לימוד נהיגה לימוד נהיגה

א.פ

משתמש צעיר
בקיצור אחרי כל הנ"ל אני מתייאש כבר מראש ולא הולך לעשות את התהליך הקשה והמייגע וחוץ מזה העליות גבוהות!!!
לדעתי חבל להתייאש כי עם הזמן זה רק ייעשה יותר קשה (עם הגיל ילדים תקציב וכו') ושמא בהמשך תזדקקו לזה ותמיד טוב שיש רישיון בארנק
המלצה שלי (מנסיון) לא לעשות מזה הר גבוה כל כך וכל מה שאמרו פה זה לא כזה דרמה כולה תאוריה - בדיקת ראיה - שיעורים - טסט פנימי - טסט חיצוני - רישיון זהו
לי ספציפית עברתי לא מזמן (טסט ראשון אחרי שלושים שיעורים) עלה 6200 בערך עם נטייה כלפי מטה, לדעתי שווה את הכל.

אבא מתקשר

משתמש רשום
הרעיון בלקחת שיעור אחד ולא יותר כל פעם הוא כי המוח שלנו גם צריך לעכל נתונים,
אני למדתי למודי נהיגה על משאית והמורה עשה לי הרבה כפילויות בהתחלה, עד שנגמר הכסף
לא היה לי ברירה אלא לעצור את השיעורים, אחרי חודשיים+ חזרתי וראה איזה פלא נהגתי הרבה יותר טוב מהשיעור האחרון, ואני חשבתי לפני השיעור שאני יצטרך להתחיל את הכל מההתחלה, תכלס אז הבנת שגם המוח צריך לעכל את הנתונים, ומאז ביקשתי לא יותר משיעור אחד בשבוע, והתוצאות היו פשוט מדהימות....

ד. פריד

משתמש מקצוען
הרעיון בלקחת שיעור אחד ולא יותר כל פעם הוא כי המוח שלנו גם צריך לעכל נתונים,
אני למדתי למודי נהיגה על משאית והמורה עשה לי הרבה כפילויות בהתחלה, עד שנגמר הכסף
לא היה לי ברירה אלא לעצור את השיעורים, אחרי חודשיים+ חזרתי וראה איזה פלא נהגתי הרבה יותר טוב מהשיעור האחרון, ואני חשבתי לפני השיעור שאני יצטרך להתחיל את הכל מההתחלה, תכלס אז הבנת שגם המוח צריך לעכל את הנתונים, ומאז ביקשתי לא יותר משיעור אחד בשבוע, והתוצאות היו פשוט מדהימות....
ליכא מידי דלא רמיזא באורייתא.
יש מדרש שהקב"ה נתן למשה רווח להתבונן בין פרשה לפרשה.

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
זה תקציב גבוה מידי
איך היה לכם כסף לכל זה?
עשיתי חשבון פשוט ויצא לי שאצטרך לחסוך 5 שנה כדי שיהיה לי את הסכום הזה
וחוץ מזה אני לא יודע מה זה נהיגה
זה לא מפחיד לנהוג?

א.פ

משתמש צעיר
זה תקציב גבוה מידי
איך היה לכם כסף לכל זה?
עשיתי חשבון פשוט ויצא לי שאצטרך לחסוך 5 שנה כדי שיהיה לי את הסכום הזה
וחוץ מזה אני לא יודע מה זה נהיגה
זה לא מפחיד לנהוג?
לגבי התקציב - זה מה שכתבתי לך לעיל שכדאי שתעשה כמה שיותר מהר ולא תתעכב כי עם השנים נוצר יותר הוצאות ולא פחות.
לגבי הפחד מלנהוג - ההגיון אומר שמסתמא אף אחד לא ידע מה זה נהיגה עד שהוא נהג אז כנ"ל אתה (גם לשחות לא ידעת עד שלא למדת וכן על זה הדרך).
ובהחלט שים לב שכל טיפש ממוצע נוהג, ועובר תאוריה, וטסט, פנימי, וחיצוני, אז לפחוד או לתפוס רגליים קרות מסיבות כאלה ואחרות זה כנראה לא המקום והזמן.
פשוט תקפוץ למים כמו כולם.

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
ובהחלט שים לב שכל טיפש ממוצע נוהג, ועובר תאוריה, וטסט, פנימי, וחיצוני, אז לפחוד או לתפוס רגליים קרות מסיבות כאלה ואחרות זה כנראה לא המקום והזמן.
זה סיבה לפחד, אם הטיפשים נוהגים אז למה שלא יעשו תאונות?
יש להם שכל לנסוע בזהירות?

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
נכון גם לי זה קרה למדתי בירושלים ועשיתי בסופו של דבר 33 שיעורים בגלל שעשיתי שיעורים כפולים כי פחות שמים לב בדבר הזה
ממוצע עלות שיעור במרכז 180 - 190, שזה מקסימום 5320 ש"ח. עלות בדיקת ראיה 50 ש"ח. עלות טסט פנימי ועלות הרשמה לא זוכר בדיוק, אגרת רישום לטסט 150 ש"ח, עלות השכרת הרכב בטסט היא באזור 200 ש"ח.
סך הכל - באזור 6000, תלוי כמובן בכמות הטסטים...
לי יצא 8000 ש"ח בטסט ראשון, אחרי 35 שעורים כי המורה התעקש שהוא לא מזמין טסט לפני שעור 28 [עוד נקודה שצריך לשים לב אליה לפני שבוחרים מורה].
ולפי דעתי חוץ מזה אין בעיה בשעור וחצי או בשעור כפול, ולהפך, אני עשיתי תמיד שעורים כפולים וזה נכנס לי לראש ככה הרבה יותר טוב.

אוקוס פוקוס

משתמש חדש
אז מה אתה אומר במצב שלי כמה כסף אני צריך להכין לזה
תודה רבהההההה
סליחה שאני ממשיך לכתוב לך פה כי פרוג לא נותן לי להמשיך להיום!
הסכום תשע או אפשר שזה יהיה יותר ?
ומה המחיר לטנדר?

נערך לאחרונה ב:

שרהלה

משתמש מקצוען
שאלת עם הארץ:
אם עושים מבחן תיאוריה ולא ניגשים לשיעורים וטסט, האם יש תאריך פג תוקף שיצטרכו לעבור שוב מבחן תיאוריה?
כמו"כ האם מישהו יודע מה הפרוצדורה להוציא אישור רכיבה על אופניים חשמליים, כי הבנתי שצריך על זה לעבור תיאוריה.
בברכה

אחרי שנתיים פג התוקף למי שלא התחיל ללמוד

כן אבל רק לשנתיים
זה לא מדויק.
האריכו את התוקף ל-5 שנים. גם תיאוריה וגם טופס ירוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה