לינק לאתר

koShir

משתמש צעיר
לא זוכרת בעל פה איך מוסיפים ת'לינק לאתר...
מה הפקודה בactionscript ??

מיכל וובר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זו הפקודה - - -
PHP:
on (release) {
getURL("http://www.prog.co.il", "_blank", "GET" );
}

koShir

משתמש צעיר
אלפי תודות בלה בלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

riki

משתמש צעיר
גם אני צריכה עכשיו לשים לינק לאתר כשילחצו על הבאנר איך אני עושה זאת?
וכן איפה להכניס את הקוד??

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
הוסיפי כפתור שקוף בשכבה נפרדת
בחרי את הכפתור (חשוב!!)
הכנסי לחלון האקשן F9
והעתיקי לשם את הקוד שכתבה blabla

כפתור שקוף הוא כפתור בו 3 המצבים הראשונים ריקים (בלאנק קיפריימים) ורק המצב הרביעי - HIT - מכיל ריבוע בגודל הבאנר.

riki

משתמש צעיר
כשאני רוצה כשהכפתור יהיה לינק לאתר מסוים אבל שלא יפתח לי דף חדש אלא באותו הדף, מה אני רושמת במקום המילה<code style="white-space: nowrap;"><code>"_blank"
</code></code>

riki

משתמש צעיר
&#1514;&#1493;&#1491;&#1492;, &#1492;&#1505;&#1514;&#1491;&#1512;&#1514;&#1497;.

koShir

משתמש צעיר
&#1497;&#1493;&#1508;&#1497; ! &#1514;&#1493;&#1491;&#1492; &#1490;&#1501; &#1500;&#1499;&#1501;!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה