ושוב לאותה נקודה.

למרות זאת שמחתי לקרוא ואני מניחה את דברייך בצד, כי כמו שאני מכירה אותי אני קלה בלשנות את דעתי.
אז תודה!

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
א
הוא ביקש היא הסכימה.
למה חולני?
[היא נסעה בלי צירים או משהו קיצוני]

זה מקרה אמיתי שהגיע אליי, שם הבעל נסע למקום אחר.
אני חושבת שזו בדיוק הנקודה שלו הוא לא חש את הסיטואציה ואת המקום שלו שנדרש ומרגיש את עצמו בסדר בזה שהוא הוגן ומסור שמבקש רשות והיא הרשתה אז כביכול זה כבר ענין שלה והוא נשאר בסדר.
אויש כל כך נכון ותואם מציאויות כואבות כאלו.
והנקודה שהיא פתאום הפכה כביכול להיות אשה לא הנחמדה ולא מסכימה לכל מיני דברים הופך אותה לרעה אבל באמת באמת היא לא! כי מגיע לה בעל קשוב ומרגיש.

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מעניין לקרוא, ואפילו שעובר זמן נזכרתי מיד בסיפור.
בשביל הפורום הפורמט מעולה, אבל לספר שיוצא לאור אני מסתפקת אם זה יחזיק. הסיפור כולו מורכב מדו-שיח (איך אומרים את זה ברבים?) בעיקר בין הזוג, וקצת עם הסבא/חברות.
זה קולח וטבעי. אבל לדעתי לא מספיק.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
"אתה מנותק ממני. מעצמך. מהחיים. ואתה צריך טיפול כדי להיות מחובר אני לא יכולה לשאת את הניתוק שיש לך מהניתוק."
זה נשמע כאילו זו שיחה בבית החולים, כדאי להוריד את המשפט הזה שורה.

ובכלל, הקטע גוש מילים וכדאי לעשות מרווח של פסקאות, למרות שיש כאן המשכיות של שיחה. צריך שתהיה אתנחתא בעין.

מחכה לעוד פרק!

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא ביקש היא הסכימה.
למה חולני?
[היא נסעה בלי צירים או משהו קיצוני]

זה מקרה אמיתי שהגיע אליי, שם הבעל נסע למקום אחר.
גם אני הרגשתי שינוי כיוון.
עד היום שלמה לא היה אנטיפט. להיפך, הוא היה רוצה לשתף את אשתו בחוויות העוה"ז, אבל בגלל שהיא לא הייתה בעניין חיפש את החברים שלו.
עד לפרק הזה שלמה תואר כאיש חלק ואדיב, הבעיה היחידה שלו הייתה התנהגות מנוגדת להשקפת העולם המקובלת על אשתו ואולי גם על עצמו.

כשאפילו לא עולה בדעתו ליסוע איתה לבית חולים, זו התנהגות קיצונית. מילא, אם השיקול היה שהוא יישאר בבית עם הילדים, אבל רשמית ליסוע לים? גם אם היא לא כורעת ללדת, כל עוד זו לא סתם ביקורת שגרתית, יציאה לבית חולים היא אירוע משמעותי מכדי להתעלם ממנו באגביות.

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
מעניין לקרוא, ואפילו שעובר זמן נזכרתי מיד בסיפור.
בשביל הפורום הפורמט מעולה, אבל לספר שיוצא לאור אני מסתפקת אם זה יחזיק. הסיפור כולו מורכב מדו-שיח (איך אומרים את זה ברבים?) בעיקר בין הזוג, וקצת עם הסבא/חברות.
זה קולח וטבעי. אבל לדעתי לא מספיק.
בספר עוד 2 חלקים שלא עלו לפה כדי לא ליצור בילבול.

נערך לאחרונה ב:

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
גם אני הרגשתי שינוי כיוון.
עד היום שלמה לא היה אנטיפט. להיפך, הוא היה רוצה לשתף את אשתו בחוויות העוה"ז, אבל בגלל שהיא לא הייתה בעניין חיפש את החברים שלו.
עד לפרק הזה שלמה תואר כאיש חלק ואדיב, הבעיה היחידה שלו הייתה התנהגות מנוגדת להשקפת העולם המקובלת על אשתו ואולי גם על עצמו.

כשאפילו לא עולה בדעתו ליסוע איתה לבית חולים, זו התנהגות קיצונית. מילא, אם השיקול היה שהוא יישאר בבית עם הילדים, אבל רשמית ליסוע לים? גם אם היא לא כורעת ללדת, כל עוד זו לא סתם ביקורת שגרתית, יציאה לבית חולים היא אירוע משמעותי מכדי להתעלם ממנו באגביות.
קוראת, חושבת איך לדייק.
תודה!

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
לא משמש לי את המטרה.
מנסה למצוא רעיון שגם יבלע בקלות, וגם יהיה מדוייק להם.

תודה!
אולי אם היה רקע קודם להרבה היעדרויות שלו באירועים משמעותיים אחרים זה היה יותר זורם. זה מסתדר עם האופי שלו אבל המעבר חד מידי ולא מובא מספיק בספור.

נדיבה

משתמש מקצוען
הני ר. אני קוראת מרותקת ומבולבלת - את סופרת או לא? את מטפלת רגשית ? יש ספר אין ספר יהיה המשך? כי נשאבתי לחלוטין. זה מהמם, סוחף ומרתק. תחכימי אותי בבקשה! פליז!!!

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
הני ר. אני קוראת מרותקת ומבולבלת - את סופרת או לא? את מטפלת רגשית ? יש ספר אין ספר יהיה המשך? כי נשאבתי לחלוטין. זה מהמם, סוחף ומרתק. תחכימי אותי בבקשה! פליז!!!
למה זה רלוונטי כל השאלות לגבי הסיפור כאן?

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
מריומה נחשפתי לסיפור והסתקנתי. מותר?
בגבול :giggle:
בשביל לכתוב ספור אין צורך לשאת איזה תפקיד בין בקטע הטיפולי ובין בקטע הספרותי. אפשר להתייעץ עם איש מקצוע למשל. ובפורום ציבורי בדרך כלל אנשים מעדיפים אנונימיות ברמה זו או אחרת וכל המידע הזה לא מפריע להנאה או הבנה של הספור. זה הכל...

אולי מעניין אותך גם...