עזרה לכו לתרום דם! זה פיקוח נפש!

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai

H. Clin

משתמש מקצוען
רגע. זה כבר משהו אחר.
יש הגבלות.

חלק מהפרמטרים:
אדם בגילאי 18-65, במשקל של לפחות 50 ק"ג, עם לחץ דם תקין, סוכרת מאוזנת, ולא חולה במחלות מידבקות.
נראה לך שאני יכולה לתרום עם דלקת אוזניים? אני מקבלת טיפות אנטיביוטיות, לא סיסטמיות.

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
נראה לך שאני יכולה לתרום עם דלקת אוזניים? אני מקבלת טיפות אנטיביוטיות, לא סיסטמיות.
הבהרה: בכל ענין ענין רפואי יש להתייעץ עם גורם מטפל מוסמך!

---
פרקטית - לא צריך להגזים.
לא יהיה חסר המנה שלך.
גם מסירות נפש ורצון טוב - זה מצוין.
כל אחד ואחת מסייעים במה שהם יכולים.

H. Clin

משתמש מקצוען
הבהרה: בכל ענין ענין רפואי יש להתייעץ עם גורם מטפל מוסמך!

---
פרקטית - לא צריך להגזים.
לא יהיה חסר המנה שלך.
גם מסירות נפש ורצון טוב - זה מצוין.
כל אחד ואחת מסייעים במה שהם יכולים.
ברור. מבחינתי זה לא הגזמה ואין לי בעיה לתרום. אני רק לא רוצה להגיע לשם רק בשביל לשמוע שוב שאני לא יכולה לתרום.
עריכה: בעלי הכריע. הוא אמר שאף אחד לא רוצה את הדם שלי עם הכמויות של משככי כאבים שלקחתי ביומיים האחרונים. (חוץ מהדלקת אוזניים, יש לי כוויה ביד.) כנראה שהוא צודק.
אני אמשיך לקרוא תהילים.

נערך לאחרונה ב:

אוספה

משתמש רשום
הבוקר (11:00) בארנה בירושלים תורים מטורפים לתרום דם.
מישהו יודע מה המצב שם עכשיו?

חיים 8

משתמש מקצוען
הוא אמר שאף אחד לא רוצה את הדם שלי עם הכמויות של משככי כאבים שלקחתי ביומיים האחרונים.
משכחי כאבים מתפוגגים בסוף (לאחר 4 או 8 שעות) ולא נשארים שרידים בדם (לכן מתחיל לכאוב לנו שוב לאחר שהם מתפוגגים) בנוגע לדלקת אוזניים לכאורה אין שום בעיה, אך אני לא יכול להבטיח.

דבורה-

משתמש רשום
כרגע יש מספיק דם בבנק הדם - (לא ממקור מוסמך. שמעתי מאנשים בעבודה)
אפשר לתרום דם פעם בשלושה חודשים
מנת דם מחזיקה מעמד כחודש וחצי מאז התרומה
מוטב שחלק מהאנשים המעוניינים לתרום ימתינו ויתרמו בהמשך כדי למנוע מחסור באנשים שיכולים לתרום

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
לירושלמים:
1696861104662.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה