דרוש מידע לימוד נהיגה בלילה / ערב יש חיה כזו?

נ.ס.

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני לומדת אצלו גם בעלי, אמא שלי ועוד הרבה במשפחה מאוד נהנו
החיסרון שלו שהוא עמוס, ואין תמיד שיעור מתי שרוצים
אבל זה גם מעלה אין לו בעיה להגיש לטסט כשרוצים
ניסיתי להתקשר איליו ...... לאא זמין ... איך ניתן ליצור עימו קשר..?
נראה לך שב- בבוקר יהיה לו פנוי ?

נעמה לוי

משתמש מקצוען
מכירה מקרוב ?
מישהו יכול להמליץ לי עליו ......
הוא מורה תותח על.
קשה להשיג אצלו שיעורים וצריך להתעקש איתו שלא ידחוף לך מורה אחר כל רגע...
וגם המורים שהוא דוחף פה ושם לא מתאימים ללמד נשים, את צריכה לסכם איתו את זה מראש ברור מאד

נ.ס.

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
הוא מורה תותח על.
קשה להשיג אצלו שיעורים וצריך להתעקש איתו שלא ידחוף לך מורה אחר כל רגע...
וגם המורים שהוא דוחף פה ושם לא מתאימים ללמד נשים, את צריכה לסכם איתו את זה מראש ברור מאד
למה לא מתאימים מה הם שונים ממנו ?
ניסיתי מס' פעמים ליצור איתו קשר שיחה עוברת לת.ק. אוטומטי ..........

נ.ס.

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מירו חן מישהו מכיר ??? נשמע מורה מיוחד .....קצת חושש שהוא איטי מידי.... ויסחוב את הזמן .....

כט

משתמש פעיל
ממש עכשיו דיברתי עם מורה נהיגה בשם שלום חולי ממודיעין הוא אמר לי שהוא עובד עד 8-9 בערב

אין לי מושג מה רמת הלימוד שלו אבל חבר שלמד אצלו אמר לי שהוא אחד שנותן הרבה חופש ולא מתערב בנהיגה רק ממש במקרה של כמעט תאונה או טעות בפניה וכדו' הוא פחות מסביר יותר צועק אבל די בסדר בסה"כ
ומאוד נח כי הוא לא מתערב כל הזמן בנהיגה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה