לכמה מפתחים כאן יש את הבעיה המשותפת לכל הדתיים?

נורופן

משתמש צעיר
אין איך להשיג פרסומות אם אתה אתר קטן!!! וד"ל:)
מעוניינים לשנות את זה? בואו ניצור אשכול של פרסומות שמעלים עם תקציב ואח"כ בפרטי סוגרים ונקשר בין המפרסמים בפרוג לבעלי אתרים:) נשמע החלום של המפתחים הדתיים, לא?
כל מי שיש סיכוי קלוש שמעניין אותו שיגיב ואם יהיה ביקוש (-בטוח שיהיה ביקוש:cool:) נפנה גם לפורום מפרסמים ונתאחד!
מה דעתכם? אם צריך אני אפילו מוכן להקים בשביל זה אתר פורומים אבל קודם תגיבוווווווווו!
נ.ב. האתר שלי: http://www.jtube.live :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא הבנתי היה על זה דיון לפני שבוע והבאתי שמה קישור לתוכניות שותפים שאתה בוחר בדיוק איזה פרסומות לשים, שותל תמונה עם לינק לקישור שצריך וזה עובד חלק.

נורופן

משתמש צעיר
לא הבנתי היה על זה דיון לפני שבוע והבאתי שמה קישור לתוכניות שותפים שאתה בוחר בדיוק איזה פרסומות לשים, שותל תמונה עם לינק לקישור שצריך וזה עובד חלק.
כן אבל זה לא של דתיים זה גלובלי מדי... אתה מבין דתיים לא מפרסמים שם

נורופן

משתמש צעיר
לא אכפת לי אבל זה לברור ידנית הרבה תוכן. ובפרסומות צריך גיוון ומבחר גדול ואת זה אין לי כוח לעשות....

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ברור שיש פה רעיון די חזק לדעתי..הפרסום כך הרבה יותר ממוקד..
אני לדוגמא - כאחת שרוצה בעתיד הקרוב לפרסם..הייתי רוצה לפנות לקהל יעד מאוד ממוקד (דתיים/חרדים) ואם היה משהו שיתופי והייתי יודעת שזה יפורסם בכל מיני מדיות שונות ממוקדות לקהל היעד הזה , זה בעיני רעיון מעולה!

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
מה אכפת לך לפרסם לדוגמא תמי 4 או דברים בסגנון
עצרת פעם לחשוב עד כמה גולשים מסוננים באמת רואים את הפרסומות?
סביר להניח שאם אתה עובד עם תוכנית שותפים שאינה מוגדרת חרדים זה ייחסם ואז מה הועילו חכמים... :)
וכן אני מדבר גם על הרמות חסימה הכי גבוהות הווי אומר שיפנה לקהל חרדי...
#DigiTali אם את צריכה אני ישמח בפרטי :)
#סיפי גלאט מדיה הזו קטנה מדי ומורכבת הסברתי באשכול הקודם שדן בנושא הזה..

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עצרת פעם לחשוב עד כמה גולשים מסוננים באמת רואים את הפרסומות?
סביר להניח שאם אתה עובד עם תוכנית שותפים שאינה מוגדרת חרדים זה ייחסם ואז מה הועילו חכמים... :)
אתה יכול להוריד את התמונה לשרת שלך ולקשר ללינק שאתה מתוגמל עליו, ואם הלינק יושב על השרת של תמי 4/שטראוס מים אז אין סיבה שזה ייחסם באינטרנט כשר.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פשוט מאוד כי אם יש לך הרבה גולשים כנראה שתחומי העניין שלהם רחבים מדי כדי שיהיה לי זמן וכוח לברור ידנית כ"כ הרבה תחומי עניין...
ואם יעשו חברות פרסום לדתיים, כנראה שבקושי יהיה שמה גיוון בפרסומות.

ד"א מעניין אותי אם הפרסומות של wesell לדוגמא לא עובדים בנטפרי, כי זה הרי על בסיס סינון תמונות.

נורופן

משתמש צעיר
ואם יעשו חברות פרסום לדתיים, כנראה שבקושי יהיה שמה גיוון בפרסומות.

ד"א מעניין אותי אם הפרסומות של wesell לדוגמא לא עובדים בנטפרי, כי זה הרי על בסיס סינון תמונות.
עדיין לא עבדתי בעצמי אתם עד שנרשמים אליהם המשיח בא.... לוקח להם שנים לאשר כל דבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה