לימוד תלת מימד

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מברר עכשיו עם חבר בקשר ללימוד התוכנה מאיה בפרטי (כי משהו אחר אין).

מה שמתברר שזה סדרה של כתשעים שעות בסכום של 150 ש"ח לשעה, ואני יכול לצרף עד שלושה משתתפים במחיר הזה.

האם המחיר ריאלי והגיוני? האם ידוע לכם על אפשרויות נוספות ללימוד מאיה ביותר זול? והאם יש מישהו שזה מענין אותו ורוצה להצטרף?

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התענינות.

יש מי שמעונינת מאד. מה בדבר הפרדה??.......
אפשר לקבל פרטים למקרה שירצו לייסד גם קבוצת נשים???

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש אפשרות, תשלח את הפרטים לאישי ואחזור אליך

3Design

משתמש צעיר
מחיר סביר !

תודיע לי אם תמצא משהו דומה בתוכנת 3DsMax.

תודה ובהצלחה

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תקשורת, שלחתי לך באישי פרטים ואני מחכה לתגובה. זה הגיע בכלל?
אם לא, תגלה לי אולי את כתובת המייל ואשלח ישירות.

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קבלתי, אחזור לכולם ברגע שיהיו לי יותר תשובות
בנתיים מסתמן שהלימוד יהיה לנשים בלבד בתוכנת 3D studio max

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ומה עם מאיה? זה נראה שזו תוכנה סודית ממש לפי הקושי למצוא מקום ללמוד אותה...
תודה בכ''א על העידכונים.
איך היא ביחס ל3DsMax?
ושוב תודה.

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מאיה נקראת קשה יותר, והיום מומלץ יותר השני, על אף שלא ידוע לי הרבה על מה שביניהם, כי לא ידוע לי בכלל על תוכנת תלת מימד

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עוד שאלות על מאיה...

האם זה נכון שבמאיה ישנה אפשרות גם להדמית דמות ותנועה והבעות פנים?
יש מישהו שיודע?
אם אפשר לעדכן אותנו בכל הפרטים האפשריים על לימוד שתי התוכנות.
דרך אגב, בענין 3DsMax לנשים, בלי לדעת מה הרמה, אמורה להפתח קבוצה באיזור חודש שבט בבית המורה של שצ'רנסקי. לכל המעונינות...

3Design

משתמש צעיר
אכן מאיה מקובלת כהיום יותר בעולם המדיה בגלל האפשרויות הרבות שלה בחלק האנימציה. והיא פותחה הרבה אחרי 3DSMAX . והיא אמורה להיות יותר קלה וידידותית ..

אמנם... 3DSMAX עדיין נקרא "ה"תוכנה ל3D יש לה הרבה יותר יכולות ומגוון רחב יותר של אפשרויות. במקס יש כל מה שיש במאיה פלוס עוד..... רק שהוא יותר מורכב ולכן הוא גם יותר מסובך..

______

מקס ומאיה מיוצרות ע"י חברת AUTODESK . מקס פותחה ע"י חברת בת של אאוטודסק בשם קינטיקס שעסקו בתחום האנימציה ויצרו את מקס כפלאג אין חיצוני. והחברה החליטה לבסס אותה כתוכנה בפני עצמה ופיתחו אותה בשם 3DSTUDIO והיא פעלה עדיין על מערכת הפעלה 'דוס'. מאוחר יותר שינו את שמה ל 3DS MAX והימרו אותה למערכת הפעלה של וינדוס. כהיום הגירסא ה 11 שלה 3DS MAX 2008 . רק יצאה לשוק לפני כחודש.

מאיה פותחה בידי חברה אחרת ואאוטודסק קנתה את החברה על כל זכויות מוצריה.. וכמובן ששידרגו את מאיה . והיא השולטת בתחום האנימציה וגם יצא לאחורנה גירסת Maya Complete 2008-Maya Unlimited 2008. וזכתה בפרסים מסוימים בתחום המדיה.

אבל עדיין 3Ds Max נקראת "ה"תוכנה שלהם .. בפרט לארכיטקטורה..

מה שכן במיגזר שלנו תחום האנימציה לא התפתחה וכנראה גם לא תתפתח כ"כ. ככה שאני אישית מציע רק מקס.

בהצלחה

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני עובדת על המאיה ומאד מאד אוהבת. ישנם המון הדרכות באינטרנט ויש כל הזמן מה ללמוד. קורס קצר בן 20 מפגשים מספיק כדי להכיר את הבסיס.
צריך המון המון להשקיע כדי להבין עוד. נראה לי שרמת המידול בין שתי התוכנות זהה. ושאר הדברים כמו הפרטיקל והפלואיד הפכן להיות מאד ידידותיים במאיה 8. הבן שלי בן ה10 קלט את המאיה בלי לדעת אנגלית ועובד ברמה בין לאומית, גם בלי ללמוד כלום. זה רק ענין של חוש.

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
עבודות אלו נעשו במאיה

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 391.9 · צפיות: 24
  • 2.jpg
    KB 756.7 · צפיות: 29

עפרה שמעוני

משתמש צעיר
Kcbv איזה מדהים,
אולי כדאי שתפתחי את זה באשכול נפרד בעיצוב גרפי,
כדי שכל החברים שלא נכנסים לפה, יתרשמו וירא מה אפשר לעשות במאיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה