דרוש מידע לימוד אוטומציות ובוטים

איש הפלדה

משתמש חדש
רציתי לשאול למי שמכיר והוא נמצא בתחום בלבד כמה שאלות
1 האם שווה ללמוד מסלול אוטומציה ובוטים מבחינה של יכולת למצוא עבודה בקלות והאם זה דבר שרץ עכשיו [ אשמח לדעת ממי שלמד או שהוא נמצא בתחום]
2 האם שווה ללמוד את זה בפרוג מבחינה של איכות המרצים / רמת הלימודים / האם הם מקיפים את הנושא בצורה טובה או שהם מעבירים רק את הבסיס
3 המסלול לא לוקח הרבה זמן [ חצי שנה ] האם זה לא אומר שזה משהו חאפר כזה ועדיף ללכת ללמוד לדוגמא מדעי המחשב בצורה מעמיקה או שזה סתם בזבוז זמן שוב חשוב לי לקבל תגובות ממי שמבין בזה

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
רציתי לשאול למי שמכיר והוא נמצא בתחום בלבד כמה שאלות
1 האם שווה ללמוד מסלול אוטומציה ובוטים מבחינה של יכולת למצוא עבודה בקלות והאם זה דבר שרץ עכשיו [ אשמח לדעת ממי שלמד או שהוא נמצא בתחום]
2 האם שווה ללמוד את זה בפרוג מבחינה של איכות המרצים / רמת הלימודים / האם הם מקיפים את הנושא בצורה טובה או שהם מעבירים רק את הבסיס
3 המסלול לא לוקח הרבה זמן [ חצי שנה ] האם זה לא אומר שזה משהו חאפר כזה ועדיף ללכת ללמוד לדוגמא מדעי המחשב בצורה מעמיקה או שזה סתם בזבוז זמן שוב חשוב לי לקבל תגובות ממי שמבין בזה
אענה על מה שאני יודע
3. מדעי המחשב הם לימודים מאוד מאוד קשים ולא מתאימים לכל אחד.

Harry Potter

המשתמש המוביל!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
מקפיצה
למישהו יש מידע ברור?
אשמח מאוד לשמוע תודה!!
גם אותי מעניין לדעת את רמת הידע של התחום, ולראות אם שווה לעבוד בזה, אבל בקשר לרמת ההיקף שמקבלים בקורס את יכולה פשוט לראות בסילבוס הקורס..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צה

א לְכוּ נְרַנְּנָה לַיי נָרִיעָה לְצוּר יִשְׁעֵנוּ:ב נְקַדְּמָה פָנָיו בְּתוֹדָה בִּזְמִרוֹת נָרִיעַ לוֹ:ג כִּי אֵל גָּדוֹל יי וּמֶלֶךְ גָּדוֹל עַל כָּל אֱלֹהִים:ד אֲשֶׁר בְּיָדוֹ מֶחְקְרֵי אָרֶץ וְתוֹעֲפוֹת הָרִים לוֹ:ה אֲשֶׁר לוֹ הַיָּם וְהוּא עָשָׂהוּ וְיַבֶּשֶׁת יָדָיו יָצָרוּ:ו בֹּאוּ נִשְׁתַּחֲוֶה וְנִכְרָעָה נִבְרְכָה לִפְנֵי יי עֹשֵׂנוּ:ז כִּי הוּא אֱלֹהֵינוּ וַאֲנַחְנוּ עַם מַרְעִיתוֹ וְצֹאן יָדוֹ הַיּוֹם אִם בְּקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ:ח אַל תַּקְשׁוּ לְבַבְכֶם כִּמְרִיבָה כְּיוֹם מַסָּה בַּמִּדְבָּר:ט אֲשֶׁר נִסּוּנִי אֲבוֹתֵיכֶם בְּחָנוּנִי גַּם רָאוּ פָעֳלִי:י אַרְבָּעִים שָׁנָה אָקוּט בְּדוֹר וָאֹמַר עַם תֹּעֵי לֵבָב הֵם וְהֵם לֹא יָדְעוּ דְרָכָי:יא אֲשֶׁר נִשְׁבַּעְתִּי בְאַפִּי אִם יְבֹאוּן אֶל מְנוּחָתִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

עופות בצבעי מים • אתגר 109

לוח מודעות

למעלה