רכבים ליסינג פרטי או תפעולי

נירן

משתמש צעיר
מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עסקת ליסינג? (נהג חדש)
חשוב לי גם שזה יהיה משהו שאני אוכל לצאת מהעסקה לפני הזמן
מחכה לעצות שלכם

נירן

משתמש צעיר
רבותי אין כאן מישהו שהתנסה בליסינג ויכול לייעץ קצת??

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תעשה חיפוש על המילה "ליסינג".

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מה חשוב לדעת לפני שסוגרים עסקת ליסינג? (נהג חדש)
חשוב לי גם שזה יהיה משהו שאני אוכל לצאת מהעסקה לפני הזמן
מחכה לעצות שלכם
למה ליסינג??
בליסינג הרכב של החברה, ועולה הרבה יותר כסף!
אין שום עניין לעשות ליסינג ולא לקחת הלוואה מהבנק או מימון (תלוי בעמלות) ולקנות רכב.

נירן

משתמש צעיר
למה ליסינג??
בליסינג הרכב של החברה, ועולה הרבה יותר כסף!
אין שום עניין לעשות ליסינג ולא לקחת הלוואה מהבנק או מימון (תלוי בעמלות) ולקנות רכב.
נהג חדש אתה אף פעם לא יודע בכמה יסתכמו הביטוחים על הרכב שהוא מחזיק (בגלל כל מיני נזקים שקורים לרכב...)
ובליסינג תפעולי אני יודע מראש כמה עולה לי
הנזקים של הרכב על החברה
כמובן מדובר בליסינג עם ביטול השתתפות

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
נהג חדש אתה אף פעם לא יודע בכמה יסתכמו הביטוחים על הרכב שהוא מחזיק (בגלל כל מיני נזקים שקורים לרכב...)
ובליסינג תפעולי אני יודע מראש כמה עולה לי
הנזקים של הרכב על החברה
כמובן מדובר בליסינג עם ביטול השתתפות
+ביטול השבה קדמות
ולקחת רק מחברה מוכרת ו(ידועה כ)אמינה - יש הרבה שנעקצו בעסקאות ליסינג.
לקחת בחשבון דמי ביטול, אם וכאשר.
לגבי ליסינג פרטי או תפעולי, אחרי שהחלטת איזה רכב אתה רוצה, תבדוק בחברת ביטוח מה העלות של הביטוח ותחשבן מה יותר משתלם.
רק לקחת בחשבון שברכב חדש לא אמור להיות שום בעיות ב 3 שנים הראשונות שלו מעבר לטיפולים לפי הוראות יצרן (טיפול 10,000 וכדו'), ומאידך, צמיגים בד"כ לא נכללות בביטוח תפעולי.
שיקול נוסף שבמקרה של תאונה, למיטב ידיעתי אין לך התייקרות פרמיה במקרה של תפעולי, וכן אח"כ אם תרצה לקנות רכב התביעה לא רשומה על שמך (אפשר לבדוק את זה מול החברה שמלסנגת).
אגב, תבדוק מה התפעולי כולל ובעיקר:
אגרת רישוי (!)
רכב חילופי
שירותי גרירה וחילוץ

לא זכור לי כרגע עוד משהו

אולי מעניין אותך גם...